Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Vetlanda Speedway
vs
Rospiggarna Hallstavik
Wczoraj o 19:00
LIVE
Vastervik Speedway
vs
Masarna Avesta
Wczoraj o 19:00
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Indianerna Kumla
Wczoraj o 19:00
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Dackarna Malilla
Wczoraj o 19:00
Euro Finannce Polonia Piła vs SC Lokomotiv Daugavpils
Data 22.07.2018 g. 16:30 Stadion Stadion żużlowy w Pile Długość toru 348 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
nr Imię i Nazwisko 1 2 3 4 5 6 7 PKT
9 Tomasz Gapiński 1* 2 0 2 2 7+1
10 Pontus Aspgren 2 0 1 3
11 Rafał Okoniewski 3 3 2 3 2 3 16
12 Erik Riss 0 0 0 0
13 Thomas H. Jonasson 2* 2 2* 2* 1* 0 9+4
14 Piotr Gryszpiński w 0 0 0
15 Patryk Fajfer 1 3 3 0 7
nr Imię i Nazwisko 1 2 3 4 5 6 7 PKT
1 Timo Lahti 0 2 1 3 3 9
2 Jewgienij Kostygow 3 1* d 0 4+1
3 Kjastas Puodżuks 2 1 3 1 0 7
4 Wadim Tarasienko 1* 3 2* 1 1* 8+3
5 Peter Ljung 0 3 3 3 2 11
6 Oleg Mihailovs 3 1 1 5
7 Artjom Trofimov 2* 1 1 4+1
Bieg Zawodnik Zastępstwo PKT Wynik Komentarz
1 Tomasz Gapiński 1*3:3
3:3
W Pile nastąpiły problemy z taśmą startową.
Pontus Aspgren 2
Timo Lahti 0
Jewgienij Kostygow 3
2 Piotr Gryszpiński w1:5
4:8
Patryk Fajfer 1
Oleg Mihailovs 3
Artjom Trofimov 2*
3 Rafał Okoniewski 33:3
7:11
Erik Riss 0
Kjastas Puodżuks 2
Wadim Tarasienko 1*
4 Thomas H. Jonasson 2*5:1
12:12
Patryk Fajfer 3
Peter Ljung 0
Artjom Trofimov 1
5 Rafał Okoniewski 33:3
15:15
Erik Riss 0
Timo Lahti 2
Jewgienij Kostygow 1*
6 Thomas H. Jonasson 22:4
17:19
Piotr Gryszpiński 0
Kjastas Puodżuks 1
Wadim Tarasienko 3
7 Tomasz Gapiński 22:4
19:23
Pontus Aspgren 0
Peter Ljung 3
Oleg Mihailovs 1
8 Thomas H. Jonasson 2*5:1
24:24
Patryk Fajfer 3
Timo Lahti 1
Jewgienij Kostygow d
9 Tomasz Gapiński 01:5
25:29
Pontus Aspgren 1
Kjastas Puodżuks 3
Wadim Tarasienko 2*
10 Rafał Okoniewski 22:4
27:33
Erik Riss - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Erik Riss Patryk Fajfer 0
Peter Ljung 3
Artjom Trofimov 1
11 Thomas H. Jonasson 2*5:1
32:34
Pontus Aspgren - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
Pontus Aspgren Rafał Okoniewski 3
Kjastas Puodżuks 1
Jewgienij Kostygow 0
12 Rafał Okoniewski 22:4
34:38
Piotr Gryszpiński 0
Timo Lahti 3
Oleg Mihailovs 1
13 Tomasz Gapiński 22:4
36:42
Erik Riss 0
Peter Ljung 3
Wadim Tarasienko 1
BIEGI NOMINOWANE
14 Tomasz Gapiński 23:3
39:45
Pontus Aspgren - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
Pontus Aspgren Thomas H. Jonasson 1*
Kjastas Puodżuks 0
Timo Lahti 3
15 Thomas H. Jonasson 03:3
42:48
Rafał Okoniewski 3
Peter Ljung 2
Wadim Tarasienko 1*
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tą relacją. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com
PGE Ekstraliga
1. Liga Żużlowa
2. Liga Żużlowa
Grand Prix
Inne
Serwisy