Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj poznaliśmy listę numerów startowych z jakim zawodnicy przystąpią do tegorocznego cyklu Grand Prix. Lista numerów startowych SGP 2018 ujrzała światło dzienne. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SEC - Wiadomości
453
Podczas piątkowej gali w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu, które było jednocześnie podsumowaniem sezonu 2017 oraz obchodami dziesięciolecia firmy One Sport, przeds(...)
233
Jacek Gumowski dołącza do One Sport. Były już marketing manager w Stali Gorzów, został dyrektorem do spraw komunikacji projektu „Żużel na Śląskim”, który obejmuje finałową rundę cy(...)
82
We wrześniu 2018 roku wielki żużel powróci na Stadion Śląski. 15 września, w Chorzowie, odbędzie się finałowa runda cyklu Speedway Euro Championship, a również w tym miesiącu swój (...)
43
We wrześniu 2018 roku wielki żużel wraca na Stadion Śląski. Dokładnie 15 września, w Chorzowie, poznamy przyszłego najlepszego żużlowca Europy. Niedługo później, w tym samym miejsc(...)
198
To, na co żużlowy świat czekał od lat, stanie się faktem we wrześniu 2018 roku - sport żużlowy, za sprawą finału cyklu Speedway Euro Championship oraz meczu Żużlowej Reprezentacji (...)
191
Andrzej Lebiediew nie zwyciężył w żadnej z tegorocznych rund cyklu Speedway Euro Championship. Jednak dobra, a przede wszystkim równa dyspozycja, która wprowadzała Łotysza do finał(...)
190
Dobry początek dawał mu szansę, aby doścignąć prowadzącego w klasyfikacji generalnej Andrzeja Lebiediewa. Jednak zmiany nawierzchni, które lepiej odczytał Łotysz, nie pozwoliły Art(...)
106
Krzysztof Kasprzak został zwycięzcą finałowej rundy cyklu Speedway Euro Championship, która odbyła się w Lublinie. „KK” nie zdołał jednak obronić brązowego medalu, który zdobył prz(...)
170
Dla Andrieja Kudriaszowa, tegoroczny SEC był pierwszym, w którym Rosjanin wystąpił we wszystkich czterech rundach cyklu. Brązowy medalista Drużynowego Pucharu Świata jest zadowolon(...)
167
W sobotę 14 października w Lublinie odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Europy na Żużlu. Złoto w całym cyklu wywalczył Łotysz Andrzej Lebiediew, a tuż za nim uplasowali się R(...)
178
W 4 finale Speedway Euro Championship rozgrywanym na torze w Lublinie triumfował Krzysztof Kasprzak. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew, który zapewnił sobie tytuł Indywidualn(...)
0
3 miesiące temu
Miejscowa legenda, Marek Kępa tuż przed wielkim finałem SEC w Lublinie, otrzyma odznaczenie Ministerstwa Sportu i Turystyki za zasługi dla lubelskiego sportu żużlowego. Uroczystość(...)
168
4 finał Speedway Euro Championship w Lublinie rozstrzygnie dzisiaj, który z zawodników zdobędzie tytuł najlepszego żużlowca Europy. Jednocześnie dzisiejsze zawody będą jednymi z os(...)
190
Vaclav Milik został wytypowany przez dziennikarzy do zdobycia tytułu Indywidualnego Mistrza Europy na żużlu. Z kolei faworytem kibiców jest Andrzej Lebiediew. Łotysz uzyskał najwię(...)
104
Finały SEC są jednym z bardziej oczekiwanych wydarzeń w świecie żużlowym, nic więc dziwnego iż kibice z całego świata byli mocno zawiedzeni tym, iż zawody SEC w Lublinie były przes(...)
74
4 miesiące temu
Tysiące kilometrów, 780 okrążeń, 195 wyścigów, 177 dni, dziewięć rund w dziewięciu krajach – tyle w sezonie 2017 potrzeba, by poznać najlepszego żużlowca „Starego kontynentu”. 14 p(...)
13
Przed finałową rundą cyklu Speedway Euro Championship, która 14 października odbędzie się w Lublinie, Andreas Jonsson i Artem Laguta zajmują ex aequo trzecie miejsce w klasyfikac(...)
105
Kochamy takie sytuacje – ostatnia runda cyklu wielkiej imprezy i niewielkie różnice pomiędzy zawodnikami walczącymi o najwyższe laury. Nie wiemy kto zdobędzie złoty, srebrny oraz(...)
1
4 miesiące temu
Nie da się ukryć, że lider cyklu SEC po trzech rundach – Andrzej Lebiediew - notuje ostatnimi czasy poważną zniżkę formy. Czy Łotysz zdoła się przełamać w Lublinie i sięgnie po zło(...)
91
Znana jest nowa data ostatniej rundy cyklu SEC. Tegoroczna walka o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy na żużlu rozstrzygnie się w Lublinie, 14 października o godz. 18:30.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com