Wczoraj o 20:30
KACPER WORYNA - Wiadomości
0
Arged Malesa Ostrów, pewnie pokonała w sparingu osłabionego Tauron Włókniarza Częstochowa 56-34.(...)
0
Wielkanocna sobota kibicom żużla przyniosła emocje związane z rywalizacją najlepszych zawodników w XXV Memoriale Edwarda Jancarza. Najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się Bartosz(...)
0
Złoty Kask połączony z Memoriałem Jerzego Szczakiela rozgrywany na torze w Opolu padł łupem Dominika Kubery. Zawodnik Orlen Oil Motor Lublin pokonał drugiego, Kacpraw Worynę oraz t(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XVIII Memoriał Edwarda Jancarza - Gorzów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Kacper Woryna oraz Piotr Paw(...)
0
Już w sobotę na torze w Bydgoszczy odbędzie się trzecia runda Tauron Speedway Euro Championship. Poznaliśmy już listę startową na te zawody.(...)
0
Już 9 września na obiekcie sportowym w Bydgoszczy rozegrana zostanie trzecia rundy indywidualnych Mistrzostw Europy.(...)
0
Po rozegraniu dwóch finałów cyklu Tauron SEC na czele klasyfikacji generalnej nastąpiła zmiana. Mikkel Michelsen wskoczył na fotel lidera w miejsce Leona Madsena, który w niemiecki(...)
0
Kacper Woryna zdecydował się przedłużyć o kolejny rok swój pobyt w zespole Tauron Włókniarz Częstochowa.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 runda Tauron SEC - Częstochowa. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen oraz Szymon Woźniak.(...)
0
Antonio Lindbaeck, Andrzej Ļebiediew, Kai Huckenbeck, Vaclav Milík oraz Adam Ellis otrzymali stałe "dzikie karty" na cykl Tauron Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o tytuł I(...)
0
Tauron Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
21
Indianerna Kumla pokonał(a) na własnym torze Smederna Eskilstuna w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challegne - Nagyhalasz. Zwycięzcą turnieju został Dmitri Berge. Za nim uplasowali się Kacper Woryna oraz Jan Kvech(...)
0
Wczoraj na czterech torach odbyły się ćwierćfinały Indywidulanych Mistrzostw Polski. Z każdej z rund do IMP Challengu, awansowało po czterech zawodników. Poniżej wyniki z tych run(...)
66
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Kryterium Asów - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Artem Laguta. Za nim uplasowali się Dominik Kubera oraz Szymon Woźniak.(...)
0
49. Memoriał imienia Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego zakończyły się zwycięstwem Mikkela Michelsena. Na drugim miejscu uplasował się Maksym Drabik, a trzeci był Leon Madse(...)
0
Dla Kacpra Woryny zbliżający się sezon będzie trzecim z Lwem na plastronie. Nie ukrywa, że dobrze się czuje pod Jasną Górą. W rozmowie z naszym portalem odpowiada czy jest szansa, (...)
360
Kacepr Woryna postanowił przedłużyć o kolejny rok pobyt w zespole Mistrza Szwecji, Smedernie Eskilstuna. Polak w złotym sezonie popularnych Kowali był czołowym zawodnikiem drużyny.(...)
448
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na wyjeździe zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
65
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Tauron Speedway Euro Championship na Moto Arenie w Łódzi. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej, który jednocześnie utrzyma(...)