Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawsze uśmiechnięty Rosjanin dołączył do szerokiego i jakże doborowego grona, które już 9 kwietnia powalczy w zawodach upamiętniających byłego reprezentanta Polski oraz Stali Gorzów - Edwarda Jancarza.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA DUNSKA - Wiadomości
105
Piotr Protasiewicz zdecydował o kolejnym aspekcie swojej klubowej przyszłości w 2017 roku. Zostanie zawodnikiem duńskiej drużyny Esbjerg Motorsport.(...)
710
Kjastas Puodzuks podpisał kontrakt na występy w lidze duńskiej. Łotysz związał się roczną umową z Munkebo Speedway Center. Swój udział w parafowaniu porozumienia miała firma Speedw(...)
102
Młodzieżowiec Włókniarza Częstochowa, Michał Gruchalski podpisał niedawno swój pierwszy zagraniczny kontrakt. Wychowanek biało-zielonych związał się roczną umową z duńskim Holsted (...)
100
Zawodnik z Kraju Hamleta wybrał klub, który zasili swoją obecnością w roku 2017.(...)
113
Polak nadal będzie reprezentował Holsted Tigers.(...)
0
5 miesięcy temu
Andreas Jonsson będzie startował w barwach Holsted Speedway Klub.(...)
100
Mikołaj Curyło podpisał kontrakt w lidze duńskie. Polak związał się z ekipą Holstebro Elite. (...)
104
5 miesięcy temu
W lidze duńskiej, podobnie jak w polskiej, Nicki Pedersen nie zmienia w sezonie 2017 barw klubowych.(...)
103
Bartosz Smektała znalazł klub w lidze duńskiej. Będzie reprezentował barwy Esbjerg Motorsport.(...)
108
Duńskie kluby żużlowe zostały postawione przed koniecznością wymiany ogrodzeń okalających żużlowe tory. Wymóg Międzynarodowej Federacji Motocyklowej FIM spowodował, że działacze d(...)
102
W czwartek Kenneth Bjerre poinformował o kolejnym podpisanym kontrakcie. Duńczyk w sezonie 2017 będzie startował przynajmniej w dwóch europejskich ligach. 32-letni zawodnik podpi(...)
1
Drużyna gospodarzy wykorzystała atut swojego toru i wywalczyła tytuł Drużynowego Mistrza Danii. W środowych zmaganiach duńskiej Superligi zespół z Outrup pokonał na własnym torze H(...)
107
W środę dojdzie do ostatecznych rozstrzygnięć w duńskiej Metal Superligi. W finale, którego stawką są trzy medali powalczą cztery drużyny - Region Varde Elitesport, Holsted Speedwa(...)
116
Drużyna Esbjerg Viking triumfowała na własnym torze w czwartkowym półfinale duńskiej Superligi. Drugie miejsce zajęło Slangerup. Te dwie ekipy uzyskały awans do finału. Najlepiej p(...)
0
W jednym z dzisiejszych meczy ligi duńskiej zespół Slangerup Speedway Klub minimalnie pokonał przed własną publicznością Team Fjelsted w stosunku 45:41. Najlepiej punktującym zawod(...)
101
Zespół Grindsted Speedway Klub uległ przed własną publicznością w pojedynku przeciwko Region Varde Elitesport. Liderami zwycięskiej drużyny byli Troy Batchelor oraz Sam Masters, kt(...)
1
W jednym ze środowych meczy ligi duńskiej zmierzyły się zespoły Holsted Tigers i Esbjerg Vikings. Zwycięsko z pojedynku wyszli ze spotkania wyszli miejscowi zawodnicy, których lide(...)
0
W poniedziałkowym meczu duńskiej Superligi drużyna Team Fjelsted pokonała Esbjerg Viking 46:38. Liderem miejscowych był Peter Kildemand, który zdobył 15 punktów i dwa bonusy w sześ(...)
0
Drużyna Region Varde Elitesport zdecydowanie wygrał w meczu wyjazdowym z Holstebro Elite. Liderem w przegranym zespole był Andriej Karpow, który na swoim koncie zapisał 15 punktów (...)
0
Team Fjelsted w wyjazdowym spotkaniu ligi duńskiej pokonało Munkebo Scorpions. Liderem gospodarzy był Kenneth Bjerre, który na swoim koncie zapisał 18 punktów. Najskuteczniejszym z(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com