Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Juniorzy Falubazu Zielona Góra najlepsi w Lesznie
 12.06.2018 22:14
Dziś na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbyła się 3. runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, najlepiej w nich zaprezentowali się reprezentanci klubu z województwa lubuskiego. Drugie miejsce zajęli żużlowcy Betard Sparty Wrocław, trzecia pozycja przypadła gospodarzą.

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki:

I. Falubaz Zielona Góra: 25

19. Alex Zgardziński (2*,3,3,1*) 9+2
20. Mateusz Tonder (3,3,3,2) 11
21. Damian Pawliczak (1,2*,2*,0) 5+2

II. Betard Sparta Wrocław: 22
16. Kacper Konieczny (1,0,3,1) 5
17. Patryk Wojdyło (3,2,2,3) 10
18. Przemysław Liszka (0,2*,3,2*) 7+2

III. Fogo Unia Leszno: 21
1. Wiktor Trofimow (3,1,3,-) 7
2. Kacper Pludra (d,3,2,3) 8
3. Szymon Szlauderbach (0,2,1,-) 3
22. Krzysztof Sadurski (1*,2*) 3+2

IV. Lokomotiv Daugavpils: 18
7. Ernest Matjuszonoks (2,1,1,1) 5
8. Artiom Trofimow (3,0,0,3) 6
9. Oleg Michaiłow  (3,1,1,2) 7

V. MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.: 17
13. Kamil Nowacki (2,2*,3,0) 7+1
14. Nikodem Bartoch (0,0,1,0) 1
15. Marcel Studziński (3,1,3,2) 9

VI. Arge Speedway Wanda Kraków: 16
4. Kamil Kiełbasa (1*,2,3,2) 8+1
5. Bartłomiej Kowalski (2,w,2,3) 7
6. Patryk Zieliński (w,1,0,0) 1

VII. OK Kolejarz Opole: 7
10. Kamil Kamiński (-,-,-,-) ns
11. Mateusz Pacek (1,t,1,1) 3
12. Adrian Bialk (1,2,0,1) 4

Bieg po biegu:
1.W.Trofimow, Kowalski, Kiełbasa, Pludra (d)
2. A.Trofimow, Matjuszonoks, Pacek, Kamiński
3. Wojdyło, Nowacki, Konieczny, Bartoch
4. Tonder, Zgardziński,W. Trofimow, Szlauderbach
5. Michaiłow, Kiełbasa, Matjuszonoks, Zieliński (w)
6. Studziński, Nowacki, Bialk, Kamiński
7. Zgardziński, Wojdyło, Pawliczak, Liszka|
8.  W.Trofimow, Szlauderbach, Michaiłow, A.Trofimow
9. Kiełbasa, Bialk, Zieliński, Pacek (t)
10. Tonder, Pawliczak, Studziński, Bartoch
11. Pludra, Wojdyło, Szlauderbach, Konieczny
12. Nowacki, Kiełbasa, Bartoch, Kowalski (w)
13. Konieczny, Liszka, Michaiłow, A.Trofimow
14. Tonder, Pawliczak, Pacek, Bialk
15. Studziński, Pludra, Sadurski, Bartoch
16. Liszka, Kowalski, Konieczny, Zieliński
17. Zgardziński, Michaiłow, Matjuszonoks, Pawliczak
18. Pludra, Sadurski, Pacek, Kamiński
19. Kowalski, Tonder, Zgardziński, Zieliński
20. A.Trofimow, Studziński, Matjuszonoks, Nowacki
21. Wojdyło, Liszka, Bialk, Kamiński

Karolina Swora (za: leszczynskisport.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (211)
4 miesiące temu
Ale pocisneli
Golovin wyjedzie po tym turnieju za granicę
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
Ale rzeźnia. Będzie pite dzisiaj od Kaliningradu po Władywostok
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
Kurde przeceniłem Arabów...lub niedoceniłem Ruskich
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
Wg mnie, najbardziej wyrównane grupy na mundialu to argentyńska, niemiecka i polska
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
A myślałem że się bardziej postawią beduini , atu lipa.
8 nie będzie jak w 2002 z Niemcami ;]
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
3 już to tym bardziej jest po ;]
Oj tam, to było do przewidzenia xD
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
Już po meczu jest przecież ;]
A myślałem że się bardziej postawią beduini , atu lipa.
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
No jak, jest chyba 70. minuta jakoś ;P
3 już to tym bardziej jest po ;]
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
Już po meczu jest przecież ;]
No jak, jest chyba 70. minuta jakoś ;P
  Lubię
  Nie lubię
4 miesiące temu
W odpowiedzi na komentarz:
Hejka ;) :*
Oglądasz Rosja - Arabia? ;D
Już po meczu jest przecież ;]
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com