Ipswich Witches
Jutro o 20:30
Sheffield Tigers
17.05.2024 - 20:30
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challegne - Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Maciej Janowski. Za nim uplasowali się Piotr Pawlicki oraz Vaclav Milik(...)
DME - Wiadomości
0
Przed momentem Reprezentacja Polski po raz trzeci z rzędu zdobyła tytuł Drużynowe Mistrzostwo Europy. Polacy przypieczętowali tytuł już po biegu 17 zawodów. Srebro zapewniła sobie (...)
0
Żużlowa Reprezentacja Polski obroniła złoty medal Drużynowych Mistrzostw Europy. Polacy z dużą przewagą nad Duńczykami odnieśli spokojne zwycięstwo startując na niemiecki torze w S(...)
0
W przełożonym na nietypową godzinę finale B Drużynowych Mistrzostw Europy w Pardubicach triumfowała Reprezentacja Danii. (...)
0
Żużlowa Reprezentacja Polski wygrała i dzięki temu uzyskała awans do Super Finału Drużynowych Mistrzostw Europy w niemieckim Stralsund.(...)
0
Zapadła decyzja w związku z rozegraniem Finału B European Team Speedway Championship w Pardubicach. Zaplanowany pierwotnie na sobotę, 15 kwietnia 2023 zawody, ze względu na złe war(...)
0
Niesprzyjająca pogoda ostatnich dni zmusiła organizatorów z pardubickiego klubu do odwołania wyścigu Drużynowych Mistrzostw Europy i przełożenia go na inny termin. (...)