Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj poznaliśmy listę numerów startowych z jakim zawodnicy przystąpią do tegorocznego cyklu Grand Prix. Lista numerów startowych SGP 2018 ujrzała światło dzienne. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
229
ROW Rybnik przedstawił pierwszych rywali w przedsezonowych meczach sparingowych. Rybnicka drużyna zmierzy się Włókniarzem Częstochowa i Fogo Unią Leszno.(...)
136
2 tygodnie temu
W dniu wczorajszym doszło do podpisania umowy pomiędzy Polskim Związkiem Motorowym a firmą Nice. (...)
211
Sezon żużlowy 2018 wystartuje w pierwszy weekend kwietnia, jednakże przygotowania do rozgrywek nabierają coraz większego tempa. Dziś przedstawiamy wstępny plan treningów punktowany(...)
173
Dzisiaj ustalony został terminarz Nice 1.Ligi żużlowej na przyszły, 2018 rok. Mecze będą rozgrywane w sobotę i niedzielę. (...)
495
Zarząd rybnickiego klubu ustalił ceny biletów oraz karnetów na mecze ligowe ROW-u Rybnik. W siedzibie klubu na stadionie można już kupować karnety na sezon 2018 (od poniedziałku do(...)
106
W czwartek doszło do spotkania zarządu ROW-u Rybnik z kibicami "Zielono-Czarnych". Gościem specjalnym był Grigorij Łaguta, któremu na spotkaniu towarzyszył mecenas Łukasz Klimczyk.(...)
434
Oskar Bober niemal w ostatniej chwili zdecydował się na zmianę bar klubowych, przechodząc z ekstraligowego Wrocławia do macierzystego klubu, Speed Car Motoru Lublin. Swojej radości(...)
385
Zarząd rybnickiego klubu zaprasza kibiców na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy czwartek (14 grudnia). Gościem specjalnym będzie Grigorij Łaguta. Początek spotkania o godzi(...)
156
W tym tygodniu odbył się finał akcji "Zielono - Czarne" Mikołaje organizowaną przez rybnicki klub. W rolę Mikołajów wcielili się zawodnicy ROW-u m.in. Kacper Woryna, Robert Chmiel,(...)
30
Piotr Szymko będzie sprawował funkcję szkoleniowca Car Gwarant Start Gniezno w sezonie 2018. (...)
194
Prezes Orła Łódź, Witold Skrzydlewski na specjalnie zorganizowanej gali podsumowującej miniony sezon zaprezentował zarówno skład na przyszłoroczne rozgrywki, jak i podał ceny bilet(...)
2
Dobiegły końca prace związane z uzupełnieniem nawierzchni lubelskiego toru które przez ostatnie kilka dni nadzorował Marek Kępa. (...)
127
W ubiegłym tygodniu w rybnickim klubie odbyła się zbiórka, podczas której kibice przynosili prezenty dla dzieciaków z oddziału pediatrii rybnickiego Szpitala Wojewódzkiego nr 3. W (...)
72
Komisja Orzekająca Ligi przesłuchała przedstawicieli Zdunek Wybrzeża w sprawie próby przekupstwa gdańskiego żużlowca przed meczem barażowym z Get Well Toruń. (...)
94
6 grudnia w Nowej Hali Expo przy Aleji Politechniki 4 w Łodzi odbędzie się prezentacja składu Orła Łódź. Podczas wielkiej gali jakiej jeszcze żużlowa Łódź nie widziała zostaną prze(...)
2
W sobotę w Bydgoszczy zawodnicy, były trener, Mirosław Kowalik, a także działacze Zdunek Wybrzeża Gdańsk będą przesłuchiwani przez Komisję Orzekającą Ligi. Sprawa dotyczy próby prz(...)
2
Krakowska Speedway Wanda podczas okresu transferowego przeszła poważną rewolucję kadrową. Z zespołu odeszło dwóch liderów: Mateusz Szczepaniak i Patrick Hougaard. W ich miejsce wło(...)
108
W Krakowie znowu sporo się dzieje! Duże zmiany w składzie krakowskiej Wandy na sezon 2018 i związane z nimi emocje. Kiedy parę dni temu, zamknięte zostało okienko transferowe i po(...)
150
Jednym z klubów, które najdłużej trzymały w tajemnicy swój przyszłoroczny skład jest Polonia Piła. Niemal do ostatniej chwili pilscy kibice nie wiedzieli jakich zawodników przyjdzi(...)
102
Patryk Fajfer będzie stanowić o sile formacji młodzieżowej Polonii Piła. Dla 20-letniego zawodnika rok spędzony w klubie z Bydgoskiej będzie ostatnim, w którym będzie występować ja(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com