Dzisiaj o 14:00
Stal Gorzów vs Get Well Toruń
Data 08.05.2016 g. 19:30 Stadion Stadion im. Edwarda Jancarza Gorzów Długość toru 329 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

220
8 maja o godzinie 19:30 na Stadionie im. Edwarda Jancarza dojdzie do pojedynku Stali Gorzów z Get Well Toruń. Będzie to mecz V kolejki PGE Ekstraligi. Naprzeciw siebie stanął dwie ekipy z ogromnym potencjale. Po pierwszych meczach ligowych więcej z tego (...)
15. BIEG
Pogrom w Gorzowie. Ze stary najlepiej goście ale po krawężniku na pierwszym łuku objechał gości Żagar. Na trasie z Miedzińskim poradził sobie Iversen.
14. BIEG
Michael J. Jensen - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Martin Vaculik - powód zmiany: Rezerwa zwykła. Bieg bez historii, od startu do mety prowadzili gospodarze.
13. BIEG
Dobry start pary toruńskiej ale Żagar przy kredzie wyprzedził parę gości na pierwszym łuku. Równanie toru.
12. BIEG
Martin Vaculik - powód zmiany: Rezerwa taktyczna. Defekt Miedzińskiego kilka metrów po starcie. Na 5:1 jechali gorzowianie ale na trasie uporał się z Cyferem Przedpełski. Pawlicki przez cały bieg niezagrożony.
11. BIEG
Kacper Gomólski - powód zmiany: Rezerwa taktyczna
Chris Holder - powód zmiany: Rezerwa zwykła
Michael J. Jensen - powód zmiany: Rezerwa zwykła. W pierwszym łuku torunianie prowadzili 5:1 ale po wewnętrznej wcisnął się Bartosz Zmarzlik. Na trasie Kasprzak wyprzedził i Hancocka i Holdera.
10. BIEG
Na pierwszym łuku na zewnętrzną wyniósł się Hancock i zablokował Zagara. Hancock cały czas odpierał ataki Słoweńca. Kościelski daleko z tyłu. Przerwa na równanie toru.
9. BIEG
Adrian Miedziński prowadził po pierwszym okrążeniu. Ale na drugim kółku Iversen minął wychowanka Apatora. Jensen nawet nie podjął walki.
8. BIEG
Torunianie znów przegrywają start. Kompletnie bezradni na trasie są goście. Zmarzlik klasą dla siebie. Spokojne zwycięstwo gospodarzy.
7. BIEG
Kapitalny start Iversena. Jensen wypchnięty na pierwszym łuku i przycięli do wewnętrznej Hancock z Przedpełski i dowieźli remis dla Get Well Toruń. Przerwa na kosmetykę toru.
6. BIEG
Miedziński na pierwszym łuku wypchnął Cyfera. Skorzystał na tym Holder. Kasprzak z dużą przewagę wygrywa nad parą toruńską.