Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Komunikat dotyczący decyzji podjętych przez Zespół ds. Licencji dla Klubów Ekstraligi Żużlowej oraz I i II ligi żużlowej na sezon 2019 – decyzje podjęte w dniu 6.12.2018 roku:(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
NICKI PEDERSEN - Wiadomości
7
To już pewne. W przyszłym sezonie Nicki Pedersen będzie startował z plastronem Myszki Miki. Przypomnijmy, ze Duńczyk już dwukrotnie reprezentował barwy Falubazu. Najpierw w 2002 ro(...)
115
Już w najbliższą sobotę zostanie rozegrana ostatnia runda Speedway Grand Prix na żużlu w 2018 roku. Mistrza Świata poznamy w Europie po trzech latach przerwy, gdy to koronacja miał(...)
3
Fajfer broni Korony.(...)
25
Po niemal trzech latach od ostatniego zwycięstwa w Grand Prix Polski na toruńskiej MotoArenie, Nicki Pedersen triumfował w dzisiejszym Grand Prix Skandynawii w szwedzkiej Malilli. (...)
452
Patryk Dudek zdobył dzisiaj w Gdańsku na Stadionie im.Zbigniewa Podleckiego tytuł Indywidualnego Międzynarodowego Mistrza PGE Ekstraligi. Dudek mimo odległej pozycji po rundzie zas(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę Grupy Azoty Unii Tarnów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem miejscowej drużyny w stosu(...)
0
W niedzielę 6 maja o 16:30 Grupa Azoty Unia Tarnów podejmie na własnym torze Betard Spartę Wrocław. Początkowo wydawało się, że Jaskółki będą musiały radzić sobie w tym spotkaniu b(...)
0
W niedzielę do beniaminka PGE Ekstraligi, Unii Tarnów, przyjedzie Get Well Toruń. Gospodarze mają w swoich szeregach kapitalnego w tym sezonie Nickiego Pedersena i specyficzny tor,(...)
323
W piątkowy wieczór w Częstochowie rozegrano pojedynek 2. kolejki PGE Ekstraligi, w którym forBET Włókniarz podejmował Grupę Azoty Unię Tarnów. Częstochowianie zwyciężyli 54:36.(...)
102
Nicki Pedersen zakwestionował pracowitość i ambicję młodszych żużlowców z Danii. Jest rozczarowany brakiem jakichkolwiek sukcesów duńskiego żużla w momencie kiedy przez niemal rok (...)
4
12 miesięcy temu
Oprócz zawodów klubowych, nas kibiców interesują zawody w których udział biorą żużlowcy poszczególnych krajów. (...)
294
Czterokrotny mistrz świata, Greg Hancock, trzykrotny mistrz świata, Nicki Pedersen oraz najlepszy na świecie w 2012 roku Chris Holder zostali nominowani przez Komisję SGP. Wybraną (...)
158
Dzisiaj w godzinach popołudniowych doszło do ustalenia warunków kontraktowych pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów a 3-krotnym mistrzem świata, Nickim Pedersenem. (...)
584
Wczoraj Grzegorz Zengota. Natomiast dzisiaj Fogo Unia Leszno oświadcza, że szeregi klubu opuszcza dwójka z Danii: Nicki Pedersen oraz Peter Kildemand. (...)
403
Nicki Pedersen po roku przerwy powraca do szwedzkiej Elitserien. Wybór padł na beniaminka, Vaestervik Speedway. (...)
25
Nicki Pedersen podjął decyzję o wycofaniu się z pozostałych turniejów tegorocznego cyklu FIM Speedway Grand Prix z powodu kontuzji. (...)
0
Nicki Pedersen podjął decyzje o zakończeniu sezonu. Duńczyk nabawił się poważnej kontuzji w maju podczas zmagań duńskiej Superligi.(...)
105
Dzięki profilowi Nickiego Pedersena na jednym z portali społecznościowych dowiadujemy się, że nowe badania wykazały prawdopodobieństwo złamania siódmego kręgu szyjnego. Kolejne bad(...)
0
Menadżer reprezentacji Danii, Hans Nielsen powołał szeroką kadrę na Drużynowy Puchar Świata. W grupie dziesięciu żużlowców brakuje nazwiska trzykrotnego mistrza świata - Nickiego P(...)
16
Pechowo zakończył wczorajsze zawody w lidze duńskiej Nicki Pedersen. Zawodnik upadł na tor podczas siódmej gonitwy meczu pomiędzy Holsted Tigers oraz Esbjerg Vikings. Duńczyk zosta(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com