Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 16:00
vs
Wczoraj o 16:00
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik. Zawody obfitowały w wiele mijanek na twardym i mocno wysuszonym torze. W ekipie goście najlepiej punktował Grigorij La(...)
PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland
Black Sport
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
3
W niedzielę GTM Start Gniezno zmierzył się w derbowym pojedynku z Naturalna Medycyna PSŻ Poznań. Do wyścigu dziewią(...)
1
Na Stadionie Edwarda Jancarza kibice na brak emocji narzekać nie mogli. W tym spotkaniu walka toczyła się do ostatn(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonał(a) na wyjeź(...)
0
Kolejna żużlowa niedziela na Nowym Olimpijskim i znowu emocje. Ligowy klasyk czyli pojedynek Betard Sparty Wrocław (...)
0
Zespoły GTM Start Gniezno oraz Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań rozegrały bardzo interesujące spotkanie. Emocji i mij(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra zremisował(a)(...)
8
Get Well Toruń wygrał na Motoarenie z ROW-em Rybnik 53:37 co daje realną szansę na punktu bonusowy w dwumeczu. Dla (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki Orzeł Łódź pokonał(a) na wyjeździe Polonia B(...)
0
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona v(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym t(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki GTM Start Gniezno pokonał(a) na własnym torz(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 6 kolejki Get Well Toruń pokonał(a) na własnym torze RO(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na wyjeźd(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki Arge Speedway Wanda Kraków pokonał(a) na wła(...)
0
Nie można już mówić, że jesteśmy na początku sezonu. Teraz zawodnicy zbliżają się do półmetka rudny zasadniczej. Ju(...)
522
Dzisiaj znane będą kolejne rozstrzygnięcia w PGE Ekstraligi, Nice 1.Ligi żużlowej oraz 2.Ligi żużlowej. Portal ZUZE(...)
Podobno przysłowia są mądrością narodu. Moja babcia miała takie jedno porzekadło, które ewidentnie pasuje do tego, co się dzieje. „Ni w rządzie ni w sądzie(...)
3 tygodnie temu
Michał Lewandowski
Kim jest Jeż?(...)
miesiąc temu
Michał Lewandowski
Co zobaczył Pelikan i dokąd wyemigruje Wiewiórka?(...)
miesiąc temu
Michał Lewandowski
Błędy, nauczka i brak wniosków.(...)
1505
1 finał Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator w Krasnogorsku
1 RK FIM Ice Speedway Gladiators - Ylitornio
S02E10 - GP Challenge - Rybnicki Magazyn Żużlowy
© 2002-2015 Zuzelend.com