ZDENEK HOLUB - Wiadomości
7
Vaclav Milik otrzymał dziką kartę na Grand Prix Czech. Impreza odbędzie się 15 czerwca na stadionie Marketa w Pradze.(...)
23
43. Zlata Stuha Juniorów rozgrywana na torze w Pardubicach padła dzisiaj łupem zawodnika gospodarzy, Eduarda Krcmara. Drugie miejsce zajął Niemiec, Michael Haertel, zaś trzecie mie(...)
104
Rawicki klub zaplanował oficjalną prezentację drużyny. 31 marca (piątek) w głównej sali Domu Kultury w Rawiczu kibice będą mieli okazję do bliższego zapoznania się z nową drużyną "(...)
0
W niedzielę poza finałem DPŚ w Vojens rozegrano także mecze 6. kolejki Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Przedstawiamy zestawienie najlepszych zawodników tej rundy.(...)
0
21 - 25 luty to termin zgrupowania zawodników Kolejarza Rawicz. Obóz będzie miał miejsce w Karpaczu. Oprócz krajowych zawodników udział w nim wezmą Zdenek Holub, Michal Skurla i St(...)
0
Nowym zawodnikiem pozyskanym przez klub z Rawicza został Czech Michal Skurla.(...)
0
Kolejarz Rawicz na swoim profilu na facebook'u poinformował, że pierwszym zawodnikiem, który potwierdził swoje starty w rawickiej drużynie jest Zdenek Holub. Czech podpisał z "Nied(...)