Żużel - wszystkie aktualności
1306
Dzisiaj na torach PGE Ekstraligi, Nice 1.Ligi żużlowej oraz 2.Ligi żużlowej rozegranych zostanie w sumie dziewięć spotkań. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia naszych relacji(...)
107
W dzisiejszym jedynym spotkaniu angielskiej Premiership, Rye House Rockets pokonało na własnym stadionie Wolverhampton Wolves 48:42. Zwycięstwo Wilków dałoby im fotel lidera w lidz(...)
102
Artiom Laguta wygrał 2 rundę Speedway European Championship, która rozegrana została dzisiaj na torze w niemieckim Gustrow. Rosjanin w finale pokonał drugiego, Andrzeja Lebiediewa (...)
102
Bartosz Smektała z leszczyńskiej Fogo Unii zdobył dzisiaj na torze w Rybniku tytuł Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Polski. Wicemistrzostwo przypadło jego koledze z klubu, Domi(...)
116
Swoje mecze rozgrywa dziś 2. Liga Żużlowa. W jednym z meczów 10 kolejki Speed Car Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Naturalna Medycyna PSŻ Poznań w stosunku 50:39. Prezentujemy (...)
103
Australijczyk Rory Schlein został nowym nabytkiem ekstraligowego ROW-u Rybnik. Zawodnik został wypożyczony z pierwszoligowego Orła Łódź.(...)
0
We wczorajszym turnieju indywidualnym rozgrywanym na torze w niemieckim Wittstock po wygranej w biegu dodatkowym triumfował Adrian Gaa. Polak pokona Czecha, Mateja Kusa. Na najniżs(...)
706
Bardzo ciekawie zapowiada się dzisiejsza żużlowa sobota. O godzinie 14:30 w Rybniku rozpocznie się walka o tytuł najlepszego juniora w Polsce. Ponad dwie godziny później w Poznaniu(...)
77
Dużo emocji, nie tylko czysto sportowych dzieje się wokół Rybnika. (...)
0
Porażka w Rzeszowie mocno skomplikowała sytuację Bydgoszczan. (...)
0
Dzień po rywalizacji z liderem z Lublina, poznańskie „Skorpiony” wyjadą do Krosna. (...)
1
W najbliższą niedzielę na stadionie przy Hellera 4 odbędzie się zaległe spotkanie 2 kolejki PGE Ekstraligi, gdzie podopieczni Roberta Kępińskiego podejmą drużynę z północnej części(...)
56
Swindon Robins dwukrotnie w przeciągu dwóch dni pokonało Asy z Manchesteru. W dniu dzisiejszym popularne Rudziki na wyjeździe wygrały bez większych problemów 35:49. W zespole Belle(...)
2
W jutrzejszym finale o tytuł najlepszego młodzieżowca Polski zabraknie juniora Cash Broker Stal Gorzów, Rafała Karczmarza. Powodem braku zawodnika jest choroba, z która boryka się (...)
68
W niedzielę, 23 lipca w Poznaniu zainaugurowany zostanie cykl EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship. Jednym z czterech polskich zawodników, rywalizujących o tytuł Indywidual(...)
104
Alexander Woentin to jeden z zawodników, który otrzymał stałą dziką kartę na tegoroczny cykl EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship. Urodzony w 2000r. reprezentant Szwecji je(...)
0
Już jutro na stadionie przy ulicy Gliwickiej w Rybniku zostanie rozegrany finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody zapowiadają się bardzo ciekawie, a kibiców cz(...)
58
W najbliższą sobotę w Gustrow odbędzie się 2 runda zmagań o Indywidualne Mistrzostwo Europy, w którym nie weźmie udziały Adrian Miedziński. (...)
105
W rozegranych wczoraj zawodach drugiej rundy półfinałowej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Rzeszowie triumfowali juniorzy Get Well Toruń. Liderem w drużynie z Torunia był I(...)
2
Już w najbliższą niedzielę okaże się czy dwie ostatnie porażki Mistrza Polski to tylko w wpadki czy były już lider tabeli obniżył loty. Dziś znamy składy awizowane na zaległy mecz (...)