Unia Tarnów vs Stal Rzeszów
Data 16.08.2015 g. 19:30 Stadion Stadion Jaskółcze Gniazdo Długość toru 392 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
6 Artur Czaja u 0 0
Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Ostrzeżenie za utrudnianie startu otrzymał Hancock.

Hancock po raz kolejny popisał się atomowym startem. Kołodziej starał się wyprzedzić Amerykanina, ale ta sztuka mu się nie udała.
Mirosław Jabłoński - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Kenni Larsen - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Mroczka wygrał start, ale rzeszowianie zdołali go wyprzedzić. Zawodnik z Tarnowa starał się rozdzielić parę gości, ale ta sztuka mu się nie udała.
Mirosław Jabłoński - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Po raz kolejny Hancock wygrywa bieg. Tarnowianie starali się gonić Amerykanina, ale ich ataki były bezskuteczne. Vaculik do ostatniech metrów atakował rywala z Rzeszowa.
Artur Czaja - powód zmiany: Rezerwa taktyczna

Hancock nie dał najmniejszych szans przeciwnikom pewnie wygrywając. Rempała na dystansie wyprzedza Dąbrowskiego.
Mroczka upada na tor. Z powtórki biegu zostaje wykluczony Baran, który według sędziego przyczynił się do upadku zawodnika z Tarnowa.

Lampart prowadził w biegu, ale po błędzie spadł na ostatnią pozycję.
Madsen nie wytrzymuje na stracie i dotyka taśmę.
Leon Madsen - powód zmiany: Taśma
Hankock po starcie mija wszystkich po zewnętrznej i wychodzi na prowadzenie, którego nie oddaje do mety.,
Nierówny start. Bieg przerwany i powtórzony w pełnym składzie. W powtórce para gospodarzy wychodzi na 5:1 i niezagrożenie dojeżdża do mety.

Przerwa na równanie toru.
Ostra walka pomiędzy Lampartem i Kołodziejem. Lampart wychodzi na prowadzenie ale Kołodziej za chwile wyprzedza zawodnika Stalii.