Jack Holder: Cel został osiągniety
 13.01.2020 17:03
Żużlowiec m.in. Apatora Toruń i Sheffield Jack Holder w ciągu ostatnich kilkunastu dni uczestniczył we walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Australii na żużlu. Młodszy z klanu Holderów poradził sobie bardzo dobrze.

Jack pogratulował zwycięstwa Maxowi Fricke, który obronił tytuł sprzed roku

Gratulacje dla Maxa, który był niesamowity we wszystkich seriach, i zasłużenie obronił tytuł.

W ostatniej rundzie na torze w Gillman Jack zwyciężył, przywożąc we finale za plecami Fricke`a, Thungate`a i Pickeringa. W klasyfikacji generalnej zdobył 62 punkty i zajął 2. miejsce. Do zwycięzcy całego turnieju, zabrakło 9 oczek. Jestem podekscytowany tą wygraną i chociaż nie byłem w stanie uzyskać najwyższej pozycji w klasyfikacji generalnej, cel czterech najlepszych miejsc został osiągnięty

Mowa tu oczywiście o wywalczeniu przepustki do biegów eliminacyjnych do cyklu Speedway Grand Prix w sezonie 2021. Nagroda taka przysługuje najlepszej czwórce całego turnieju. Prócz Fricke i Jacka Holdera tę przepustkę wywalczyli także Rohan Tungate i Chris Holder.

Bracia Holderowie powalczą o prawo startów w cyklu Speedway Grand Prix w sezonie 2021

Michał Lewandowski (za: strony ligowe)