Stal Rzeszów vs Grupa Azoty Unia Tarnów
Data 28.05.2017 g. 14:45 Stadion Stadion Miejski w Rzeszowie Długość toru 395 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
7 Michał Nowiński 0 0 0 0
Bjerre na pierwszym okrążeniu mija prowadzącego Grajczonka.
Lepszym startem popisała się para gości, która wysunęła się na podwójne prowadzenie i nie oddała go do mety.
Pewne podwójne zwycięstwo pary gości. Bieg bez historii.

Przerwa na kosmetykę.
Grajczonek z czwartego pola zamyka całą stawkę i wysuwa się na prowadzenie. W pierwszej fazie biegu Ljung starał się odbić pierwszą pozycję miejscowego zawodnika.
Mateusz Rząsa - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Dawid Lampart - powód zmiany: Taśma

Taśma Lamparta, zawodnik zostaje wykluczony, a w jego miejsce pojedzie Wojdyło.Ostrzeżenie dla Czai

Bieg przerwany. Czaja zostaje wykluczony z powtórki i otrzymuje żółtą kartkę.

Bieg bez historii, pewne zwycięstwo Michelsena.
Grajczonek miał najlepszy moment startowy i wysunął się na prowadzenie w biegu. Na pierwszym łuku do prowadzącego Grajczonka starał się dołączyć Harris. Przez cztery okrążenia Bjerre starał się minąć prowadzącego zawodnika gospodarzy.

Bieg bez historii. Na pierwszym okrążeniu Czaja mija Lamparta.
Dawid Lampart przez cztery okrążenia musiał się bronić przed atakami Michelsena. Na pierwszym łuku na tor upada Wiktor Lampart, zawodnik szybko podnosi się z toru, a bieg nie zostaje przerwany.

Bjerre po raz kolejny popisuje się atomowym startem i wychodzi na prowadzenie. Bieg bez historii.

Wojdyło upada na pierwszym łuku. Bieg przerwany. Zawodnik miejscowej drużyny wykluczony z powtórki.

W powtórce ponowie najlepiej ze startu Czaja, który wychodzi na prowadzenie. Na pierwszym okrążeniu dołącza do niego Mroczka, co daje gościom podwójne biegowe zwycięstwo.