Żużel - wszystkie aktualności
103
W sobotę w Gnieźnie odbył się towarzyski turniej indywidualny pod nazwą Hil-Gaz "Back In Town, żużel wraca do Gniezna". do Gniezna". Zwycięstwo w zawodach odniósł Oskar Fajfer. (...)
0
Oskar Fajfer zwyciężył w sobotnim turniej Hil-Gaz "Back In Town, żużel wraca do Gniezna". Drugie miejsce zajął Linus Sundstroem, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Tai W(...)
110
Duńczyk Nicki Pedersen zwyciężył w 4 finale Speedway Euro Championship rozgrywanym w Rybniku i tym samym zapewnił sobie tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Drugie miejsce zajął Cz(...)
107
W niedzielę 18 września, w pierwszym meczu finałowym Nice PLŻ Lokomotiv Daugavpils podejmiena własnym torze Orła Łódź.(...)
16
Pechowo dla Andersa Thomsena zakończył się pierwszy start w dzisiejszej rundzie SEC w Rybniku. Duńczyk uczestniczył w groźnie wglądającym wypadku.(...)
107
Martin Vaculik startował dzisiaj w Speedway Euro Championship. Zawodnik Get Well Toruń jedzie jutro w bardzo ważnym finale PGE Ekstraligi na toruńskiej Motoarenie przeciwko Stali G(...)
102
Jutro w czeskich Pardubicach trzydziestu sześciu zawodników stanie do walki o sławetny złoty kask, który będzie nagrodą za zwycięstwo w 68 Zlata Prilbie miasta Pardubice. W zawod(...)
107
Pechowo zakończył w dniu dzisiejszym swój udział w 42 Zlata Stuha Juniorów w Pardubicach, najlepszy szwedzki junior, Joel Andersson. Andersson jadąc w pierwszym biegu półfinałowy(...)
110
Duńczyk, Fredrik Jakobsen został triumfatorem 42 Zlata Stuha Juniorów w czeskich Parubicach. Na drugim stopniu podium stanął Marcin Nowak, który dopiero w biegu finałowy musiał uz(...)
107
Jury zawodów 4 finału Speedway Euro Championship w Rybniku po długich obradach zadecydowało, że dzisiejsze zawody rozpoczną się godzinę później tj. o 20:00.(...)
100
W najbliższą niedzielę czekają nas nie lada emocje, finał PGE Ekstraligi. Stal Gorzów wybierze się do Torunia, aby powalczyć o złoto. (...)
112
Już prawie od dwóch godzin nad stadionem żużlowym w Rybniku pada deszcz. W związku z tym jury zawodów o godzinie 16:30 mają podjąć decyzję czy 4 finał Speedway Euro Championship o(...)
0
Niemiec Martin Smolinski zwyciężył w rozgrywanym w dniu wczorajszym turnieju Night of the Fights w niemieckim Cloppenburg. Drugie miejsce zajął jego rodak, Tobias Kroner. Na najniż(...)
0
W niedzielne popołudnie Kolejarz Opole na własnym torze zmierzy się z Holistic-Polska Rawicz. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00. Dla rawiczan będzie to jedyne spotkanie wyj(...)
106
Opuścił jedną z trzech rozegranych dotąd rund Speedway Euro Championship, co mogło przekreślić jego nadzieje na zdobycie medalu mistrzostw Europy. Miał jednak sporo szczęścia, a pr(...)
0
Do niedzielnego meczu o brąz przystąpią dwie drużyny, które przegrały swoje półfinały. Jednak porażki w tych starciach były zgoła odmienne, ale to jest sport i o godzinie 16 wszyst(...)
0
Nie dojdzie do skutku niedzielny czwarta edycja Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa. Organizatorzy postanowili przełożyć zawody na 25 września, na godzinę 14:00.(...)
0
Bjarne Pedersen nie wystartuje w towarzyskim turnieju Hil-Gaz "Back in town - żużel wraca do Gniezna". Zawodnik podjął taką decyzję ze względu na kłopoty zdrowotne.(...)
102
W dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League Coventry Bees uległo na własnym torze Kings Lynn Stars 41:48. W zespole gospodarzy wystąpił Kacper Woryna, który w czterech starta(...)