Belle Vue Aces
Dzisiaj o 20:30
MSC BROKSTEDT WIKINGER - Wiadomości
287
W niemieckim Brokstedt rozegrane zostało spotkanie niemieckiej Speedway Bundesligi, w którym miejscowy MSC Brokstedt Wikinger pokonał DMV White Tigers Diedenbergen 46:38. Spotkanie(...)
158
W pierwszym spotkaniu finałowym niemieckiej Speedway Bundesligi, MSC Brokstedt na własnym torze pokonało AC Landshut 45:39. Mecz rewanżowy zaplanowany został na najbliższy wtorek. (...)
100
W spotkaniu niemieckiej Speedway Bundeslidze, MSC Brokstedt Wikinger pokonało na swoim torze MC Nordstern Stralsund 50:35. Bezbłędny w tym meczu był Tobias Kroner, który zanotował (...)
0
Dzisiaj w Landshut rozegrano mecz niemieckiej Speedway Bundesligi, w którym miejscowy AC Landshut Devils mierzył się z MSC Brokstedt Wikinger. Co raz mocniej padający deszcz spowod(...)