Belle Vue Aces
Ipswich Witches
25.04.2024 - 20:30
Kings Lynn Stars vs Poole Pirates
Data 10.10.2018 g. 20:30 Stadion Adrian Flux Arena Kings Lynn Długość toru 342 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
7 Frederik Jakobsen 1 1 1* 2 5+1
Pewna wygrana pary gospodarzy. Harris defektuje na starcie.
Joergensen pewnie przywozi 3 punkty, lecz S.Lambert przyjeżdża na końcu stawki, co oznacza, że Poole Pirates zdobywa DM Wielkiej Brytanii
Znakomity start pary gości. Lambert rzuca się w pogoń za rywalami, próbując ataków z każdej części toru. Lambert na ostatnim okrążeniu mija Harrisa rozdzielając parę gości.

Kings Lynn Stars - Poole Pirates 80:88
Świetny start pary gospodarzy. Piraci nie zdołali dogonić S.Lamberta i Gwiazdy przywożą podwójne prowadzenie.

Kings Lynn Stars - Poole Pirates 78:84
Bieg na remis bez większych emocji.

Kings Lynn Stars - Poole Pirates 73:83
Lambert nakłada się na rywali i obejmuje prowadzenie. Riss goni drugiego Worynę i na drugim okrążeniu wchodzi pod łokieć Polaka, a ten w tym samym momencie upada na tor. Bieg przerwany, a Woryna zostaje wykluczony z powtórki.

Klind zostaje cofnięty o 15m za to, że gospodarze przed przerwaniem biegu jechała na 5:1. W powtórce pewna podwójna wygrana pary Gwiazd.

Kings Lynn Stars - Poole Pirates 70:80
Ostro na starcie. Morris zahacza o koło kolegi z drużyny i podwójnego prowadzenia spada na koniec stawki. Na trzecim okrążeniu Proctor wyprzedza Worralla.

Kings Lynn Stars - Poole Pirates 65:79
Świetny start Rissa, który bez większych problemów wygrywa bieg. S.Lambert próbował zbliżyć się do Jakobsena ale bezskutecznie.

Kings Lynn Stars - Poole Pirates 61:77
Na podwójnym prowadzeniu tym razem ze startu Piraci. Gospodarze bezradni w walce z dobrze jadącymi: Klindtem i Woryną.

Kings Lynn Stars - Poole Pirates 58:74
Świetny start pary gospodarzy. Worrall na pierwszym łuku notuje upadek, ale sędzia nie przerywa biegu.

Kings Lynn Stars - Poole Pirates 57:69