LIVE
Sheffield Tigers
Oxford Spires
Fogo Unia Leszno vs Stal Gorzów
Data 24.08.2014 g. 19:00 Stadion Stadion im. Alfreda Smoczyka Długość toru 346 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
15. BIEG
niesamowite emocje każdy wynik możliwy, doskonale Kasprzak i przy krawężniku wychodzi Iversen, błąd Kasprzak jednak na trzecim okrążeniu i drugie miejsce Zengoty powoduje ze jest remis w meczu i Unia Leszno ma zapewniony awans do play off!!
14. BIEG
dobrze Pawlicki ale podnosi koło na prostej wykorzystuje to Zagar ostra walka jednak Zagar przywozi trzy punkty
13. BIEG
Kasprzak wypchnął Bjerre i Iversen dołączył wskakując na drugą pozycję
12. BIEG
świetnie Pawlicki a po dobrym ataku na drugie miejsce wysunął się Zengota ale Kasprzak się zrewanżował i na lini mety minimalnie wyprzedził rywala
11. BIEG
Pawlicki za Balińskiego w ramach rezerwy zwykłej, nierówny start i bieg przerwany Zagar ruszał się na starcie i został przez sędziego upomniany, błąd Świderskiego na pierwszym łuku i para leszczyńska wychodzi na podwójne prowadzenie i jadą parą błąd Michelsena ale rywale tego nie wykorzystali 5:1 dla Unii
10. BIEG
Zmarzlik za Cyfera, Zmarzlik i Iversen przechytrzyli rywali i szybko objęli prowadzenie i nie oddali prowadzenia do mety, trwa równanie toru
9. BIEG
Zmarzlik za Sundstroema w ramach rezerwy zwykłej, dobry start leszczynian, na drugim okrążeniu Zmarzlik wyprzedza Balińskiego, do którego zbliża się Zagar ale nie był wystarczająco szybki by ograć Balińskiego
8. BIEG
świetnie Michelsen ale na prostej Kasprzak wyprzedza duńczyka ale na następnym okrążeniu Michelsen się rewanżuje jednak ostatnia szarża należała do Kasprzaka i to on przywozi cenne zwycięstwo a trzeci przyjechał Świderski
7. BIEG
Iversen i Zmarzlik doskonale wyszli ze startu Baliński robi co może ale nie dał rady 5:1 dla gości przerwa na równanie toru
6. BIEG
Michelsen tym razem dobrze ze startu do krawężnika przycina Pawlicki i leszczynianie prowadzą 5:1 Zagar atakuje rywali ale nic z tego 5:1 dla gospodarzy