Piraterna Motala
Smederna Eskilstuna
Indianerna Kumla
Dackarna Malilla
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challegne - Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Maciej Janowski. Za nim uplasowali się Piotr Pawlicki oraz Vaclav Milik(...)
Żużel - wszystkie aktualności
0
Duńczyk zwyciężył w Lonigo z 13 punktami. Na drugim miejscu znalazł się Max Fricke, który uzyskał 12 "oczek", a na trzecim uplasował się Szwed - Antonio Lindbaeck z jedenastoma pun(...)
0
Dziś w Gorzowie Wielkopolskim został rozegrany turniej z okazji 15-lecia startów Krzysztofa Kasprzaka. Na stadionie im. Edwarda Jancarza lepsi okazała się gorzowska drużyna, która (...)
0
Dziś na torze w Krośnie odbył się towarzyski turniej par. 13 żużlowców rywalizowało ze sobą w sześciu parach.(...)
0
Właśnie rozpoczął się turniej z okazji 15-lecia startów Krzysztofa Kasprzaka. W tych zawodach doszło do jednej zmiany.(...)
0
Po raz kolejny z Tarnowa dochodzą informacje o podpisaniu umów z nowymi sponsorami. Tym razem są to dwie, dobrze rozwijające się firmy.(...)
0
W piątek zaprezentowaliśmy drużyny Lejonen Gislaved i Ikaros Smederna Eskilstuna. Czas na kolejne trzy zespoły, które w nowym sezonie Elitserien powalczą o jak najlepsze miejsca. N(...)
0
Dzisiaj w sali Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego w Opolu odbyła się otwarta dla kibiców konferencja prasowa z gwiazdami, które w niedzielę pojadą w turnieju z okazji 65-lecia op(...)
0
Nie tylko w Gorican czołowe role odegrali Polacy. W austriackim St. Johann eliminacje GP wygrał Mirosław Jabłoński. Szóste miejsce i awans do półfinału uzyskał również Karol Baran.(...)
0
Bezkonkurencyjni byli dzisiaj bracia Pawliccy w rundzie eliminacyjnej do GP 2016. W Gorican komplet punktów wywalczył młodszy z braci - Piotr. Do półfinału awans uzyskało siedmiu n(...)
0
Już 24.05.2015r pierwsze starcie zielonogórzan z gorzowianami w wielkich Derbach Ziemi Lubuskiej. Od 30 kwietnia zielonogórscy kibice mogą nabywać wejściówki na to arcyważne dla ni(...)
0
Przed nami trzeci turniej eliminacyjny do Grand Prix 2016, który odbędzie się we włoskim Lonigo. Stawką tych zawodów jest awans do półfinałów Grand Prix Challenge, które odbędą się(...)
0
Grzegorz Zengota w sezonie 2015 poza startami w polskich rozgrywkach ligowych w barwach Fogo Unii Leszno próbuję swoich sił również na Wyspach Brytyjskich. (...)
0
W jedynym, piątkowym spotkaniu angielskiej Elite League, Coventry Bees pokonało u siebie The Lakeside Hammers 47:42. Popularne Pszczoły do zwycięstwa poprowadzili Daniel King wraz (...)
1
Jako Polacy kochamy ligi rodzime. Mimo skandali, niedziałających maszyn startowych, nierównych torów, długów danych klubów. Gdzieś w cieniu zostają ligi zagraniczne. Trochę szkoda,(...)
0
Kibice w Ostrowie Wielkopolskim są spragnieni speedwaya na najwyższym poziomie. Dowodem tego było ich liczne uczestnictwo w piątkowym Międzynarodowym Meczu Żużlowym, w którym Polsk(...)
0
W rozegranym w sobotę spotkaniu drużyna mistrza Niemiec rozgromiła rywali z Norden, wygrywając różnicą aż 40 punktów. W zespole gości wystąpił Grzegorz Zengota.(...)
0
Zakończył się 3. Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy (SEC) na torze w Debreczynie. Polacy odegrali czołowe role w turnieju i zajęli dwa pierwsze miejsca. Najlepszy okazał się(...)
0
Na weekend majowy zaplanowano trzy rundy kwalifikacyjne do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Jedna z nich odbędzie się w chorwackim Gorican, gdzie o awans do półfinału eliminacji (...)
0
Na weekend majowy zaplanowano trzy rundy kwalifikacyjne do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Jedna z nich odbędzie się w austriackim St. Johann, gdzie z Polaków o awans powalczą M(...)
0
Manager zespołu Wielkiej Brytanii przyznaje, że sensacja z King's Lynn Robert Lambert "wpadł mu w oko" podczas rozważania nad swoim składem w Drużynowym Pucharze Świata na żużlu.(...)