Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Elit Vetlanda
vs
Piraterna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Indianerna
vs
Lejonen
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Smederna
vs
Dackarna
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Masarna
vs
Rospiggarna
Dzisiaj o 19:00
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik. Zawody obfitowały w wiele mijanek na twardym i mocno wysuszonym torze. W ekipie goście najlepiej punktował Grigorij La(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SEC - Wiadomości
3
Całej czwórce Polaków jaka wystartowała w chorwackim Gorican w SEC Challenge udało się awansować do tegorocznego cyklu o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. W zawodach triumfował (...)
527
Dzisiaj w chorwackim Gorican rozegrany zostanie SEC Challenge, gdzie zawodnicy walczyć będą o siedem przepustek do cyklu SEC. Z kolei ponad dwie godziny wcześniej na torze w Poznan(...)
2
W austriackim Mureck rozegrano dzisiaj półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy. W zawodach po wygranej w biegu dodatkowym triumfował Andrzej Lebiediew wyprzedzając Michaela Jepse(...)
0
3 miesiące temu
Wolontariusze w fioletowych koszulkach pojawią się na wszystkich imprezach żużlowych organizowanych przez One Sport w sezonie 2017. Będą oni widoczni na stadionach całej Europy, co(...)
223
16 września na stadionie MOSiR - Bystrzyca w Lublinie odbędzie się wielki finał cyklu Speedway Euro Championship 2017. Spoglądając wstecz, ostatnia runda mistrzostw Europy to niesp(...)
100
Jesteś fanem speedway’a? Zawsze chciałeś być w samym środku żużlowego widowiska, a może byłeś ciekaw, jak wygląda turniej Speedway Best Pairs od kulis? Jeśli odpowiedziałeś twierdz(...)
102
Podczas dzisiejszej gali #LetsMakeSpeedway, odbywającej się w CKK Jordanki w Toruniu, przedstawiciele firmy One Sport oraz Prezydent Miasta Torunia ogłosili, że pierwsza runda tego(...)
207
Najlepsi żużlowcy Europy ponownie ścigać się będą w Szwecji. Trzecia runda przyszłorocznego cyklu Speedway Euro Championship odbędzie się w Hallstavik. Zawody zaplanowano na 5 sier(...)
102
Leżące w niemieckim landzie Meklemburgia-Pomorze Przednie miasto zaczyna wyrabiać sobie markę gospodarza dużych wydarzeń związanych z żużlem.(...)
2
Vaclav Milik został srebrnym medalistą Speedway Euro Championship. - Bardzo się cieszę. To były naprawdę trudne zawody.(...)
110
Duńczyk Nicki Pedersen zwyciężył w 4 finale Speedway Euro Championship rozgrywanym w Rybniku i tym samym zapewnił sobie tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Drugie miejsce zajął Cz(...)
16
9 miesięcy temu
Pechowo dla Andersa Thomsena zakończył się pierwszy start w dzisiejszej rundzie SEC w Rybniku. Duńczyk uczestniczył w groźnie wglądającym wypadku.(...)
107
Martin Vaculik startował dzisiaj w Speedway Euro Championship. Zawodnik Get Well Toruń jedzie jutro w bardzo ważnym finale PGE Ekstraligi na toruńskiej Motoarenie przeciwko Stali G(...)
107
Jury zawodów 4 finału Speedway Euro Championship w Rybniku po długich obradach zadecydowało, że dzisiejsze zawody rozpoczną się godzinę później tj. o 20:00.(...)
112
Już prawie od dwóch godzin nad stadionem żużlowym w Rybniku pada deszcz. W związku z tym jury zawodów o godzinie 16:30 mają podjąć decyzję czy 4 finał Speedway Euro Championship o(...)
106
Opuścił jedną z trzech rozegranych dotąd rund Speedway Euro Championship, co mogło przekreślić jego nadzieje na zdobycie medalu mistrzostw Europy. Miał jednak sporo szczęścia, a pr(...)
4
W sobotę 17 września odbędzie się finałowy turniej Speedway Euro Championship w Rybniku. Będą to ostatnie zawody cyklu i na Górnym Śląsku poznamy Indywidualnego Mistrza Europy. Zaw(...)
110
9 miesięcy temu
Już jutro w Rybniku odbędzie się wielki finał Speedway Euro Championship. Walka o tytuł zapowiada się fantastycznie, a w szerokim gronie kandydatów do zdobycia medali są m. in. Pol(...)
0
To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich kibiców, którzy nie posiadają jeszcze biletu na Wielki Finał SEC 2016. Grigorij Laguta od godziny 18:00 w punkcie Halo! Rybnik będzie osob(...)
106
9 miesięcy temu
Tegoroczny cykl Speedway Euro Championship jest najbardziej wyrównanym odkąd zmieniła się jego formuła. W walce o złoty medal liczy się aż dziesięciu zawodników, a taka sytuacja w (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com