Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj ogłoszony został terminarz najlepszej ligi żużlowej świata. Rozgrywki rozpoczną się dwa tygodnie wcześniej niż miało to miejsce w mijających rozgrywkach. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA DUNSKA - Wiadomości
226
W sobotnie popołudnie na torze w Esbjerg siódmy z rzędu tytuł Indywidualnego Mistrza Danii wywalczył Niels Krystian Iversen. Drugie miejsce przypadło po wygraniu biegu finałowgo dl(...)
1
Równa postawa całej drużyny Slangerup Speedway Klub pozwoliła na minimalną wygraną w spotkaniu przeciwko Grindsted Speedway Klub. W drużynie gości najlepiej punktukjącymi zawodnika(...)
136
Team Fjelsted okazał się minimalnie lepszy od Holsted Tigeers, a spotkanie zakończyło się dwupunktową wygraną gospodarzy. Liderem miejscowej drużyny był Anders Thomsen, który wywal(...)
48
Drużyna Esbjerg Vikings pokonała przed własną publicznością Holstebro Elite, a spotkanie zakończyło się rezultatem 45:39. Liderem miejscowej drużyny był Leon Madsen, który na swoim(...)
132
W pojedynku ligi duńskiej pomiędzy Team Fjelsted i Holstebro Elite padł remis. Najlepiej punktującym zawodnikiem gospodarzy okazał się Fredrik Jakobsen, który wywalczył czternaście(...)
0
Slangerup Speedway Klub pokonało na własnym torze drużynę Region Varde Elitesport w stosunku 43:41. Liderem gospodarzy był Mikkel Michelsen, który zdobył 15 punktów i bonus. Najlep(...)
0
W jednym z dzisiejszych meczy ligi duńskiej Esbjerg Vikings uległo przed własną publicznością Holsted Tigers, spotkanie zakończyło się dwupunktową zaliczką drużyny przyjezdnej. Naj(...)
256
Dzisiaj w duńskiej Metal Speedway League rozegrano dwa spotkania. W pierwszym miejscowe Holstebro Elite uległo Team Fjelsted 42:45, zaś w drugim rewanżowym ponownie lepszym okazał (...)
0
Za nami pierwsze dwa spotkania w duńskiej Metal Speedway League. W pierwszym meczu GSK Liga pokonała na własnym torze Slangerup Speedway Klub 49:38, zaś Esbjerg Vikings uległo u si(...)
104
Morten Svendsen od siedmiu lat pełni funkcję menedżera Fjelsted Speedway Klub – aktualnego Mistrza Danii. W rozmowie dla naszego portalu opowiedział o realiach ligi duńskiej, swoim(...)
101
W środę poznaliśmy końcowe rozstrzygnięcia w lidze duńskiej. Mistrzem Danii został Team Fjelsted pokonując drugich w klasyfikacji końcowej, Region Varde Elitesport. Z brązowym meda(...)
0
Po raz szósty z rzędu Niels Kristian Iversen triumfował w Indywidualnych Mistrzostwach Danii. Tym razem popularny Puk na torze w Fjelsted pokonał w biegu finałowym drugiego, Michae(...)
0
W środowy wieczór miały się odbyć dwa spotkania ligi duńskiej. Mecze zostały odwołane ze względu na złe warunki atmosferyczne. (...)
0
W meczu pomiędzy Grindsted Speedway Klub i Holsted Tigers wystąpiło aż pięciu Polaków. Reprezentanci biało - czerwonych porowadzili zespół Grindsted Speedway Klub do zwycięstwa. Pr(...)
0
Slangerup Speedway Klub pokonało przed własną publicznością Team Fjelsted w stosunku 46:38. Liderem gospodarzy był dzisiaj Mikkel Michelsen, który na swoim koncie zgromadził szesna(...)
16
Pechowo zakończył wczorajsze zawody w lidze duńskiej Nicki Pedersen. Zawodnik upadł na tor podczas siódmej gonitwy meczu pomiędzy Holsted Tigers oraz Esbjerg Vikings. Duńczyk zosta(...)
0
Team Fjelsted minimalnie pokonał przed własną publicznością zespół Slangerup Speedway Klub, a spotkanie zakończyło się wynikiem 46:44. Liderami gospodarzy byli Nikolaj Busk Jakobs(...)
0
Po ośmiu gonitwach zakończył się wczorajszy mecz pomiędzy Holsted Tigers i Esbjerg Vikings. Lepsi w meczu okazali się zawodnicy gości, a mecz zakończył się wynikiem 22:25. Najlepie(...)
0
W rozegranym wczoraj meczu ligi duńskiej pomiędzy Grindsted Speedway Klub i Holstebro Elite lepsi okazali się zawodnicy miejscowej drużyny, którzy zwyciężyli w stosunku 50:37. Lide(...)
0
Drużyna Slangerup Speedway Klub wysoko pokonała przed własną publicznością zespół Region Varde Elitesport. Gospodarze prezentowali dzisiaj równą wysoką formę, a liderami zespołu by(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com