MDM KOMPUTERY DREIER ZKS OSTROVIA OSTROW W - Wiadomości
0
Zaplanowane na dzień dzisiejszy druga runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski zostały odwołane.(...)
0
W najbliższą niedzielę rozpoczynamy sezon rozgrywkowy w Polsce, drużyna Lokomotivu Daugavpilis na własnym torze podejmie ekipę MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia, obaj szkoleniowcy (...)
0
Betard Sparta Wrocław po raz kolejny okazała się lepsza od swoich rywali w przedsezonowych test-meczach. Tym razem pokonała u siebie Ostrovie Ostrów Wielkopolski 51-39.(...)
0
22 marca Żużlowy Klub Sportowy Ostrovia organizuje imprezę z okazji dnia wiosny. Na kibiców będzie czekać wiele niespodzianek, a po południu żużlowcy beniaminka odjadą trening pun(...)
0
Nowy sezon zbliża się wielkimi korkami, włodarze klubu MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów poszukują osób funkcyjnych do klubu. (...)
0
Karuzela transferowa kręci się w najlepsze. Kluby prowadzą negocjację z zawodnikami i podpisują z nimi kontrakty czy też listy intencyjne. Zawodnikiem, który wciąż nie podpisał umo(...)
0
Marek Cieślak w sezonie 2015 będzie trenerem beniaminka Nice PLŻ - Ostrovii Ostrów - poinformowano podczas środowej konferencji prasowej. Dodatkowo list intencyjny na starty w sezo(...)