Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ:
Reklama
Dmitrij Chomicewicz triumfował w drugim dniu 1 finału Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiator rozgrywanym w Krasnogorsku. Drugie miejsce podobnie jak wczoraj zajął Dmitrij Kołtakow, tym samy objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Najniższy stopień podium przypadł dla zwycięzcy z dnia wczorajsze(...)
TVP SPORT - Wiadomości
0
9 miesięcy temu
Główna Komisja Sportu Żużlowego w swoim komunikacie podała, które mecze Nice PLŻ będą pokazywane w czerwcowe niedziele. (...)
0
4 lata temu
TVP Sport opublikowała już mecze, które zamierza transmitować w dwóch pierwszych kolejkach Enea Speedway Ekstraligi. Na inaugurację będziemy mogli obejrzeć mecze Polonii Bydgoszcz z Falubazem Zielona Góra oraz Stali Gorzów z Unibaxem Toruń.(...)
0
4 lata temu
Znamy już godziny spotkań pełnych dwóch pierwszych kolejek Speedway Ekstraligi oraz plany transmisji spotkań w TVP Sport. Na inaugurację 3 kwietnia w telewizji będziemy mogli zobaczyć spotkania: PGE Marmy Rzeszów z Caelum Stalą Gorzów (16:00) oraz Stelmet Falubazu Zielona Góra z Unibaxem Toruń (18:30).(...)
0
4 lata temu
Jak już informowaliśmy, w sobotę w Warszawie odbyła się V Gala Sportu Żużlowego. W kategorii żużlowiec roku zwyciężył Tomasz Gollob, jednak nominacji było wiele więcej. Juniorem roku został Maciej Janowski, najlepszym zawodnikiem I ligi Tomasz Chrzanowski, a za najlepszą oprawę stadionową nagrodzono Unię Leszno.(...)
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
© 2002-2015 Zuzelend.com
PGE Ekstraliga:
  - Aktualności
  - Terminarz/Wyniki
  - Kluby
  - Tabela
  - Statystyki
Nice PLŻ:
  - Aktualności
  - Terminarz/Wyniki
  - Kluby
  - Tabela
  - Statystyki
PLŻ 2:
  - Aktualności
  - Terminarz/Wyniki
  - Kluby
  - Tabela
  - Statystyki
Grand Prix:
  - Aktualnosci
  - Klasyfikacja
  - Terminarz
Inne:
  - Kontakt
  - Zostań redaktorem
  - Regulamin portalu
Serwisy:
  - Społeczność
  - Galeria
  - Wideo
  - Live