Lejonen Gislaved
LIVE
Speedway Vestervik
Smederna Elskilstuna
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
SBPC - Wiadomości
73
Bezkonkurencyjni w tym roku okazali się zawodnicy Fogo Power, którzy wywalczyli w Landshut trzecie w tym sezonie zwycięstwo w pojedynczej rundzie oraz trzeci triumf w historii cykl(...)
0
Zawodnicy Fogo Power zdominowali tegoroczne zawody Speedway Best Pairs. Dzisiaj w niemieckim Landshut Fogo Power zdeklasowali rywali i pewnie sięgnęli po trzecie zwycięstwo oraz wy(...)
0
Już jutro (10.05), w niemieckim Landshut odbędzie się finałowa runda tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. W klasyfikacji generalnej, ze sporą przewagą prowadzi Fogo Power, a za (...)
0
Już w najbliższy czwartek (10.05) o godz. 13:00 w niemieckim Landshut, odbędzie się trzecia i ostatnia runda tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. O kilka zdań na temat rywalizac(...)
104
Już w najbliższy czwartek (10.05) w Landshut, odbędzie się finałowa runda Speedway Best Pairs. Jedną z drużyn, która wciąż liczy się w walce o podium jest Trans MF Pro Race Team.(...)
0
Już w najbliższy czwartek (10.05) w niemieckim Landshut odbędzie się finałowa runda tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. Oficjalna lista startowa na te zawody jest już znana.(...)
0
Ekantor.pl Team zajął drugie miejsce podczas piątkowej rundy zmagań cyklu Speedway Best Pairs, która odbyła się w Rzeszowie. Udany występ zaliczył Patryk Dudek, który zdobył dziesi(...)
0
Zwycięstwo Fogo Power w drugiej rundzie Speedway Best Pairs, było szóstym zwycięstwem ekipy w historii startów w rywalizacji drużyn sponsorskich. Przed wielkim finałem cyklu, który(...)
0
Po dwóch rozegranych rundach cyklu Speedway Best Pairs na czele klasyfikacji generalnej z przewagą ośmiu punktów zajmuje zespół Fogo Power. (...)
1
2 miesiące temu
Dzisaj na torze Stadionu Miejskiego w Rzeszowie rozegrana została druga runda cyklu Speedway Best Pairs. W zawodach drugi raz z rzędu triumfowała ekipa Fogo Power. Drugie miejsce z(...)
436
Od godziny 20:00 na torze w Rzeszowie rozpocznie się 2 runda Speedway Best Pairs. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z tych zawodów.(...)
88
W najbliższy piątek tj. 20 kwietnia o godz. 20:00, na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, odbędzie się druga runda Speedway Best Pairs. Znana jest już lista startowa na te zawody. (...)
26
W Rzeszowie cykl Speedway Best Pairs znajdzie się na półmetku zmagań. Jest to moment, w którym najmniejszy błąd będzie wiele kosztować. W poprzednich edycjach, podczas drugiej rund(...)
0
Team Bauhaus zajął szóste miejsce w pierwszej rundzie cyklu Speedway Best Pairs na toruńskiej Motoarenie. Andreas Jonsson i Jacob Thorssell pokazali jednak, że potrafią skutecznie (...)
1
Po bardzo udanej, obfitującej w wiele ciekawych wyścigów inauguracji cyklu Speedway Best Pairs w Toruniu, czekamy na równie emocjonujące zawody na torze w Rzeszowie. Organizatorz(...)
11
Pierwszym rozegranym meczem ligowym SGB Premiership po wielu perturbacjach pogodowych, zostało spotkanie pomiędzy Poole Pirates a Belle Vue Aces. Gospodarze pokonali gości w stosun(...)
139
Już 20 kwietnia na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, odbędzie się druga runda Speedway Best Pairs. Liderem trzeciej drużyny w klasyfikacji generalnej, Monster Energy Speedway Team, j(...)
61
Trans MF Pro Race Team zajął sensacyjne, drugie miejsce podczas pierwszej rundy Speedway Best Pairs, która 25 marca odbywała się na toruńskiej Motoarenie. W Rzeszowie, drużyna przy(...)
0
Fogo Power, w składzie: Jarosław Hampel, Emil Sayfutdinov oraz Janusz Kołodziej pewnie zwyciężyło w pierwszej rundzie Speedway Best Pairs, która w niedzielę (25.03) odbyła się na t(...)
0
Pierwsza runda Speedway Best Pairs nie była udana dla zawodników Ekantor.pl Team. Ekipa prowadzona przez Tomasza Walczaka, zajęła dopiero piąte miejsce w klasyfikacji końcowej zawo(...)