Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Get Well Toruń dopiero w szóstej kolejce PGE Ekstraligi zdobył swoje pierwsze ligowe punkty. Tak mocno upragniona victoria przyszła w meczu na własnym torze przeciwko ROW-owi Rynik. Zawody obfitowały w wiele mijanek na twardym i mocno wysuszonym torze. W ekipie goście najlepiej punktował Grigorij La(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Artykuły publicystyczne
22
Podobno przysłowia są mądrością narodu. Moja babcia miała takie jedno porzekadło, które ewidentnie pasuje do tego, co się dzieje. „Ni w rządzie ni w sądzie, ni w kościele sprawiedl(...)
0
3 tygodnie temu
Kim jest Jeż?(...)
0
Co zobaczył Pelikan i dokąd wyemigruje Wiewiórka?(...)
1
Błędy, nauczka i brak wniosków.(...)
0
Do odwoływania pierwszych spotkań w naszym kraju powinniśmy przyzwyczaić się, tak samo jak do faktu, że po świętach, zawsze poczujemy uczucie przejedzenia, jak i do tego, że 14 lut(...)
0
miesiąc temu
Przemiana na naszych oczach(...)
2
2 miesiące temu
O tym, co Krecik zobaczył a czego nie wiedział(...)
2
Polscy reprezentanci rozpoczęli sezon od zwycięstwa, a że doszło do tego spotkania w moim mieście to i ja wybrałem się na stadion w celu…? No właśnie. Miałem darmowe wejście i dwie(...)
4
2 miesiące temu
Kto lub co reguluje rozgrywkami żużlowymi?(...)
3
Czołowy Polski zawodnik od najbliższego sezonu rozpocznie swoją przygodę z cyklem, jako pełnoprawny uczestnik. Awans wywalczył swoją ciężką pracą, dokonując tego w finale Grand Pri(...)
5
4 miesiące temu
Zimno wszędzie, ponuro wszędzie, kiedy ten sezon żużlowy się odbędzie?(...)
0
Od wyłonienia indywidualnego mistrza świata, minęło już kilka miesięcy. Powracam wracając do minionych wydarzeń i zrobiłem krótką analizę tego bardzo ciekawego sezonu. Czy Hancock (...)
8
Okres transferowy już za nami, żużlowcy na najbliższy sezon zostali zakontraktowani. Zielonogórzanie tym razem nie wzięli udziału w „wyścigu” o TOP-owe nazwiska, zamiast tego posta(...)
5
Z popiołów niczym feniks, w bólach, cierpieniu i dozie cierpliwości odradzał się klub z Częstochowy. Tak się odrodził, że ponownie zapukał do ekstraligowych drzwi, a one? O dziwo s(...)
21
Sezon się zakończył. Włodarze i zawodnicy przygotowują się na kolejny rok. To bardzo gorący okres. Kibice zacierają ręce i liczą na to, że kluby podejmą dobre i właściwe decyzje i (...)
8
Szerokim echem w Polskim żużlowym półświatku odbiła się wypowiedź Kacpra Gomólskiego na temat, jego sytuacji w klubie. My także dołączamy swój krótki komentarz. (...)
5
Niedzielny rewanż pokazał nam wszystkim, łącznie ze mną, że nie można zbyt szybko ogłaszać zwycięzcą, danego klubu. Zielonogórzanie byli faworytami, jednak polegli w starciu z Toru(...)
0
Sezon żużlowy powoli dobiega końca, czas na podsumowanie tego roku w wykonaniu poszczególnych drużyn. Co prawda zespoły z Torunia, Gorzowa, Zielonej Góry i Wrocławia mają do rozegr(...)
12
Dziś po krótce o dwóch tematach, jednym gorącym jak grzaniec w trakcie zielonogórskiego winobrania, a drugi może nie parzy, ale za to ciekawi. Zapraszamy! (...)
9
„Ma tę moc, mam tę moc” jeszcze dziś ciśnie mi się na usta ulubiona piosenka mojej córki. Nawet dziś udało mi się wstać „prawą nogą” Czuję euforie! Kogo to zasługa? Mojej ukochanej(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com