Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Swindon
vs
Kings Lynn
Dzisiaj o 20:30
Jarosław Hampel pierwszy raz w triumfował w finale Złotego Kasku. Zawodnik Fogo Uniii Leszno dokonał tego na torze, na którym rozpoczął swoją karierę żużlowca. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, zaś trzecie, zwycięzca biegu dodatkowego, Janusz Kołodziej. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SBPC - Wiadomości
88
W najbliższy piątek tj. 20 kwietnia o godz. 20:00, na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, odbędzie się druga runda Speedway Best Pairs. Znana jest już lista startowa na te zawody. (...)
26
W Rzeszowie cykl Speedway Best Pairs znajdzie się na półmetku zmagań. Jest to moment, w którym najmniejszy błąd będzie wiele kosztować. W poprzednich edycjach, podczas drugiej rund(...)
0
Team Bauhaus zajął szóste miejsce w pierwszej rundzie cyklu Speedway Best Pairs na toruńskiej Motoarenie. Andreas Jonsson i Jacob Thorssell pokazali jednak, że potrafią skutecznie (...)
1
Po bardzo udanej, obfitującej w wiele ciekawych wyścigów inauguracji cyklu Speedway Best Pairs w Toruniu, czekamy na równie emocjonujące zawody na torze w Rzeszowie. Organizatorz(...)
11
Pierwszym rozegranym meczem ligowym SGB Premiership po wielu perturbacjach pogodowych, zostało spotkanie pomiędzy Poole Pirates a Belle Vue Aces. Gospodarze pokonali gości w stosun(...)
139
Już 20 kwietnia na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, odbędzie się druga runda Speedway Best Pairs. Liderem trzeciej drużyny w klasyfikacji generalnej, Monster Energy Speedway Team, j(...)
61
Trans MF Pro Race Team zajął sensacyjne, drugie miejsce podczas pierwszej rundy Speedway Best Pairs, która 25 marca odbywała się na toruńskiej Motoarenie. W Rzeszowie, drużyna przy(...)
0
Fogo Power, w składzie: Jarosław Hampel, Emil Sayfutdinov oraz Janusz Kołodziej pewnie zwyciężyło w pierwszej rundzie Speedway Best Pairs, która w niedzielę (25.03) odbyła się na t(...)
0
Pierwsza runda Speedway Best Pairs nie była udana dla zawodników Ekantor.pl Team. Ekipa prowadzona przez Tomasza Walczaka, zajęła dopiero piąte miejsce w klasyfikacji końcowej zawo(...)
8
Zespół Trans MF Pro Race Team zaliczył najlepszy wynik w historii swoich występów w cyklu Speedway Best Pairs. Niemiecka drużyna zajęła drugie miejsce podczas otwierającej cykl run(...)
77
Starkom Racing Team zakończył inauguracje sezonu Speedway Best Pairs na czwartej pozycji. Z kolei jedenaście punktów, zdobytych w pięciu startach, pozwoliło Vaclavovi Milikowi stać(...)
0
Drugi rok z rzędu, zawodnicy Monster Energy Speedway Teamu zajęli trzecie miejsce w pierwszej rundzie cyklu Speedway Best Pairs. Do ścigania powrócił Greg Hancock, który na Motoare(...)
121
Zapraszamy serdecznie do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszej 1 rundy Speedway Best Pairs rozegranej na toruńskiej MotoArenie. Autorem zdjęć jest fotoreporterka portalu ZUZELEND.C(...)
356
Zwycięstwem Fogo ower zakończyła się pierwsza runda Speedway Best Pairs, na drugiej lokacie uplasował się Trans MF Pro Race Team, natmiast trzecie miejsce zajął Monster Energy Spee(...)
482
Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzeniana żyworelacji z pierwszej rundy Speedway Best Pairs, które o godzinie 14:30 rozpoczną się na toruńskiej MotoArenie.(...)
37
4 tygodnie temu
Największe gwiazdy światowego żużla, podzielone na sześć zespołów. Nikt nie zamierza odpuszczać. Tutaj nie ma miejsca na testy. „Czarny sport” budzi się z zimowego snu potężnym ude(...)
0
W sobotę 25 marca o godz. 14:30, na Motoarenie zainaugurowana zostanie tegoroczna edycja Speedway Best Pairs. O kilka zdań przed zbliżającą się rywalizacją zmagań sponsorskich, pop(...)
141
Starkom Racing Team wzmacnia się Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów z 2016 roku! Australijczyk Max Fricke dołączy do Vaclava Milika oraz Gleba Chugunova podczas pierwszej rundy(...)
25
Już tylko kilka dni zostało do pierwszej rundy tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs, która 25 marca odbędzie się na toruńskiej Motoarenie. Jednym z zawodników, którzy zadebiutują(...)
37
Inauguracja sezonu żużlowego została przesunięta o jeden dzień. Planowana pierwotnie na sobotę pierwsza runda cyklu Speedway Best Pairs na toruńskiej Motoarenie odbędzie się w nied(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com