Dzisiaj o 14:00
Polska vs Dania
Data 02.09.2016 g. 20:15 Stadion Stadion MOSiR Bystrzyca Lublin Długość toru 382 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
6 Peter Kildemand 0 3 2 0 1 6
Na pierwszym wirażu Polacy walczyli z gośćmi o prowadzenie. Ostatecznie pierwsze miejsce zajął Madsen. Za nim jechała dwójka Polaków. Ostatnie miejsce zajął Pedersen, któremu nie udało się wyprzedzić Janowskiego. Ósmy zremisowany bieg. Spotkanie również zakończone remisem.
Na wejściu w drugi łuk pierwszego okrążenia upadł Pawlicki. Bieg został przerwany. Zawodnik o własnych siłach wrócił do parkingu maszyn. Sędzia wykluczył Pawlickiego z powtórki biegu. Kapitalny start Zmarzlika, który od razu objął pierwszą pozycję i zostawił z tyłu rywali. Siódmy remis. O zwycięstwie w spotkaniu zadecyduje ostatni bieg.
Dobry start Duńczyków. Na pierwszym wirażu Pedersen zbyt daleko odjechał na zewnętrzną i został wyprzedzony przez ekipę Polaków. Wygrana Jensena niezagrożona. Szósty remis.
Znakomity start Pawlickiego, który zajął pierwszą lokatę. W pościg za nim ruszyli Pedersen i Madsen. Rywale trzymali się blisko Przemysława. Na ostatnim okrążeniu Pedersen o mało nie wyprzedził Pawlickiego. Madsena nieskutecznie atakował Protasiewicz. Piąty remis. Przerwa na kosmetykę toru.
Kapitalny start Polaków. Na wyjściu z pierwszego wirażu Janowskiego o mało nie wyprzedził Pedersen, który jechał trzeci. Jednak Polakom udało się utrzymać podwójne zwycięstwo.
Przerwano bieg. Zmarzlik został wykluczony z biegu za dotknięcie taśmy podczas startu. Bardzo dobry start Zengoty, który sam reprezentował Polskę i bez problemu wygrał bieg, nie dając rywalom szans. Niedaleko za nim trzymał się Jensen. Czwarty remis.
Znakomity start Madsena, który wyszedł na prowadzenie i wygrał zostawiając rywali daleko z tyłu. Drugie miejsce zajął jego kompan Kildemand. Polacy próbowali go wyprzedzić, ale nie nie udało im się go dognić. Dania odniosła podwójne zwycięstwo.
Kapitalny start Polaków, którzy objęli podwójne prowadzenie. Z każdą sekundą Protasiewicza doganiał Thomson. Anders próbował wyprzedzić Piotra, ale zabrakło mu kilka metrów. Przerwa na kosmetykę toru.
Cudowny start gości. Na przeciwległej prostej Jensena wyprzedził Zmarzlik. Bartosz robił wszystko, żeby zabrać prowadzenie Pedersenowi. Na ostatniej prostej dokonał ostatniego ataku na rywala, ale zabrakło centymetrów, żeby cieszyć się z wygranej.
Przedstawiciele z Danii bardzo dobrze wyszli spod taśmy. Na wejściu w pierwszy wiraż drugiego okrążenia Protasiewicz wyprzedził Madsena. Mimo starań Protasiewicza, nie udało mu się dogonić Kildemanda, który wygrał bieg.