Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W Opolu odbył się rewanżowy sparing pomiędzy miejscowym Kolejarzem a ROW-em Rybnik. Tym razem górą byli podopieczni trenera Mirosława Korbela, którzy wygrali w stosunku 58:32.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SEC - Wiadomości
417
Drugi rok z rzędu finał Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Organizatorzy po raz kolejny przygotowali dla wszystkich sympatyk(...)
561
To będzie nie lada gratka dla wszystkich sympatyków speedwaya. Żużel ponownie wraca na Stadion Śląski, a od dzisiaj można nabywać wejściówki na to wydarzenie. 28 września, godzina (...)
106
Vaclav Milik wciąż uchodzi za najjaśniejszą postać czeskiego żużla, ale ostatniego sezonu z pewnością nie zaliczy do udanych. Dotyczy to także zmagań w TAURON Speedway Euro Champio(...)
45
Finałowa runda Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu, która odbyła się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, otrzymała prestiżową nominację do Nagród Biznesu Sportowego za 2018 rok(...)
3
Medalista Indywidualnych Mistrzostw Europy 2013, Grigorij Łaguta wystartuje w eliminacjach do Speedway Euro Championship 2019. Rundy kwalifikacyjne odbędą się 27 kwietnia i 1 maja.(...)
101
Güstrow, Toruń, Vojens oraz Chorzów będą gospodarzami Indywidualnych Mistrzostw Europy w sezonie 2019.(...)
27
Antonio Lindbaeck zakończył sezon w TAURON Speedway Euro Championship na piątej pozycji. Z jednej strony jest radość z utrzymania w cyklu, z drugiej rozczarowanie, ponieważ podium (...)
2
5 miesięcy temu
Debiut - marzenie. Tak w skrócie podsumować można pierwszy sezon Mikkela Michelsena w TAURON Speedway Euro Championship. Duńczyk przebojem wdarł się do czołówki TAURON SEC i przegr(...)
97
Leon Madsen kończy chyba najlepszy sezon w swojej karierze. Jeden z liderów forBet Włókniarza Częstochowy wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Jego wysiłki docenili organ(...)
115
Wielkim sukcesem zakończył się finał cyklu Tauron Speedway Euro Championship na Stadionie Śląskim w Chorzowie dla Kacpra Woryny. Rybniczanin, który w sobotnich zawodach startował z(...)
0
Bezkonkurencyjny Leon Madsen wygrał finałową rundę cyklu Tauron Speedway Euro Championship na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Tym samym Duńczyk przypieczętował złoty medal. Srebrny (...)
12
7 miesięcy temu
Podczas finałowej rundy TAURON SEC 2018, która odbędzie się już w sobotę w Chorzowie czeka nas mnóstwo ciekawych pojedynków. Oprócz dania głównego, którym będzie walka o złoty meda(...)
312
Wczoraj odbyła się oficjalna ceremonia losowania numerów startowych przed finałową rundą cyklu TAURON Speedway Euro Championship, która odbędzie się 15 września na Stadionie Śląski(...)
53
Leon Madsen wygrał 3 finał Tauron SEC w łotewskim Daugavpils i awansował na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Tauron SEC 2018. Drugi był Emil Sajfutdinow, a podium uzupełn(...)
24
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
0
8 miesięcy temu
Leon Madsen jest w trakcie jednego z najlepszych sezonów w karierze. Przed trzecią rundą TAURON SEC, która odbędzie się w Daugavpils, Duńczyk zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji (...)
0
Zmagania o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy wkroczyły na półmetek. 18 sierpnia stawka TAURON Speedway Euro Championship przenosi się do Daugavpils. Po raz ostatni zawodnicy ścig(...)
0
W rewanżowym spotkaniu szwedzkiej ligi Dacarna pokonała Vetlande 47:43. (...)
71
Robert Lambert wygrał drugą rundę cyklu Tauron SEC rozegraną na torze w Gustrow. Drugie miejsce zajął Leon Madsen, a na trzeciej pozycji uplasował się Mikkel Michelsen.(...)
84
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com