Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawsze uśmiechnięty Rosjanin dołączył do szerokiego i jakże doborowego grona, które już 9 kwietnia powalczy w zawodach upamiętniających byłego reprezentanta Polski oraz Stali Gorzów - Edwarda Jancarza.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
1
Jak informują włodarze Stal Met Kolejarza Opole w najbliższą niedzielę tj. 2 kwietnia opolski zespół mierzyć będzie się ze Stalą Betad Leasing Rzeszów. Pierwotnie spotkanie miało b(...)
1
W niedzielnie po południe w Gnieźnie odbył się pierwszy trening drużyny Lokomotiv Daugavpils przed nadchodzącym wielki krokiem sezon 2017. Oprócz zawodników łotewskiej drużyny, na (...)
185
W niedzielne popołudnie zawodnicy Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk i Get Well Toruń odjechali trening punktowany. Był to pierwszy sparing w Gdańsku w tym sezonie. (...)
102
Już w najbliższą niedzielę Lokomotiv Daugavpils rozpocznie zgrupowanie w Gnieźnie, natomiast we wtorek, 28 marca Łotysze rozegrają na stadionie przy Wrzesińskiej 25 pierwsze z trze(...)
0
Drużyna Grupy Azoty Unii Tarnów po raz pierwszy wyjechała na swój domowy tor. Jest to niejako przetarcie przed planowanym sparingiem, który odbędzie się w piątek z drużyną Ekantor.(...)
270
Spragnieni żużlowych emocji kibice już w najbliższy weekend będą mogli wybrać się na stadion w Gdańsku.(...)
1
Wszystko wskazuje na to, że w dniu jutrzejszym na torze Stadionu Miejskiego w Rzeszowie po raz pierwszy w tym roku "zaryczą" żużlowe motocykle. Jak mówi trener rzeszowski Żurawi, J(...)
102
Sezon żużlowy tuż-tuż. Dla wielu kibiców okres, w którym nie mogli podziwiać poczynań swych drużyn, powoli dobiega końca. Pojawiają się nowe nadzieje, jak i nowe plany.(...)
0
Już w tym tygodniu na stadionie przy ul. Zawodników 1 w Gdańsku odbędzie się pierwszy w trening. (...)
123
W ubiegły piątek informowaliśmy, iż inauguracyjne spotkanie w 2 Lidze Żużlowej pomiędzy GTM Startem Gniezno a Kolejarzem Opole odbędzie się nie tak jak planowano w niedziele lecz d(...)
3
Główna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym komunikacie podała listę klubów oraz zawodników obecnie zawieszonych za niewykonanie jej orzeczeń. (...)
100
Grupa Azoty Unia Tarnów została w dniu wczorajszym oficjalnie zaprezentowana na sezon 2017, prezentacja odbyła sie po uroczystej Gali z okazji 60-lecia klubu.(...)
102
Podczas zgrupowania przygotowującego do sezonu w Szczyrku żużlowcy Wybrzeża Gdańsk wybrali nowego kapitana.(...)
0
W czwartek na Stadionie Miejskim w Tarnowie w sali VIP odbyło się spotkanie z trzema byłymi zawodnikami Unii Tarnów, którzy byli częścią długiej 60-letniej historii klubu.(...)
105
Zawodnicy Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk w niedzielę wieczorem zameldowali się w Szczyrku. To właśnie tam odbywają tygodniowe zgrupowanie.(...)
100
Zarząd drużyny "Jaskółek" stara się wykorzystać maksymalnie trwającą przerwę w rozgrywkach i być dobrze przygotowanym do nowego sezonu.(...)
105
Wraz z upływem kolejnych dni znamy coraz więcej szczegółów dotyczących Gali 60-lecia sekcji żużlowej w Tarnowie. Dla kibiców jak i zarządu to wydarzenie bardzo ważne w kontekście o(...)
211
Tomasz Bajerski już od początku swojej kariery na motocyklu żużlowym wzbudzał wiele emocji. Jako junior był bardzo utalentowanym adeptem, który z impetem wdarł do składu ówczesnego(...)
178
Zarząd Grupa Azoty Unia Tarnów rozlosował 10 zaproszeń, które trafią do kibiców, którzy zakupili karnet na sezon 2017.(...)
119
Poznaliśmy terminarz sparingów przedsezonowych drużyny Grupa Azoty Unia Tarnów. Drużyna z małopolski rozegra 6 meczów, które maja przygotować zawodników do walki o awans do Ekstral(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com