Żużel - wszystkie aktualności
0
W galerii zdjęć dostępna jest fotorelacja z wczorajszego półfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski, który miał miejsce w Opolu. Zdjęcia są autorstwa fotoreportera portalu zuzelend(...)
0
Tym razem pogoda nie zakłóciłą rozegrania półfinału Mistrzostw Polski w Opolu. Zwyciężył Grzegorz Zengota, zdobywając 13 punktów. Drugi, z taką samą ilością "oczek" był Tomasz Jędr(...)
0
Lider klasyfikacji IMŚJ, junior Fogo Unii Leszno, Piotr Pawlicki wygrał dzisiaj w rozgrywanym w Krośnie finale Srebrnego Kasku. Drugie miejsce zajął Krystian Pieszczek z Renault Zd(...)
0
Ernest Koza w turnieju juniorów oraz Dawid Lampart w turnieju seniorów odnieśli zwycięstwo w rozgrywanym w Rzeszowie Turniej Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa i Prezesa Klubu ZKS S(...)
0
W galerii zdjęć dostępna jest fotorelacja z wczorajszego czwórmeczu o Puchar Św. Dominika, który miał miejsce w Gdańsku. Zdjęcia są autorstwa fotoreportera portalu zuzelend.com, Łu(...)
0
Drużyna złożona z żużlowców pochodzących ze Skandynawii wygrała w Gdańsku czwórmeczu o Puchar Św. Dominika. Drugie miejsce przypadło ekipie składającej się z juniorów pod nazwą Wsc(...)
0
Klub KSM Krosno będzie dzisiaj organizatorem finału Srebrnego Kasku. W zawodach weźmie udział ścisła czołówka polskich juniorów z liderem IMŚJ, Piotrem Pawlickim na czele, dlatego (...)
0
Dzisiaj o godz. 17:00 w Opolu rozegrany zostanie zaległy półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W obsadzie zawodów nastąpiły dwie zmiany i tak za Piotr Protasiewicza oraz Krzys(...)
0
Zawodnicy z Wielkiej Brytanii triumfowali w pierwszym półfinale Drużynowego Pucharu Świata w King's Lynn. Drugie miejsce zajęły Stany Zjednoczone, a trzecie Australia, i to te dwie(...)
0
W galerii zdjęć dostępna jest fotorelacja z dzisiejszego treningu kadry na bydgoskim torze przed zbliżającym się Drużynowego Pucharu Świata. Zdjęcia są autorstwa fotoreportera port(...)
0
Już w sobotę, 26 czerwca, w Brytyjskim King?s Lynn zainaugurowany zostanie tegoroczny Drużynowy Puchar Świata. Na stadionie ?Gwiazd? rozegrany zostanie pierwszy półfinał.(...)
0
W ostatnim czwartkowym meczu Premier League, "Tygrysy" po zaciętym pojedynku pokonały na torze w Sheffield "Pantery" 46:44.(...)
0
W drugim czwartkowym spotkaniu Premier League ekipa Ipswich Witches pokonała na własnym torze drużynę Somerset Rebels 57:35.(...)
0
"Niedźwiedzie" w czwartkowym spotkaniu Premier League pokonały na własnym obiekcie drużynę skorpionów 50:40.(...)
0
Niestety podobnie jak w Opolu mający się odbyć na rawickim torze półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski również został odwołany ze wzgledu na bardzo trudne warunki torowe oraz c(...)
0
Mający sie odbyć dzisiaj Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Opolu ze względu na niesprzyjające warunki torowe spowodowane opadami deszczu zostały odwołane.(...)
0
Skręcenie stawu skokowego drugiego stopnia taką diagnozę usłyszał dzisiaj zawodnik Spar Falubaz Zielona Góra, Patryk Dudek od lekarzy, którzy badali jego prawą nogę. Zielonogórski (...)
0
Na torach w Opolu oraz Rawiczu w czwartek rozegrane zostaną półfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Do finału, który rozegrany zostanie w Zielonej Górze awans uzyska trzynastu(...)
0
Podczas czwartkowej konferencji prasowej, menedżer narodowej drużyny podając czteroosobowy skład na finał Drużynowego Pucharu Świata zastrzegł, że powoła jeszcze jednego zawodnika,(...)
0
W jedynym środowym spotkaniu Elite League, "Piraci" pokonali na własnym obiekcie "Gwiazdy" 48:42.(...)