Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Turowski: Każdy przeciwnik jest do pokonania. Wypowiedzi po meczu w Gdańsku
 30.04.2018 14:15
Niedzielny mecz pomiędzy Zdunek Wybrzeżem Gdańsk a Orłem Łódź już od początku przysporzył wszystkim wielu emocji. Wynik długo pozostawał remisowy, dopiero pod koniec zawodów gdańszczanom udało się nadrobić straty i wygrać mecz 50:40.

Michał Szczepaniak (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - Ostatnie dwa spotkania były tragiczne. Teraz wygraliśmy z Orłem i widać, że idzie to wszystko w dobrym kierunku. Tydzień temu zawaliliśmy mecz z Oskarem Fajferem, ale cały ten tydzień był dla nas bardzo pracowity. Pracowałem nie tylko w warsztacie, ale również pod względem mentalnym. Dzisiejsze punkty nie są dla mnie szczytem marzeń, ale cieszę się, że było lepiej, niż ostatnio.

 

Marcin Turowski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - Cieszę się, że udało się nam wygrać ten mecz.  Jestem w miarę zadowolony z mojego występu, ponieważ widzę progres w swojej jeździe. Wychodziły mi starty, ale na dystansie było słabiej. Muszę się jeszcze "wjechać" w ten sezon. Mam nadzieję, że nadejdzie to szybko i będę mógł walczyć ze starszymi przeciwnikami. Czeka nas teraz ciężki wyjazd do Rybnika. Każdy przeciwnik jest do pokonania i wierzę, że wywieziemy z tego trudnego terenu dwa punkty. 

 

Norbert Kościuch (Orzeł Łódź) - Zdobyłem osiem punktów i wiem, że jest to słaby wynik. Przyzwyczaiłem kibiców do lepszych występów, więc nie mogę być zadowolony. Nie zastanawiamy się nad tym, czy 40 punktów zapewni nam bonus w meczu rewanżowym. Jedziemy z meczu na mecz i nie myślimy co zdarzy się w odległej przyszłości.

 

Aleksandr Loktajew (Orzeł Łódź) - Pojechałem dobrze, ale drużyna przegrała. Kolejny mecz wyjazdowy kończy się naszą porażką i nie jesteśmy zadowoleni. Musimy pracować dalej.  Chcemy awansować do PGE Ekstraligi, ale obecnie brakuje nam szczęścia.

Magda Żarek (za: inf. własna, wybrzezegdansk.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com