DEBRECZYN - Wiadomości
0
Półfinałowy turniej o Indywidualne Mistrzostwa Europy w Debreczynie został przerwany z powodu opadów deszczu. Zawodnikom udało się odjechać zaledwie dwa biegi.(...)
0
Zakończył się 3. Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy (SEC) na torze w Debreczynie. Polacy odegrali czołowe role w turnieju i zajęli dwa pierwsze miejsca. Najlepszy okazał się(...)
0
Dziś na torze w węgierskim Debreczynie odbędzie się trzecia i zarazem ostatnia runda kwalifikacyjna do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. W zawodach wystartują Piotr Pawlicki i K(...)
0
Zwycięstwem Andrieja Karpova zakończył się pierwszy półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy w węgierskim Debreczynie. Ukrainiec zdobył 13 pkt. Drugie miejsce zajął po wygraniu bi(...)
0
Dzisiaj w węgierskiej miejscowości Debreczyn o godz. 16:00 rozegrany zostanie I półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy.(...)