Belle Vue Aces
LIVE
Sheffield Tigers
Leicester Lions
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Żużel - wszystkie aktualności
0
Spar Falubaz Zielona Góra zwyciężył w pierwszym spotkaniu o trzecie miejsce w Enea Ekstralidze z Grupą Azoty Unią Tarnów 47:43. (...)
0
Sporo gorzkich słów padło z ust Jarosława Hampela na konferencji po meczu o 3 miejsce jego Spar Falubazu Zielona Góra z Grupą Aztoty Tarnów po tym jak dowiedział się o tym, że zost(...)
0
Czteropunktową zaliczką Spar Falubazu nad Grupą Azoty Unią Tarnów zakończyło się pierwsze spotkanie o brązowy medal rozegrane na torze w Zielonej Górze.(...)
0
Speedway Wanda Instal Kraków pokonała dzisiaj MDK Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp w finale play - off o DM II ligi 54:36. Wygrana tak dużą różnicą poważnie przybliża krak(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Enea Ekstraliga. W spotkaniu o Drużynowe Mistrzostwo Polski, Fogo Unia Leszno pokonał na własnym torze Stal Gorzów w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu (...)
0
W dzisiejszym meczu finałowym Nice PLŻ, łódzki Orzeł pokonał faworyta do awansu PGE Marma Rzeszów 48:42. Janusz Ślączka, trener rzeszowskiego klubu uważa mimo wszystko, że w rewanż(...)
0
W galerii zdjęć jest już dostępna fotorelacja z finału Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów rozgrywanego w Rybniku. Zdjęcia są autorstwa fotoreporterów portalu zuzelend.com, M(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Enea Ekstraliga. W spotkaniu o 3 miejsce Spar Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2 Liga. W jednym z meczów 0 kolejki Speedway Wanda Instal Kraków pokonał(a) na własnym torze MDK Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp w stosunku 54:3(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 1 Liga. W jednym z meczów 0 kolejki Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze PGE Marma Rzeszów w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Przyłapany na stosowaniu dopingu Patryk Dudek został ukarany rocznym zawieszeniem w startach. Jak się okazuje, to nie koniec sankcji dla "DuZersa"(...)
0
Po długiej serii słabych występów, Jarosław Hampel w mistrzowskim stylu powrócił do dobrego ścigania - Czuję się jak nowo narodzony - mówi.(...)
0
Portal zuzelend.com serdecznie zaprasza wszystkich kibiców speedwaya do śledzenia na żywo relacji z dzisiejszych spotkań finałowych Enea Ekstraligi, Nice PLŻ oraz PLŻ1. (...)
0
Już dzisiaj o 19:00 ruszy pierwszy mecz finałowy, po którym będzie wiadomo jaki klub jest bliżej wywalczenia tytułu DMP. Prezes Fogo Unii Leszno uważa, iż to jego zespół ma duże sz(...)
0
Vaclav Milik został mistrzem Europy juniorów pokonując w sobotę Kacpra Worynę oraz Andrzeja Lebiediewa. To największy sukces Czecha w karierze.(...)
0
Jarosław Hampel w fenomenalnym stylu wygrał Grand Prix Skandynawii w Sztokholmie! Polak wywalczył komplet puntków! Drugie miejsce zajął Greg Hancock. Podium uzupełnił Krzysztof Kas(...)
0
Już jutro pierwsze pojedynki o medale Enea Ekstraligi. Na ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze w walce o brązowy medal staną naprzeciw siebie zespoły miejscowego Spar Falubazu oraz Gr(...)
0
Maciej Janowski dołączy do stawki przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Awans do żużlowej elity Janowski zawdzięcza dobrej jeździe Mateja Zagara w GP Skandynawii.(...)
0
W niedzielę pierwsze spotkanie o brąz Drużynowych Mistrzostw Polski, w których to Spar Falubaz Zielona Góra zmierzy się na własnym torze z Grupą Azoty Unia Tarnów. Według trenera g(...)
0
Już dziś o godz. 19:00 rozpocznie się Grand Prix Skandynawii w Sztokholmie. Wszystkich sympatyków żużla zapraszamy serdecznie na relację LIVE z tego wydarzenia na portalu ZUZELEND.(...)