Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 3 kolejki Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Get Well Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
NICKI PEDERSEN - Wiadomości
0
W niedzielę do beniaminka PGE Ekstraligi, Unii Tarnów, przyjedzie Get Well Toruń. Gospodarze mają w swoich szeregach kapitalnego w tym sezonie Nickiego Pedersena i specyficzny tor,(...)
323
W piątkowy wieczór w Częstochowie rozegrano pojedynek 2. kolejki PGE Ekstraligi, w którym forBET Włókniarz podejmował Grupę Azoty Unię Tarnów. Częstochowianie zwyciężyli 54:36.(...)
102
Nicki Pedersen zakwestionował pracowitość i ambicję młodszych żużlowców z Danii. Jest rozczarowany brakiem jakichkolwiek sukcesów duńskiego żużla w momencie kiedy przez niemal rok (...)
4
3 miesiące temu
Oprócz zawodów klubowych, nas kibiców interesują zawody w których udział biorą żużlowcy poszczególnych krajów. (...)
294
Czterokrotny mistrz świata, Greg Hancock, trzykrotny mistrz świata, Nicki Pedersen oraz najlepszy na świecie w 2012 roku Chris Holder zostali nominowani przez Komisję SGP. Wybraną (...)
158
Dzisiaj w godzinach popołudniowych doszło do ustalenia warunków kontraktowych pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów a 3-krotnym mistrzem świata, Nickim Pedersenem. (...)
584
Wczoraj Grzegorz Zengota. Natomiast dzisiaj Fogo Unia Leszno oświadcza, że szeregi klubu opuszcza dwójka z Danii: Nicki Pedersen oraz Peter Kildemand. (...)
403
Nicki Pedersen po roku przerwy powraca do szwedzkiej Elitserien. Wybór padł na beniaminka, Vaestervik Speedway. (...)
25
Nicki Pedersen podjął decyzję o wycofaniu się z pozostałych turniejów tegorocznego cyklu FIM Speedway Grand Prix z powodu kontuzji. (...)
0
Nicki Pedersen podjął decyzje o zakończeniu sezonu. Duńczyk nabawił się poważnej kontuzji w maju podczas zmagań duńskiej Superligi.(...)
105
11 miesięcy temu
Dzięki profilowi Nickiego Pedersena na jednym z portali społecznościowych dowiadujemy się, że nowe badania wykazały prawdopodobieństwo złamania siódmego kręgu szyjnego. Kolejne bad(...)
0
Menadżer reprezentacji Danii, Hans Nielsen powołał szeroką kadrę na Drużynowy Puchar Świata. W grupie dziesięciu żużlowców brakuje nazwiska trzykrotnego mistrza świata - Nickiego P(...)
16
Pechowo zakończył wczorajsze zawody w lidze duńskiej Nicki Pedersen. Zawodnik upadł na tor podczas siódmej gonitwy meczu pomiędzy Holsted Tigers oraz Esbjerg Vikings. Duńczyk zosta(...)
0
Dzisiaj w ramach IV kolejki PGE Ekstraligi na Motoarenie w Toruniu zmierzył się u siebie Get Well Toruń z FOGO Unia Leszno. Spotkanie planowo miało rozpocząć się o 19, ale z racji (...)
50
Już w czwartek zostanie rozegrana druga runda Speedway Best Pairs w pierwszej stolicy Polski. Na gnieźnieńskim owalu spotka się dziewięciu Mistrzów Świata i z pewnością emocji nie (...)
1
Po długiej zimowej przerwie czas rozpocząć zmagania o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata pierwsza runda tegorocznego Speedway Grand Prix rozegrana zastanie na Słowacji na torze w(...)
2
Dziś na gorzowskim stadionie odbył się długo wyczekiwany Memoriał, który był jednym z ostatnich okazji do sprawdzenia indywidualnej formy zawodników przed startem PGE Ekstraligi. N(...)
128
Nicki Pedersen powraca do ekipy Trans MF Pro Race Team. Duńczyka ujrzymy na torze podczas gnieźnieńskiej rundy Speedway Best Pairs. 40-latek zastąpił rezerwowego Mark Rissa i wraz(...)
0
Do imprezy pozostało już tylko 5 dni a skład zawodów cały czas jest poszerzany o kolejnych wspaniałych zawodników. Na niedzielne popołudnie zapowiadają się fascynujące zawody.(...)
233
Sezon żużlowy został w Polsce oficjalnie zainagurowany. W Zielonej Górze Reprezentacja naszego kraju zmierzyła się drużyną Reszty Świata, której dowodził legendarny zawodnik zielon(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com