Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Grudziądzanie ujawnili kevlary, w których startować będą w meczach PGE Ekstraligi w sezonie 2019. Żółto-niebiescy w nadchodzących rozgrywkach prezentować się będą w podobnej kolorystyce, jak w minionym roku. W nowym projekcie dokonano jedynie kilku korekt.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
33
W zaplanowanym na 24 marca o godzinie 14:45 meczu Północ - Południe na łódzkiej Moto Arenie coraz mniej tajemnic. Główna Komisja Sportu Żużlowego na trenera drużyny Południa nomino(...)
105
Adrian Cyfer, nowy żużlowiec gdańskiego Wybrzeża informuje jaka sytuacja panowała w Pile a także o oczekiwaniach na zbliżający się sezon.(...)
642
W Tarnowie rozpoczął się kolejny przetarg na remont stadionu. W pierwszym najtańsza firma wyceniła swoje usługi na 89 mln złotych. Taka oferta była nie do zaakceptowania. W budżeci(...)
1
Uchylamy pierwszego rąbka tajemnicy przed zaplanowanym na 24 marca o 14.45 w Łodzi meczem Północ – Południe. Nominację Głównej Komisji Sportu Żużlowego na trenera drużyny Północy o(...)
411
Dzisiaj w Rybniku odbyło się spotkanie zarządu klubu z kibicami. Prezes Krzysztof Mrozek opowiedział o sytuacji z Grigorijem Łagutą. – Wyegzekwuję co do grosza to, co nam się należ(...)
149
Informowaliśmy, że Mikkel Bech uhonorowany został przez kibiców tytułem Ligowca Roku 2018. Jest to pierwsze w historii takie wyróżnienie dla jakiegokolwiek żużlowca gdańskiego Wybr(...)
436
Bilans jaki się otrzymuje po spłaceniu zaległości, dodajmy.(...)
13
Zakończyło się głosowanie internautów na Człowieka Roku 2018 w Rybniku. Czytelnicy portalu Rybnik.com.pl. zdecydowali, że statuetka po raz kolejny ma trafić do Kacpra Woryny, kapit(...)
102
czyli kolejny zawodnik uciekł Nawrockiemu(...)
1
Oficjalne otwarcie sezonu żużlowego 2019 w Polsce nastąpi 24 marca w Łodzi. Na miejscowej Moto Arenie o godzinie 14.45 rozpocznie się mecz Północ kontra Południe. Składy drużyn będ(...)
237
Początek roku to liczne plebiscyty na najpopularniejszych sportowców regionu. W trójmieście za takiego uchodzi Mikkel Bech. Zawodnik Wybrzeża Gdańsk nie ukrywał radości z wygranej.(...)
104
Zarząd rybnickiego ROW-u zaprasza wszystkich kibiców na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek (11 lutego) w salce MOSiR na stadionie przy ulicy Gliwickiej. Począt(...)
140
Kibice ostrowskiego żużla mogą w tym sezonie liczyć na przynajmniej dwie dodatkowe atrakcje – Super Mecz oraz finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Imprezy organizowane będą we ws(...)
116
Dzisiaj poznaliśmy termin przedsezonowej prezentacji ROW-u Rybnik. Impreza ta odbędzie się 2 marca w hali widowiskowo-sportowej w Rybniku-Boguszowicach.(...)
110
A to tylko początek(...)
101
- Dzięki ojcu, który jako zawodnik został legendą Wybrzeża, poznałem wielu ludzi z środowiska żużlowego. Sam się jednak zdziwiłem jaką rolę odnalazłem dzięki nim w tej dyscyplinie (...)
86
2 tygodnie temu
Skoro jest szansa, to dlaczego jej nie wykorzystać?(...)
19
Wstępne ustalenia(...)
153
Zawodnicy Wybrzeża Gdańsk mają za sobą zgrupowanie. Żużlowcy chwalą sobie atmosferę jaka panowała podczas czterodniowego obozu zapoznawczego. Jednym z uczestników był Krystian Pies(...)
0
Znamy już plan przedsezonowych sparingów ROW-u Rybnik. Rywalami „Rekinów” będą Kolejarz Opole, Get Well Toruń, Falubaz Zielona Góra oraz szwedzka drużyna Lejonen Gislaved.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com