Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Masarna Avesta
vs
Dacarna Malilla
Wczoraj o 19:00
LIVE
Rospiggarna Hallstavik
vs
Indianerna Kumla
Wczoraj o 19:00
LIVE
Speedway Vetlanda
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
LIVE
Speedway Vestervik
vs
Smederna Elskilstuna
Wczoraj o 19:00
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 9 kolejki forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
17
Doświadczony żużlowiec Speed Car Motoru Lublin Paweł Miesiąc nie mógł zaliczyć początku pierwszoligowego sezonu na plus. Ostatnie mecze pokazują, że zawodnik być może wyszedł na pr(...)
12
W rozwinięciu wiadomości znajdą Państwo informacje dotyczące wyników konkursu z Eleven Sports, w którym do wygrania były trzy miesięczne kody na dostęp do serwisu elevensports.pl.(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki SC Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 48:42. Prezentujemy Pań(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Arge Speedway Wanda Kraków w stosunku 64:26. Prezentujemy Pańs(...)
162
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 9 kolejki Car Gwarant Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 45:44. Prezentujemy Państwu wyni(...)
139
W niedzielne popołudnie dojdzie do pojedynku ostatniej i pierwszej drużyny w tabeli Nice 1 LŻ. Pierwszy mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Lublinian 69:21. Znamy awizowane skła(...)
39
Już dzisiaj na torze w Gnieźnie odbędzie się mecz IX kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym Car Gwarant Start Gniezno zmierzy się z ROW-em Rybnik. Początek spotkania zaplanowano n(...)
500
Na godzinę 17:45 zaplanowany jest początek meczu Nice 1.ligi żużlowej pomiędzy Car Gwarant Start Gniezno a ROW-em Rybnik. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich do śled(...)
462
Od kilku sezonów błyszczy w Anglii, od zeszłego roku na polskich torach w barwach Speed Car Motoru Lublin. Przed wczoraj Robert Lambert wywalczył swój pierwszy tytuł indywidualnego(...)
0
Już w najbliższy piątek odbędzie się spotkanie dziewiątej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym Car Gwarant Start Gniezno zmierzy się z ROW-em Rybnik. Dzisiaj poznaliśmy awizowan(...)
43
Speed Car Motor Lublin na własnym torze rozgromił Euro Finannce Polonia Piła w meczu 8 rundy Nice 1.Ligi żużlowej. Oto co zaraz po zawodach powiedzieli główni aktorzy spotkania.(...)
1
W niedzielę Speed Car Motor Lublin wypunktował Euro Finannce Polonię Piła 64:26. Mecz z pewnością najbardziej zapamięta wychowanek koziołków Emil Peroń, który debiutował w Nice 1 L(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 8 kolejki Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 64:26. Prezentujemy (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 8 kolejki ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Arge Speedway Wanda Kraków w stosunku 68:22. Prezentujemy Państwu wyni(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 8 kolejki Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 46:44. Prezentujemy (...)
93
Po inauguracyjnym remisie z Orłem Łódź wśród opuszczających stadion lubelskich kibiców słychać było narzekania na formę Dawida Lamparta i Daniela Jeleniewskiego. Oprócz lekkiego ni(...)
303
Kibice doczekali się prawdziwego transferowego hitu na zapleczu PGE Ekstraligi. Do drużyny ROW-u Rybnik dołączył Andrzej Lebiediew, który został wypożyczony z Betard Sparty Wrocław(...)
588
Już w najbliższą niedzielę zostanie rozegrany mecz 8. kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy ROW-em Rybnik a Arge Speedway Wandą Kraków. Poznaliśmy już awizowane składy obu drużyn (...)
419
Rybnicki klub pochwalił się kolejnym wzmocnieniem. Nowym zawodnikiem ROW-u został młody Australijczyk - Jye Etheridge.(...)
6
Lech Kędziora zrezygnował z funkcji trenera Zdunek Wybrzeża Gdańsk, choć jeszcze w poniedziałek twierdził, że nie zamierza podawać się do dymisji. Szkoleniowiec zrezygnował z pracy(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com