KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Żużel - wszystkie aktualności
9
Ostatnio mieliście okazję zadawać pytania Damianowi Stalkowskiemu. Dziś prezentujemy odpowiedzi na zadane przez was pytania. Zapraszamy do lektury!(...)
58
Pierwsze spotkanie barażowe pomiędzy zespołami z Piły i Gniezna zapowiadało się pasjonująco. Kibice, którzy zawitali na stadion przy Bydgoskiej z pewnością nie żałują swojej decyzj(...)
0
Tegoroczny sezon powoli dobiega końca, a za nami jedne z ostatnich zawodów żużlowych przy ul. Gliwickiej w tym roku. Zarząd rybnickiego klubu zorganizował zawody w których udział w(...)
5
W rozegranym dzisiaj meczu barażowym Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Łączyńscy Carbon Start Gniezno w stosunku 50:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
13
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 0 kolejki PGE Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów w stosunku 50:40. Prezentujemy Pańs(...)
19
Tai Woffinden na jeden turniej przed zakończeniem cyklu Grand Prix 2015 jest już pewny zdobycia złotego medalu. Brytyjczyk pomimo średniego występu na Motoarenie utrzymał 25-punkto(...)
5
Turniej światowej elity w Toruniu wygrał Nicki Pedersen, który w wielkim finale pokonał Jasona Doyle?a i Macieja Janowskiego. Tuż za podium uplasował się Niels Kristian Iversen. Na(...)
0
Dzisiaj na torze Meissen rozegrany został tradycyjny turniej o "Srebrną Łyżwę". W zawodach triumfował Austriak, Daniel Gappmaier, wyprzedzając drugiego, Duńczyka, Sama Jensena oraz(...)
80
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Polski - Toruń. Najwięcej punktów w całym turnieju uzbierał Nicki Pedersen (19). W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali(...)
28
Brytyjczyk, Tai Woffinden został przed chwilą Indywidualnym Mistrzem Świata.(...)
2
Drużyna MC Nordstern Straslund pokonał dotychczasowego mistrza Niemiec AC Landshut 51:37 i wygrała rozgrywki Speedway Bundesligi 2015. W składzie Północnych Gwiazd wystąpiło dwóch (...)
1
Faworyci nie zawiedli. Artur Czaja miał największe na wygranie turnieju w Świętochłowicach i tak też się stało. Tylko w jednym biegu musiał uznać wyższość rywala. Drugie miejsce za(...)
6
Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku cykl Grand Prix po 9 latach wróci do Niemiec. Podczas dzisiejszego GP w Toruniu mają być prowadzone finałowe negocjacje na ten temat.(...)
2
Na najbliższy wtorek oraz środę zaplanowany został turniej Zaplecza Kadry Juniorów, który tym razem odbędzie się na torze w Zielonej Górze. Poniżej prezentujemy listę startową i pl(...)
15
Przedstawiciele tylko dwóch nacji wygrywali turnieje Grand Prix rozgrywane na najpiękniejszym żużlowym obiekcie globu: Polacy i Szwedzi. Bilans minimalnie lepszy mają biało-czerwon(...)
7
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z dzisiejszego treningu przed Grand Prix Polski na toruńskiej MotoArenie. Autorem zdjęć jest fotoreporterka, portalu ZUZELEND.COM, Marlen(...)
47
17 stycznia 2008 roku, podczas sesji Rady Miasta w Toruniu, radni mieli podjąć bardzo ważną decyzję, która miała być kluczowa dla miasta ale także dla speedway?a w Grodzie Kopernik(...)
4
W ostatnich trzech sezonach żużlowego Grand Prix, Toruń był ostatnim przystankiem elity w drodze po tytuł najlepszego żużlowca na świecie. Tym razem Motoarena będzie gościła zawodn(...)
15
Medale Drużynowych Mistrzostw Polski już rozdane. Przed nami jednak rozstrzygnięcia na niższym szczeblu. W niedzielę, 4 października na torze w Pile miejscowa Polonia podejmie ekip(...)
97
Cały czas trwają indywidualne spotkania chętnych na zakup bydgoskiego zespołu. Ostateczna decyzja komu zostaną sprzedane akcje bydgoskiego zespołu ma być znana w połowie październi(...)