Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niestety w związku z z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza oraz z uwagi na planowane w najbliższą sobotę uroczystości pogrzebowe i zapowiadaną żałobę narodową odwołana zostaje XV Opolska Gala Żużla na Lodzie.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SEC - Wiadomości
27
Antonio Lindbaeck zakończył sezon w TAURON Speedway Euro Championship na piątej pozycji. Z jednej strony jest radość z utrzymania w cyklu, z drugiej rozczarowanie, ponieważ podium (...)
2
3 miesiące temu
Debiut - marzenie. Tak w skrócie podsumować można pierwszy sezon Mikkela Michelsena w TAURON Speedway Euro Championship. Duńczyk przebojem wdarł się do czołówki TAURON SEC i przegr(...)
97
Leon Madsen kończy chyba najlepszy sezon w swojej karierze. Jeden z liderów forBet Włókniarza Częstochowy wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Jego wysiłki docenili organ(...)
115
Wielkim sukcesem zakończył się finał cyklu Tauron Speedway Euro Championship na Stadionie Śląskim w Chorzowie dla Kacpra Woryny. Rybniczanin, który w sobotnich zawodach startował z(...)
0
Bezkonkurencyjny Leon Madsen wygrał finałową rundę cyklu Tauron Speedway Euro Championship na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Tym samym Duńczyk przypieczętował złoty medal. Srebrny (...)
12
5 miesięcy temu
Podczas finałowej rundy TAURON SEC 2018, która odbędzie się już w sobotę w Chorzowie czeka nas mnóstwo ciekawych pojedynków. Oprócz dania głównego, którym będzie walka o złoty meda(...)
312
Wczoraj odbyła się oficjalna ceremonia losowania numerów startowych przed finałową rundą cyklu TAURON Speedway Euro Championship, która odbędzie się 15 września na Stadionie Śląski(...)
53
Leon Madsen wygrał 3 finał Tauron SEC w łotewskim Daugavpils i awansował na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Tauron SEC 2018. Drugi był Emil Sajfutdinow, a podium uzupełn(...)
24
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
0
5 miesięcy temu
Leon Madsen jest w trakcie jednego z najlepszych sezonów w karierze. Przed trzecią rundą TAURON SEC, która odbędzie się w Daugavpils, Duńczyk zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji (...)
0
Zmagania o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy wkroczyły na półmetek. 18 sierpnia stawka TAURON Speedway Euro Championship przenosi się do Daugavpils. Po raz ostatni zawodnicy ścig(...)
0
W rewanżowym spotkaniu szwedzkiej ligi Dacarna pokonała Vetlande 47:43. (...)
71
Robert Lambert wygrał drugą rundę cyklu Tauron SEC rozegraną na torze w Gustrow. Drugie miejsce zajął Leon Madsen, a na trzeciej pozycji uplasował się Mikkel Michelsen.(...)
84
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
215
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
107
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, która odbyła się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, przedstawiono kilka organizacyjnych zmian w „życiu” cyklu. Jedno jest pewne – tegoroczn(...)
43
8 miesięcy temu
W 1973 roku brytyjskie media nazwały go „Kotłem Czarownic”. Było to po meczu Polska – Anglia, który biało-czerwoni wygrali 2:0. To tylko jedna ze wspaniałych victorii jakie pamięta(...)
35
Ostatnia już dzika karta przed cyklem SEC 2018. Czas na żużlowca, który swego czasu znakomicie pokazał się w rozgrywkach Speedway Best Pairs. Reprezentant kraju, który wciąż walczy(...)
50
Przed nami kolejna, elektryzująca „dzika karta” cyklu SEC na sezon 2018. Tym razem bohaterem jest jedyny zawodnik z żużlowego topu, urodzony w Brazylii, a konkretnie w Rio de Janei(...)
50
Nadszedł czas na ogłoszenie kolejnej bardzo mocnej Dzikiej Karty na Speedway Euro Championship 2018. Stałym uczestnikiem cyklu został żużlowiec, który jeszcze przed rokiem ścigał s(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com