MIB Nordic FIM Speedway Grand Prix - Gorzów

Data 25.08.2018 g. 19:00 Stadion Stadion im. Edwarda Jancarza Gorzów Długość toru 329 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
23. BIEG
Bieg przerwany z powodu niesatysfakcjonującego startu.Powtórka w pełnoosobowej obsadzie.

Bieg ponownie przerwany na tor z dużym impetem upadł Dudek. Decyzją sędziego bieg zostanie powtórzony w pełnoosobowej obsadzie. Obecnie trwa naprawa dmuchanej bandy, która uległ uszkodzeniu po wypadku Duzersa.

Bieg ponownie przerwany z powodu niesatysfakcjonującego startu. Patryk Dudek ukarany ostrzeżeniem za utrudnianie startu.

Dobre wyjście ze startu Zmarzlika jednak na dystansie wyprzedził go klubowy kolega Martin Vaculik. Na kolejnych okrążeniach Polak musiał jeszcze odpierać ataki Woffindena.
21. BIEG
Na pierwszym łuku doszło do ostrej wali o pierwszą lokatę, obronną ręką wyszedł z niej Zmarzlik. Dudka na dystansie kilkakrotnie próbował wyprzedzić Zagar jednak Polak mądrze się bronił i to on wystartuje w biegu finałowym.
20. BIEG
Bieg przerwany z powodu nierównego startu.Ostrzeżeniem zostaje ukarany Craig Cook.
19. BIEG
Na wyjściu z pierszego łuku dochodzi do niebezpiecznej sytuacji z udziałem Janowskiego i Sajfutdinowa w jej wyniku obaj zawodnicy upadli na tor. Z powtórki wykluczony zostaje Rosjanin.

Do ostrego starcia doszło między jadącymi na prowadzeniu Dudkiem i Woźniakiem. Stalowiec miał problemu z utrzymaniem się na motocyklu mimo tego zdołał dowieść do mety dwa cenne "oczka".
18. BIEG
Dobry start Laguty jednak po szerokiej napędził się Zmarzlik, który wyszedł na prowadzenie i uciekł do przodu. Rosjanina na dystansie wyprzedził również Vaculik.
16. BIEG
Vaculik pewnie wygrywa a za jego plecami było bardzo gorąco. Na drugiej pozycji podróżował Janowski, którego atakował Pedersen na pierwszym łuku drugiego okrążenia mocno szarpnęło Maciejem. Duńczyk szybko z tego skorzystał i na chwilę wyprzedził Polaka. Magic juz na prostej zrównał się z rywalem a na łuku delikatnie poszerzył tor jazdy i wemknął się przed przednie koło Nickiego.

Janowski po udanej szarzy pozdrowił swojego rywala pokazując mu środkowy palec a resztę dyskusji na temat wyścigu skrył park maszyn.
Mimo dobrego startu Zmarzlik musiał się mocno nagimnastykować aby wydrzeć to zwycięstwo, ponieważ wściekle atakował go Doyle.
Dobry start Hancocka, którego atakuje Laguta. Na pierwszym łuku ostatniego okrążenia Dudek pewnym atakiem przedziera się na ostatnią z punktowanych pozycji.