Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Tomasz Gapiński odchodzi z Polonii Piła
 07.11.2018 21:18
Wychowanek oraz kapitan pilskiej Polonii, Tomasz Gapiński poinformował dzisiaj za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, że w przyszłym sezonie nie będzie reprezentował barw Polonii Piła.
Drodzy Kibice, Sponsorzy, Przyjaciele !
 
W ostatnich dniach podjąłem decyzję o zmianie barw klubowych na sezon 2019.
Jazda w macierzystym klubie była dla mnie czymś wyjątkowym, najważniejsze jest jednak to że POLONIA przetrwała najgorsze co mogło nas spotkać. Dziękuje osobom które pomagały w tych najcięższych chwilach w walce o to by klub istniał. 
Życzę wam wielu sportowych emocji i wrażeń w nadchodzącym sezonie.
 
Do zobaczenia
#TG82
 
 
Decyzja Gapińskiego mocno zaskoczyła włodarzy pilskiej Polonii. Według nich zawodnik nie informował o podjęciu takiej decyzji.
- Wychowanek klubu i kapitan Tomasz Gapiński poinformował dziś w mediach społecznościowych niestety z pominięciem władz klubu o zmianie barw klubowych. Mimo usilnych starań zarządu, działaczy i sponsorów klubu nie udało się przekonać Tomka do pozostania w Polonii. Zarząd klubu nie ukrywa rozczarowania z powodu rozstania z dotychczasowym kapitanem, tym bardziej, że klub spełnił warunki jakie zostały postawione przez zawodnika. W pozostanie Tomka w Pile aktywnie włączył się jeden ze sponsorów klubu, któremu bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Tomkowi natomiast życzymy powodzenia w nowym klubie i dziękujemy za walkę i punkty jakie zdobywał dla nas w ostatnich sezonach - takie stanowisko zajęli włodarze klubu po tym jak Tomasz Gapiński zdecydował się na wpis na jednym z portali społecznościowych.
Redakcja (za: facebook.com/poloniapila/facebook.com/To)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com