Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Toruński klub nie tylko przemeblował swój skład ale także dziś zaczął prace nad zmianą geometrii toru. Lepsze jest wrogiem dobrego? To będzie można podsumować w październiku. Z początkiem marca na Motoarenie będzie można już czuć zbliżający się sezon. Będzie to też drugi rok jak za sterami Get Well (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
NICE PLŻ - Wiadomości
100
Zarząd drużyny "Jaskółek" stara się wykorzystać maksymalnie trwającą przerwę w rozgrywkach i być dobrze przygotowanym do nowego sezonu.(...)
105
Wraz z upływem kolejnych dni znamy coraz więcej szczegółów dotyczących Gali 60-lecia sekcji żużlowej w Tarnowie. Dla kibiców jak i zarządu to wydarzenie bardzo ważne w kontekście o(...)
211
Tomasz Bajerski już od początku swojej kariery na motocyklu żużlowym wzbudzał wiele emocji. Jako junior był bardzo utalentowanym adeptem, który z impetem wdarł do składu ówczesnego(...)
178
Zarząd Grupa Azoty Unia Tarnów rozlosował 10 zaproszeń, które trafią do kibiców, którzy zakupili karnet na sezon 2017.(...)
119
Poznaliśmy terminarz sparingów przedsezonowych drużyny Grupa Azoty Unia Tarnów. Drużyna z małopolski rozegra 6 meczów, które maja przygotować zawodników do walki o awans do Ekstral(...)
249
Zarząd drużyny z małopolski postanowił zorganizować prezentację dla kibiców ich ukochanego klubu.(...)
104
W piątek 24 lutego, o godzinie 19:00 w sali Auditorium Maximum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, odbędzie się prezentacja drużyny Polonia Piła przed zbliżającymi się rozgrywkami(...)
226
Obecny sezon w rzeszowskim klubie ma stać pod znakiem powrotu do tradycji. Stal Rzeszów powraca do charakterystycznych gwiazd i klubowego herbu na kombinezonach. (...)
206
W sezonie 2017 w drużynie z południowej polski nastąpiło kilka istotnych zmian w organizacji klubu.(...)
103
Arge Speedway Wanda Kraków - pod taką nazwą w nowym sezonie Nice PLŻ występować będą żużlowcy z Małopolski. Wcześniej klub wspierała firma Instal. (...)
103
Sześć spotkań, rywale z PGE Ekstraligi oraz jeden reprezentujący Nice PLŻ. Tak wygląda plan przygotowań do zbliżającego się sezonu żużlowego w wykonaniu zawodników Włókniarza Częst(...)
60
Mateusz Błażykowski jest pierwszym w historii wychowankiem Orła Łódź. Młody zawodnik odpowiedział na pytania dotyczące jego kariery na żużlowych torach. (...)
116
W najbliższą niedzielę tarnowskie Jaskółki wyjadą na pięciodniowy obóz przygotowawczy do Szczawnicy. (...)
111
Ekipa z Podkarpacia poinformowała o swoich planach przygotowawczych do nowego sezonu. (...)
334
W najbliższą niedzielę (15 stycznia) odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego zbierane będą środki "dla ratowania życia i zdrowia dzieci na odd(...)
110
Zima to okres intensywnych przygotowań do sezonu żużlowców w Polsce. Wybrzeże Gdańsk poinformowało kibiców o swoich planach na najbliższy czas. (...)
103
W 2017 roku Unia Tarnów będzie obchodziła 60 lecie istnienia sekcji żużlowej na żużlowej mapie Polski.(...)
101
Stal Betad Leasing Rzeszów poinformowała o swoich pierwszych planach sprawdzenia się przed nowym sezonem. (...)
104
Polonia Piła porozumiała się z TŻ Ostrovia Ostrów oraz ze Stalą Gorzów co do przedsezonowych spotkań kontrolnych. Z obiema drużynami Polonia pojedzie na zasadzie dwumeczu tj. mecz (...)
106
W przedsezonowych sparingach Unia Tarnów zmierzy się z dwoma drużynami ekstraligowymi i jednym zespołem z najniższej klasy rozgrywkowej.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com