Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W drugim dniu finału Lukoil FIM Team Ice Speedway Gladiators rozgrywanym w Szadryńsku w niemal identycznym stylu triumfowała ekipa Rosji i tym samym sięgnęli po kolejny, 36 w historii, złoty medal. Drugie miejsce, które zapewniło srebro w zawodach zdobyli Szwedzi. Brąz przypadł drużynie Austrii.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SBPC - Wiadomości
112
24 marca w Toruniu zainaugurowany zostanie tegoroczny cykl Speedway Best Pairs, z kolei 10 maja w Landshut poznamy zwycięzcę tegorocznych rozgrywek sponsorskich. Termin i miejsce d(...)
103
Monster Energy Speedway Team, dzięki zwycięstwu podczas finałowej rundy cyklu Speedway Best Pairs 2017 „wskoczył” na podium tegorocznych zmagań najlepszych teamów sponsorskich. Ch(...)
155
Żużlowcy Fogo Power obronili tytuł najlepszego teamu sponsorskiego w cyklu Speedway Best Pairs 2017. Liderem zespołu był Bartosz Zmarzlik, który z czterdziestoma punktami został na(...)
148
W jedynym dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Swindon Robins na własnym torze bez trudu pokonał Somerset Rebels 57:33. W zespole gospodarzy wystąpił Tobiasz Musielak(...)
105
Sporą niespodzianką dla kibiców było to, że w obsadzie finału Speedway Best Pairs pojawił się Adam Skórnicki. Doświadczony zawodnik wskoczył w miejsce kontuzjowanego Piotra Pawlick(...)
107
Artem Laguta zadebiutował w tegorocznej edycji Speedway Best Pairs turniejem w Gnieźnie. Mimo ambitnej postawy w finałowej rundzie cyklu, drużyna prowadzona przez Adama Krużyńskieg(...)
0
Występ w trzeciej rundzie cyklu Speedway Best Pairs był dla Mirosława Jabłońskiego debiutem w tych prestiżowych zawodach. Zawodnik Boll Teamu wywalczył na swoim macierzystym torze (...)
0
Ostatnia runda Speedway Best Pairs za nami. Honoru ekipy Eko-Dir Speedway Team dzielnie bronił Andrzej Lebediew - zdobywca czternastu oczek.(...)
107
W czwartek odbyła się decydująca runda Speedway Best Pairs. Boll Team przystąpił do finałowej rywalizacji w całkowicie odmiennionym składzie. Na skutek różnych zdarzeń w Gnieźni(...)
521
Tegoroczny cykl Speedway Best Pairs przechodzi do historii. W kończącej zmagania teamów rundzie w Gnieźnie zwycięstwo odniósł Monster Energy Speedway Team, który okazał się lepszy (...)
354
Monster Energy Speedway Team zwyciężył w II zaległej rundzie Speedway Best Pairs rozgrywanej na torze w Gnieźnie. Drugie miejsce przypadło triumfatorowi tegorocznej edycji SBP 2017(...)
365
Od godziny 18:30 na torze stadionu w Gnieźnie rozpocznie się 3 finał Speedway Best Pairs. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich chętnych do śledzenia relacji na żywo z tych zawod(...)
113
7 miesięcy temu
To właśnie tutaj, już dziś o godzinie 18:30, odbędzie się finałowa runda cyklu Speedway Best Pairs. Wspominając o historii Gniezna, nie sposób pominąć legendy o Lechu i Białym Orl(...)
0
Już jutro na torze w Gnieźnie odbędzie się finałowa runda Speedway Best Paris. W ekipie Eko-Dir Speedway Team dojdzie do jednej zmiany. W miejsce awizowanego Szymona Woźniaka desyg(...)
109
Czas na wielki finał tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. Po dwóch rundach zmagań, które odbyły się na toruńskiej Motoarenie oraz w niemieckim Landshut, zmagania teamów sponsors(...)
35
W czwartek 17 sierpnia w Gnieźnie poznamy rozstrzygnięcia tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. Jednym z zawodników, którzy wystartują tego dnia na stadionie przy ulicy Wrzesińsk(...)
106
Gniezno będzie gospodarzem wielkiego finału Speedway Best Pairs. Rywalizacja najlepszych teamów sponsorskich odbędzie się już jutro na stadionie przy ul. Wrzesińskiej 25. Początek (...)
164
7 miesięcy temu
Monster Energy Speedway Team ma ambicje, żeby w końcu stanąć na podium cyklu Speedway Best Pairs. Joe Parsons sięgnął po wzmocnienie, które ma realnie wpłynąć na jakość jego drużyn(...)
47
Podczas finałowej rundy Speedway Best Pairs 2017, która odbędzie się w Gnieźnie, dojdzie do ostatecznych rozstrzygnięć, a najciekawiej zapowiada się walka o brązowy medal tegoroczn(...)
131
Jeżeli jest jakaś drużyna, która może w swoich startach w Speedway Best Pairs mówić o pechu, to jest to Boll Team. Ekipa ocierała się już niejednokrotnie o zwycięstwo, ale zawsze c(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com