Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Kolejny zawodnik wypada ze składu Speed Car Motoru Lublin
 08.08.2018 13:02
Pechowe są ostanie dni dla lidera Nice 1.LŻ. Tydzień temu nogę złamał Daniel Jeleniewski, a wczoraj w zawodach młodzieżowych poważnie ucierpiał junior Emil Peroń.

Do wypadku doszło w Gdańsku podczas Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. W drugim biegu wychowanek lubelskiej szkółki żużlowej stracił kontrolę nad motocyklem, który uderzył zawodnika. Na torze wylądował też Dawid Knapik z Grupa Azoty Unii Tarnów, ale na szczęście w jego przypadku skończyło się na strachu. 

 

Emil Peroń został przewieziony do gdańskiego szpitala, gdzie okazało się, że ma złamaną nogę i uszkodzony kręgosłup. Zawodnika czeka intensywna i żmudna rehabilitacja. Można powiedzieć, że 19-latek jest pechowcem, bo w poprzednim sezonie złamał rękę i również miał dłuższą przerwę w startach.

 

Na chwilę obecną gotowych do jazdy na pierwszoligowym froncie lubelski klub ma pięciu seniorów i dwóch młodzieżowców, a najważniejsza część sezonu dopiero przed nami. Co prawda żelazną parę juniorów Speed Car Motoru Lublin w tym sezonie tworzą Oskar Bober i Wiktor Lampart, ale trener nie ma już manewru w postaci wystawienia jednego z nich na pozycji seniora. Emil Peroń pojechał w tym sezonie Nice 1.LŻ przeciwko Euro Finannce Polonii Piła zdobywając 6 punktów + 1 bonusowy.

Marcin Góreczny (za: Radio Centrum 98,2 FM)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com