ROW Rybnik vs Speed Car Motor Lublin
Data 16.09.2018 g. 14:30 Stadion Stadion Miejski w Rybniku Długość toru 357 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

27
Już w niedzielę o godz. 14.30 długo wyczekiwane pierwsze starcie w dwumeczu, którego stawką jest awans do PGE Ekstraligi ROW Rybnik - Speed Car Motor Lublin. Znamy składy na to spotkanie. (...)
Joel Kling - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
Nietypowa sytuacja. Gospodarze zgłosili problem z beczką z metanolem. Bieg przerwany. Wykluczony z powtórki będzie Dawid Lampart.
Miesiąc na prowadzeniu od wejścia w drugi łuk.
Walka o drugie miejsce Jonssona ze Szczepaniakiem przednia.
Batchelor robi taśmę. Jest wykluczony i otrzymuje ostrzeżenie. Z ostrzeżeniem także Karpov. Jako rezerwa zwykła za Batchelora Lars Skupień. W powtórce bieg przerwany po nierównym starcie. Karpow otrzymuje drugie ostrzeżenie i jest wykluczony. Kolejna powtórka we trzech.
Gospodarze przegrali start. Kapitalną pracę wykonał Skupień. Woryna z czwartej pozycji wjechal na drugą.
Jonsson wyrywa 3 punkty na trzecim okrążeniu. Batchelor spadl z prowadzenia na trzecie miejsce.
Woryna wygrywa zdecydowanie prowadząc od startu.