KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
BERWICK - Wiadomości
0
Piotr Pawlicki okazał się najlepszy w 2 finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanych w angielskim Berwick. Drugie miejsce zajął Kacper Gomólski wygrywając bieg dod(...)
0
Już dzisiaj w Berwick odbędzie się II finał IMŚJ. Po pierwszych zawodach na prowadzeniu w klasyfikacji jest Polak - Patryk Dudek, który zdobył 14 punktów. Początek zawodów zaplanow(...)
0
Zwycięstwem Madsa Korneliussena zakończył się sobotni turniej Ben Fund Bonanza, który rozegrano w brytyjskim Berwick. Duńczyk wygrał wszystkie swoje wyścigi. Skład podium uzupełnil(...)