ANDRZEJ SZYMANSKI - Wiadomości
0
Andrzej Szymański, wychowanek Fogo Unii Leszno w 2001 roku uległ ciężkiemu wypadkowi na torze w Rybniku. Były zawodnik aktualnych Drużynowych Mistrzów Polski do tej pory zmaga się (...)
1
Andrzej Szymański, wychowanek Fogo Unii Leszno, w sezonie 2001 uległ ciężkiemu wypadkowi na torze w Rybniku i od tamtej pory porusza się na wózku inwalidzkim. Kibice ze Stowarzysze(...)
1
Andrzej Szymański, wychowanek Fogo Unii Leszno, w sezonie 2001 uległ ciężkiemu wypadkowi na torze w Rybniku i od tamtej pory porusza się na wózku inwalidzkim. Były zawodnik zgodził(...)
0
Kibice ze Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Unia Leszno ruszyli z kolejną akcją #bratzabratemstoi. W ubiegłym roku kibice prowadzili akcję wspierającą Daniela Kaczmarka, który w poża(...)
3
Trwa właśnie okres rocznych rozliczeń podatkowych, każdy z kibiców może przekazać 1% podatku na fundację wspierającą między innymi kontuzjowanego żużlowca Fogo Unii Leszno, Andrzej(...)
0
Przez ponad miesiąc można było brać udział w aukcjach, z których cały dochód został przeznaczony na pomoc w rehabilitacji Andrzeja Szymańskiego ? byłego zawodnika Unii Leszno oraz (...)
0
Trwa aukcja, której celem jest pomoc Andrzejowi Szymańskiemu, byłemu zawodnikowi Unii Leszno oraz Falubazu Zielona Góra. Organizatorem przedsięwzięcia jest Warszawskie Towarzystwo (...)
0
Klub Unia Leszno zorganizował spotkanie dla mediów, w trakcie którego przekazał swojemu byłemu zawodnikowi Andrzejowi Szymańskiemu 6 tys. złotych na rehabilitację. (...)