Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Tutaj też jest ciekawie
 16.04.2018 11:50
Emocje na zapleczu Ekstraligi.

Krótki podsumowanie wydarzeń w Nice Polskiej Lidze Żużlowej. Druga kolejka i już wiemy więcej niż tydzień temu o tym czasie. Pewne wahania formy, pierwsze kontuzje, a także opóźniony start. Witamy na zapleczu PGE Ekstraligi.

 

 

 

Już zacierałem ręce, już machałem flagą z barwami Startu Gniezno i …. nic z tego nie wyszło. Miał być hit kolejki, który skończył się tak zwyczajnie. Lublinianie nie dali nawet przez chwile powąchać przyjezdnym prowadzenia bo na nie ich nie wypuścili. Tego dnia zwyciężyła równo punktująca drużyna, a gościom na otarcie łez pozostało dobre wrażenie Adriana Gały. Może, gdyby Mirek Jabłoński bardziej niż do zapisów regulaminowych przykładał się do meczu to coś by z tego wyszło?

 

Nie zawiedli za to zawodnicy na Łotwie. Rybniczanie zgotowali miejscowym niezłego stracha. Wszystko było ładnie i pięknie gdyby Lokomotiv nie odkrył swojego jokera. Oleg Michaiłow z pozycji rezerwowego zdobył komplet punktów i wespół z Lahti najpierw przechylił szalkę a następnie przypieczętował zwycięstwo swojego zespołu. 2 punkty zostały na Łotwie a Rybniczanie. No cóż. Może następnym razem im się uda.

 

Śladu euforii po inauguracyjnym zwycięstwie już nie ma. Jest rzeczywistość. Gdańszczanie zbyt mocno uwierzyli w swoje siły i Pilanom nie pozostało nic innego jak stonować nastroje przyjezdnych. Kto wie. Gdyby Anders Thomsen był zdolny do jazdy jak potoczyłyby się losy spotkania?

 

Potężna dawka tlenu przydałaby się Krakowianom. Zalecenie? Maski i butla z tymże gazem. Po prostu po dwóch pierwszych porażkach żużlowcy Ślączki muszą zaczerpnąć dużo świeżego powietrza, i jeszcze raz wystartować w rozgrywkach, o ile w ogóle w nich już uczestniczą.

Podobał Ci się ten artykuł?
Daj plusa autorowi, by zwiększyć jego szanse na nagrodę!
Aktualna ocena: 1
Michał Lewandowski (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com