Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Elit Vetlanda
vs
Rospiggarna
Dzisiaj o 19:00
1. Liga Żużlowa: Terminarz i Wyniki

Terminarz

Brak meczy do wyświetlenia

Wyniki

kolejka data gospodarze wynik goście
17 10.09.2017 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 40:32 Grupa Azoty Unia Tarnów
16 04.09.2017 Grupa Azoty Unia Tarnów 49:41 Orzeł Łódź
16 03.09.2017 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 54:36 SC Lokomotiv Daugavpils
15 20.08.2017 SC Lokomotiv Daugavpils 46:44 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
15 20.08.2017 Orzeł Łódź 45:45 Grupa Azoty Unia Tarnów
14 06.08.2017 Euro Finannce Polonia Piła 47:43 Stal Rzeszów
14 06.08.2017 Polonia Bydgoszcz 40:50 Grupa Azoty Unia Tarnów
14 06.08.2017 SC Lokomotiv Daugavpils 50:28 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
14 06.08.2017 Arge Speedway Wanda Kraków 48:42 Orzeł Łódź
13 30.07.2017 Grupa Azoty Unia Tarnów 61:29 Arge Speedway Wanda Kraków
13 30.07.2017 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 57:32 Polonia Bydgoszcz
13 30.07.2017 Stal Rzeszów 52:37 SC Lokomotiv Daugavpils
13 30.07.2017 Orzeł Łódź 57:33 Euro Finannce Polonia Piła
5 23.07.2017 Stal Rzeszów 47:42 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
8 22.07.2017 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49:41 Euro Finannce Polonia Piła
5 22.07.2017 Orzeł Łódź 37:41 Grupa Azoty Unia Tarnów
12 16.07.2017 SC Lokomotiv Daugavpils 39:51 Grupa Azoty Unia Tarnów
12 16.07.2017 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 45:45 Orzeł Łódź
12 16.07.2017 Polonia Bydgoszcz 37:53 Euro Finannce Polonia Piła
12 16.07.2017 Arge Speedway Wanda Kraków 52:38 Stal Rzeszów
11 09.07.2017 Stal Rzeszów 52:38 Polonia Bydgoszcz
11 09.07.2017 Orzeł Łódź 45:45 SC Lokomotiv Daugavpils
11 09.07.2017 Euro Finannce Polonia Piła 46:43 Arge Speedway Wanda Kraków
11 09.07.2017 Grupa Azoty Unia Tarnów 53:37 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
4 01.07.2017 Arge Speedway Wanda Kraków 38:51 Euro Finannce Polonia Piła
4 25.06.2017 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 32:28 Grupa Azoty Unia Tarnów
3 22.06.2017 Grupa Azoty Unia Tarnów 61:29 SC Lokomotiv Daugavpils
10 18.06.2017 Grupa Azoty Unia Tarnów 48:41 Orzeł Łódź
10 18.06.2017 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 63:27 Stal Rzeszów
10 18.06.2017 Arge Speedway Wanda Kraków 51:39 Polonia Bydgoszcz
10 17.06.2017 SC Lokomotiv Daugavpils 58:32 Euro Finannce Polonia Piła
9 11.06.2017 Polonia Bydgoszcz 45:45 SC Lokomotiv Daugavpils
9 11.06.2017 Euro Finannce Polonia Piła 39:51 Grupa Azoty Unia Tarnów
9 11.06.2017 Stal Rzeszów 41:49 Orzeł Łódź
9 11.06.2017 Arge Speedway Wanda Kraków 37:53 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
8 04.06.2017 SC Lokomotiv Daugavpils 58:31 Arge Speedway Wanda Kraków
8 04.06.2017 Grupa Azoty Unia Tarnów 62:28 Stal Rzeszów
8 04.06.2017 Orzeł Łódź 52:32 Polonia Bydgoszcz
7 28.05.2017 Polonia Bydgoszcz 39:51 Orzeł Łódź
7 28.05.2017 Stal Rzeszów 37:53 Grupa Azoty Unia Tarnów
7 28.05.2017 Arge Speedway Wanda Kraków 49:41 SC Lokomotiv Daugavpils
7 27.05.2017 Euro Finannce Polonia Piła 44:46 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
6 21.05.2017 SC Lokomotiv Daugavpils 54:36 Polonia Bydgoszcz
6 21.05.2017 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 43:47 Arge Speedway Wanda Kraków
6 21.05.2017 Orzeł Łódź 53:37 Stal Rzeszów
6 21.05.2017 Grupa Azoty Unia Tarnów 60:30 Euro Finannce Polonia Piła
2 14.05.2017 Euro Finannce Polonia Piła 51:39 Orzeł Łódź
2 14.05.2017 Polonia Bydgoszcz 41:49 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
5 07.05.2017 Polonia Bydgoszcz 25:35 Arge Speedway Wanda Kraków
5 05.05.2017 Euro Finannce Polonia Piła 48:40 SC Lokomotiv Daugavpils
4 30.04.2017 Polonia Bydgoszcz 46:44 Stal Rzeszów
4 30.04.2017 SC Lokomotiv Daugavpils 51:39 Orzeł Łódź
3 23.04.2017 Stal Rzeszów 53:37 Arge Speedway Wanda Kraków
3 23.04.2017 Euro Finannce Polonia Piła 31:17 Polonia Bydgoszcz
3 23.04.2017 Orzeł Łódź 30:30 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
2 17.04.2017 Arge Speedway Wanda Kraków 46:44 Grupa Azoty Unia Tarnów
2 17.04.2017 SC Lokomotiv Daugavpils 56:34 Stal Rzeszów
1 09.04.2017 Orzeł Łódź 50:40 Arge Speedway Wanda Kraków
1 09.04.2017 Grupa Azoty Unia Tarnów 59:31 Polonia Bydgoszcz
1 09.04.2017 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 52:38 SC Lokomotiv Daugavpils
© 2002-2015 Zuzelend.com