Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Toruński klub nie tylko przemeblował swój skład ale także dziś zaczął prace nad zmianą geometrii toru. Lepsze jest wrogiem dobrego? To będzie można podsumować w październiku. Z początkiem marca na Motoarenie będzie można już czuć zbliżający się sezon. Będzie to też drugi rok jak za sterami Get Well (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SEC - Wiadomości
100
Jesteś fanem speedway’a? Zawsze chciałeś być w samym środku żużlowego widowiska, a może byłeś ciekaw, jak wygląda turniej Speedway Best Pairs od kulis? Jeśli odpowiedziałeś twierdz(...)
102
Podczas dzisiejszej gali #LetsMakeSpeedway, odbywającej się w CKK Jordanki w Toruniu, przedstawiciele firmy One Sport oraz Prezydent Miasta Torunia ogłosili, że pierwsza runda tego(...)
207
Najlepsi żużlowcy Europy ponownie ścigać się będą w Szwecji. Trzecia runda przyszłorocznego cyklu Speedway Euro Championship odbędzie się w Hallstavik. Zawody zaplanowano na 5 sier(...)
102
Leżące w niemieckim landzie Meklemburgia-Pomorze Przednie miasto zaczyna wyrabiać sobie markę gospodarza dużych wydarzeń związanych z żużlem.(...)
2
Vaclav Milik został srebrnym medalistą Speedway Euro Championship. - Bardzo się cieszę. To były naprawdę trudne zawody.(...)
110
Duńczyk Nicki Pedersen zwyciężył w 4 finale Speedway Euro Championship rozgrywanym w Rybniku i tym samym zapewnił sobie tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Drugie miejsce zajął Cz(...)
16
6 miesięcy temu
Pechowo dla Andersa Thomsena zakończył się pierwszy start w dzisiejszej rundzie SEC w Rybniku. Duńczyk uczestniczył w groźnie wglądającym wypadku.(...)
107
Martin Vaculik startował dzisiaj w Speedway Euro Championship. Zawodnik Get Well Toruń jedzie jutro w bardzo ważnym finale PGE Ekstraligi na toruńskiej Motoarenie przeciwko Stali G(...)
107
Jury zawodów 4 finału Speedway Euro Championship w Rybniku po długich obradach zadecydowało, że dzisiejsze zawody rozpoczną się godzinę później tj. o 20:00.(...)
112
Już prawie od dwóch godzin nad stadionem żużlowym w Rybniku pada deszcz. W związku z tym jury zawodów o godzinie 16:30 mają podjąć decyzję czy 4 finał Speedway Euro Championship o(...)
106
Opuścił jedną z trzech rozegranych dotąd rund Speedway Euro Championship, co mogło przekreślić jego nadzieje na zdobycie medalu mistrzostw Europy. Miał jednak sporo szczęścia, a pr(...)
4
W sobotę 17 września odbędzie się finałowy turniej Speedway Euro Championship w Rybniku. Będą to ostatnie zawody cyklu i na Górnym Śląsku poznamy Indywidualnego Mistrza Europy. Zaw(...)
110
6 miesięcy temu
Już jutro w Rybniku odbędzie się wielki finał Speedway Euro Championship. Walka o tytuł zapowiada się fantastycznie, a w szerokim gronie kandydatów do zdobycia medali są m. in. Pol(...)
0
To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich kibiców, którzy nie posiadają jeszcze biletu na Wielki Finał SEC 2016. Grigorij Laguta od godziny 18:00 w punkcie Halo! Rybnik będzie osob(...)
106
6 miesięcy temu
Tegoroczny cykl Speedway Euro Championship jest najbardziej wyrównanym odkąd zmieniła się jego formuła. W walce o złoty medal liczy się aż dziesięciu zawodników, a taka sytuacja w (...)
110
Rywalizacja o zwycięstwo w Speedway Euro Championship jeszcze nigdy w historii nie była tak zacięta. Szansę stanięcia nie tylko na podium całego cyklu, ale także sięgnięcia po złot(...)
3
Żużlowego mistrza świata Europy 2016 roku poznamy już 17 września. Pierwszy numer startowy finałowego turnieju w Rybniku wylosował Krzysztof Kasprzak, który – podobnie jak ponad po(...)
105
Już 17 września odbędzie się finał Speedway Euro Championship. Gospodarzem kończącego rywalizację w 2016 roku będzie Rybnik, gdzie po raz pierwszy w historii spotkają się uczestnic(...)
1
Krzysztof Kasprzak zajmuje obecnie szóstą lokatę w przejściowej klasyfikacji Speedway Euro Championship z dorobkiem 24 punktów. Przed ostatnią rundą zmagań, zawodnik gorzowskiej St(...)
513
Zwycięstwem Grigorija Laguty zakończyła się dzisiejsza trzeci runda Speedway European Championships w Togliatti. Na drugim miejscu podium stanął Antonio Lindbaeck, natomiast trzeci(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com