KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
FINAL ZLOTEGO KASKU - Wiadomości
0
Maciej Janowski dla zuzelend o finale Złotego Kasku, Grand Prix w Toruniu i planach na przyszły sezon. (...)
0
Triumfem Przemysław Pawlickiego zakończył się wczorajszy finał Złotego Kasku oraz bieg o Puchar Burmistrza Gminy Rawicz. Była to jego pierwsza wygrana w tak prestiżowym turnieju.(...)
0
W dzisiejsze popołudnie na torze w Rawiczu odbył się finał Złotego Kasku. Podwójnym zwycięzcą był Przemysław Pawlicki który nie tylko zdobył Złoty Kask ale także wygrał bieg o Puch(...)
0
Już jutro na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu odbędzie się finał Złotego Kasku. Zawody pierwotnie miały odbyć się w maju w Tarnowie jednak przełożono je z powodu niekorzystn(...)
0
W najbliższą niedzielę na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu odbędzie się zaległy finał Złotego Kasku. (...)
0
Jak poinformowała Główna Komisja Sportu Żużlowego finał Złotego Kasku który miał się odbyć w Rawiczu został odwołany na prośbę działaczy leszczyńskiej Fogo Unii.(...)
0
Już w najbliższą sobotę na rawickim owalu odbyć się miał okrągły już XX Turniej o Puchar Burmistrza Rawicza lecz w związku z zaistniałą sytuacją iż na sobotnie popołudnie przeniesi(...)
0
W najbliższą sobotę na rawickim torze zostanie rozegrany finał Złotego Kasku.(...)
0
Środowy Finał Złotego Kasku który miał odbyć się w Tarnowie został przeniesiony na najbliższą sobotę 27.09.2014r. na godz: 15:00 do Rawicza.(...)