Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Sheffield Tigers
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challegne - Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Maciej Janowski. Za nim uplasowali się Piotr Pawlicki oraz Vaclav Milik(...)
Żużel - wszystkie aktualności
0
W środę oraz w czwartek na torze w Pile odbędzie się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Poznaliśmy aktualną listę startową środowych zawodów, które zaplanowano na godzinę 17:30.(...)
0
MRGARDEN GKM Grudziądz jest w tarapatach. Zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Zła sytuacja klubu ciągnie się już od kilku spotkań.(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór zmierzyła się z PGE Stalą Rzeszów na obiekcie im. Alfreda Smoczyka. W zawodach dominowały miejscowe Byki, które zwyciężyły 57:32. Jednym z lid(...)
0
Kolejną niespodziankę sprawili zawodnicy Hawi Racing Team Opole swoim kibicom, których garstka przybyła na opolski tor po to aby podziwiać zmagania drużyn juniorskich w ramach rozg(...)
0
Drużyna GKŻ Wybrzeże Gdańsk wygrała III rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, która odbyła się na MotoArenie. Drugie miejsce zajęli juniorzy gospodarzy, zaś trzecie SC(...)
0
Drużyna Hawi Racing Team nie pozwoliła żadnej innej drużynie na zwycięstwo na swoim torze. Mimo wcześniejszych skoków z drugiego na trzecie i z trzeciego na drugie miejsce, opolscy(...)
0
W rozegranym dzisiaj spotkaniu szwedzkiej Elitserien, pomiędzy Rospiggarna Hallstavik, a Smederną Eskilstuna padł remis 30:30. Spotkanie przerwano po 10 biegów, ze względu na to, ż(...)
0
W szwedzkiej Elitserien, Lejonen Gislaved przegrywa na własnym torze z Piraterną Motala w stosunku 39:51. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Kacper Gomólski. W drużynie gości naj(...)
0
W najbliższą niedzielę (26 lipca) na stadionie im. Alfreda Smoczyka dojdzie do pojedynku pomiędzy złotymi i srebrnymi medalistami Drużynowych Mistrzostw Polski. Klub z Leszna wraz (...)
0
Zwycięstwem ekipy Hawi Racing Team zakończyła się trzecia runda drugiej grupy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Drugie miejsce zajęła drużyna Unii Leszno, trzecie natomi(...)
0
,,Do celu masz niewiele tak, A gdy upadniesz Pomogę ci wstać Po prostu walcz Nie poddawaj się To może być twój szczęśliwy dzień" słowa tej piosenki mówią same za siebie. Zdecydowan(...)
0
W rozegranej dzisiaj III rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w Tarnowie najlepsi okazali się gospodarze. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy KSM Krosno. Na ostatnim(...)
0
Zaplanowana na dzień dzisiejszy III runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w Zielonej Górze została odwołana. Na przeszkodzenie stanęły niekorzystne warunki atmosferyczn(...)
0
W sobotę, 15 sierpnia na torze w Lublinie odbędzie się drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Początkowo zawody rozpocząć miały się o godzinie 19:00, jednak organ(...)
0
Jak poinformowała oficjalna strona łódzkiego Orła ogłoszono przetarg na budowę stadionu żużlowego w Łodzi. Informacja o rozpoczęciu przebudowy to jedynie wstępny element całego prz(...)
0
Jak co wtorek również dzisiaj kibice w Szwecji emocjonować będą się dwoma spotkaniami szwedzkiej Elitserien. Cała uwaga sympatyków żużla skierowana będzie na tory N-tex Arena w Gis(...)
0
W ubiegłą niedzielę zaplanowano pojedynek pomiędzy Łączyńscy-Carbon Start Gniezno, a MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovią Ostrów Wielkopolski w ramach VII rundy kolejki Nice Polskiej (...)
0
We wtorek na Stadionie Miejskim w Tarnowie w Mościcach zostanie rozegrana III runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. W zawodach będziemy mogli zobaczyć młodzieżowców z (...)
0
W niedzielny wieczór Fogo Unia Leszno podejmowała na stadionie im. Alfreda Smoczyka PGE Stal Rzeszów. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem miejscowej drużyny, w zespole gosp(...)
0
Już w najbliższą środę odbędzie się zaległy mecz 9. kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy miejscową PGE Stalą Rzeszów, a SPAR Falubazem Zielona Góra. W pierwszym spotkaniu obu drużyn to (...)