Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik. Zawody obfitowały w wiele mijanek na twardym i mocno wysuszonym torze. W ekipie goście najlepiej punktował Grigorij La(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki Orzeł Łódź pokonał(a) na wyjeździe Polonia Bydgoszcz w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotka(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na wyjeździe Stal Rzeszów w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik teg(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki Arge Speedway Wanda Kraków pokonał(a) na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 49:41. Prezentujemy(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 7 kolejki Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na wyjeździe Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 46:44. Prezentujemy Pańs(...)
0
W niedzielę Polonia Bydgoszcz zmierzy się z Orłem Łódź. Dla gospodarzy jest to jedna z ostatnich okazji by włączyć się do walki o utrzymanie, jednak mimo słabszej formy łodzian - z(...)
102
Już w najbliższą sobotę Euro Finannce Polonia Piła będzie rywalizować ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Jak pilanie poradzą sobie z kontuzją juniora?(...)
76
Podczas wyjazdu do powtórki biegu pierwszego, dzisiejszych zawodów DMPJ na torze bydgoskiej Polonii doszło do nieumyślnego potrącenia Patryka Sitarka przez byłego kolegę klubowego,(...)
247
Orzeł Łódź pokonał na własnym torze Stal Rzeszów 53:37. Dla gospodarzy było to drugie zwycięstwo w tym sezonie. (...)
0
Niedzielne spotkanie z Arge Speedway Wandą Kraków nie poszło po myśli Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Nie tak miał wyglądać debiut Huberta Łęgowika. (...)
1
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 6 kolejki Arge Speedway Wanda Kraków pokonał(a) na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 47:43. Prezentujemy Pańs(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 6 kolejki SC Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Polonia Bydgoszcz w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu (...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 6 kolejki Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Stal Rzeszów w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkan(...)
2
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 6 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 60:30. Prezentujemy(...)
1
Polonia Bydgoszcz znajduje się w bardzo trudnej sytuacji. Zawodnicy z Łotwy startować będą w znacznie lepszych nastrojach. (...)
158
Już w najbliższą niedzielę Zdunek Wybrzeże Gdańsk zmierzy się z Arge Speedway Wandą Kraków. Znamy już awizowane składy na to spotkanie. W drużynie gospodarzy szykuje się duża zmian(...)
59
Orzeł Łódź zdecydował się wypożyczyć młodego Jakuba Miśkowiaka z WKM Wschowa. Młodzieżowiec będzie mógł wystąpić w zawodach pod koniec sezonu. (...)
101
Pogoda wreszcie ustąpiła i bez problemów można było rozegrać ligowe spotkanie. (...)
116
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 2 kolejki Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na wyjeździe Polonia Bydgoszcz w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik(...)
51
Swoje mecze rozgrywa dziś 1. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 2 kolejki Euro Finannce Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wyni(...)
174
W niedzielę lider tabeli Euro Finannce Polonia Piła podejmie na własnym torze wicemistrza Nice 1.LŻ, czyli Orła Łódź. Przed rokiem napędzeni kolejnymi zwycięstwami łodzianie nie da(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com