Od dłuższego czasu w mediach, już nawet nie tylko sportowych, toczy się dyskusja na temat lubelskiego klubu. Wiele osób, w tym nie mających nic wspólnego z żużlem, zabiera głos w sposób merytoryczny jak i mniej fachowy, dotyczący finansów Motoru Lublin. Głównym tematem jest skąd pochodzi olbrzymia k(...)
MARTIN VACULIK - Wiadomości
0
Do ostatniego, finałowego biegu trwała walka o złoto Indywidualnych Mistrzostw Świata. Zwycięstwem w biegu ostatnim, 23 Bartosz Zmarzlik przypieczętował swój czwarty tytuł najlepsz(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig DeWalt FIM Speedway Grand Prix of Poland - Toruń. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zosta(...)
0
Za nami magiczna noc na Principality Stadium w Cardiff. Po niezwykle emocjonującym i energicznym finale ze zwycięstwa mógł cieszyć się Martin Vaculik, dla którego jest już druga wy(...)
2
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FIM British Speedway Grand Prix - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Jack (...)
0
Jason Doyle, Martin Vaculik oraz Szymon Woźniak uzyskali awans do przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix z dzisiejszego SGP Challegne w szwedzkim Gislaved. (...)
27
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig OlyBet FIM Speedway Grand Prix Łotwy - Ryga. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: F(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Holmgrens Bil FIM Speedway Grand Prix of Sweden - Malilla. Zwycięzcą turnieju został Dan Bewley. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
0
Ebut.pl Stal Gorzów poinformował o przedłużenia o kolejne dwa lata kontraktu z ich czołowym zawodnikiem.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Czech - Praga. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Leon Madsen, (...)
0
Martin Vaculik został zwycięzcą eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata. Za nim uplasowali się Szymon Woźniak, zaś o trzecie miejsce rozegrany musiał zostać bieg dodatkowy. (...)
60
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Orlen FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Fredrik Lindgren. W pokonanym polu(...)
49
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
22
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 41:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
166
ebut.pl Stal Gorzów zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Tauron Włókniarz Częstochowa w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
239
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Polski - Toruń. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmar(...)
448
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na wyjeździe zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
474
W pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi Moje Bermudy Stal Gorzów zremisowały na własnym stadionie z zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 45:45. Prezentujemy P(...)
198
Gorzowianie pokonali na własnym torze FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń 51:39 w drugim meczu ćwierćfinałowym PGE Ekstraligi. Oba zespoły awansowały do półfinału. Po meczu szkolenio(...)
108
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)