Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Znamy daty FIM Speedway Grand Prix 2018. Nową umowę zawarto z włodarzami w Horsens, zaś nowym gospodarzem SGP będzie Hallstavik.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
22
W Krakowie znowu sporo się dzieje! Duże zmiany w składzie krakowskiej Wandy na sezon 2018 i związane z nimi emocje. Kiedy parę dni temu, zamknięte zostało okienko transferowe i po(...)
150
Jednym z klubów, które najdłużej trzymały w tajemnicy swój przyszłoroczny skład jest Polonia Piła. Niemal do ostatniej chwili pilscy kibice nie wiedzieli jakich zawodników przyjdzi(...)
102
Patryk Fajfer będzie stanowić o sile formacji młodzieżowej Polonii Piła. Dla 20-letniego zawodnika rok spędzony w klubie z Bydgoskiej będzie ostatnim, w którym będzie występować ja(...)
0
Marcin Jędrzejewski oraz Joel Andersson są kolejnymi zawodnikami jakich przedstawiła dzisiaj Speedway Wanda Kraków jako swoich żużlowców w przyszłym sezonie. (...)
0
Za pośrednictwem mediów społecznościowych ROW Rybnik poinformował o pozyskaniu nowego zawodnika. Do rybnickiej drużyny dołączył Ukrainiec Andriej Karpow.(...)
100
Niemal do ostatniej chwili włodarze Speed Car Motoru Lublin trzymali w tajemnicy skład w jakim przystąpią w nadchodzącym sezonie do rozgrywek Nice 1.Ligi żużlowej. W dniu dzisiejsz(...)
105
Powoli krystalizuje się przyszłoroczna kadra Speedway Wandy Kraków. Kolejnym zawodnikiem, który dołączył do krakowskiego składu jest Australijczyk, Justin Sedgmen. (...)
62
Nowym zawodnikiem Arge Speedway Wada Kraków został Sergiej Logachev. Rosyjski żużlowiec reprezentował w poprzednim sezonie Lokomotiv Daugavpils.(...)
0
Rasmus Jensen spędzi kolejny sezon w Krakowie. (...)
0
Drużyna Arge Speedway Wanda Kraków rozpoczęła ofensywę transferową. W poniedziałek działacze klubu ze stolicy Małopolski ujawnili nazwiska czterech juniorów, którzy będą bronić bar(...)
0
W przedostatni dzień okienka transferowego do drużyny Car Gwarant Start Gniezno dołączył Kim Nilsson. Zakontraktowaniem Szweda działacze z Pierwszej Stolicy Polski kończą budowani(...)
71
W najbliższy poniedziałek tj. 13 listopada działacze klubu Speed Car Motor Lublin podadzą skład beniaminka pierwszej ligi na sezon 2018. (...)
112
Po Maksymilianie Bogdanowiczu poznaliśmy nazwisko kolejnego zawodnika, który w 2018 roku będzie reprezentował barwy GTM Start Gniezno w rozgrywkach Nice Polskiej Ligi Żużlowej.(...)
104
Kilku byłych zawodników gdańskiego Wybrzeża poniesie najprawdopodobniej karę finansową po tym jak pod wpływem alkoholu zdecydowali się pojeździć na motocyklu po torze Stadionu im. (...)
101
Zarząd rybnickiego klubu pochwalił się podpisaniem kontraktu z nowym zawodnikiem. Do rybnickiej drużyny dołączył Brytyjczyk Craig Cook.(...)
55
Anders Thomsen, Oskar Fajfer, Mikkel Michelsen, Patrick Hougaard oraz Michał Szczepaniak będą stanowić podstawowy seniorski skład Zdunek Wybrzeże Gdańsk w nadchodzącym sezonie. Tre(...)
102
Podczas dzisiejszego spotkania z kibicami prezes ROW-u Rybnik zdradził pierwsze nazwiska zawodników, którzy reprezentować będą rybnicki klub w przyszłym sezonie. Szeregi Zielono-Cz(...)
153
Po dziesięciu latach w barwach Wybrzeża Gdańsk, Renat Gafurow w najbliższym sezonie przejdzie ligę niżej do TŻ Ostrovii Ostrów. (...)
217
Mirosław Kowalik przestał z dniem dzisiejszym pełnić rolę trenera gdańskiego Zdunek Wybrzeże. Włodarze klubu postanowiły nie przedłużać kończącego się kontraktu, gdyż według słów p(...)
241
Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi po meczu barażowym Speed Car Motor Lublin - Stal Rzeszów.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com