Dzisiaj o 14:00
LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

Data 13.05.2017 g. 19:00 Stadion Stadion Narodowy w Warszawie Długość toru 271 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

0
54 000 kibiców, ryk motocykli i najlepsi zawodnicy na świecie. Stadion Narodowy widział już wiele kapitalnych widowisk sportowy ale żużel to inna historia. Historia, która rozpali cały żużlowy świat. Na tak pięknym stadionie żużel smakuje inaczej a silna (...)
23. BIEG
Lindgren tryumfatorem GP Polski! Pierwszy łuk doskonale rozpracował Doyle jednak juz na kolejnym pojechał za szeroko i został wyprzedzony przez Polaka i Szweda. "Magic" do końca atakował zawodnika rybnickiego ROWu jednak ten nie oddał zwycięstwa.
22. BIEG
Na pierwszym łuku szczepili się motocyklami Zmarzlik i Vaculik. Nikt nie upadł, ale bieg przerwany. Powtórka w pełnej obsadzie. Na jednym z łuków Słowak i Brytyjczyk za szeroko się wynieśli co prawie wykorzystał Polak. Nieco później doszło do niebezpiecznej sytuacji i tylko nietuzinkowe umiejętności wychowanka Stali Gorzów uratowały go przed upadkiem.
21. BIEG
Start próbował ukraść Jason Doyle. Powtórka w czterech. Australijczyk otrzymuje ostrzeżenie za utrudnianie startu. Janowski do końca naciskał Doyle''a, a jego Iversen.
20. BIEG
Dudek poradził sobie na dystansie z Zagarem. Nie jest to jednak Ten sam "Duzers" co na początku meczu. Bardzo dobrze prezentował się natomiast Maciej Janowski.
19. BIEG
Bardzo nieprzyjemny upadek Emila Sajfutdinowa. Na trybunach kibice skandują głośno imię zawodnika. Ten wstaje o własnych siłach i jest wykluczony z powtórki.
17. BIEG
Iversen wykorzystał bezlitośnie błąd Zmarzlika, który wyniósł się zbyt szeroko.
16. BIEG
Doszło do kontaktu pomiędzmy braćmi Pawlickimi. W efekcie "Piter" upadł na tor i został wykluczony.
Ładna walka zawodnikôw o punkty. Po zdecydowanym ataku Lindgrena do położenia się na tor został zmuszony Vaculik. Sytuacja miała miejsce na ostatnim okrążeniu. Sędzia nie przerwał biegu, a jego wyniki zostały zaliczone.
Wychowanek Stali Gorzów doskonale rozegrał pierwszy łuk i pognał po trzy punkty.