...
Witam
Czas na relację okiem kibica ze stadionu

BIEG 1
Dobry start Hampel,ale to Iversen wyszedł jako pierwszy z łuku. Dudek postanowił puścić Hampela, a sam jechał z tyłu. Linus nie liczył się w biegu. CZAS: 59,72

BIEG 2:
Genialny start Szczotki, który wysunął się na prowadzenie. Zgardziński gonił go, jednakże za bardzo się przykleił do zawodnika w kasku czerwonym. Alexa podniosło, a to błyskawicznie wykorzystał Karczmarz. Burzyński odstawał zdecydowanie od stawki. CZAS: 61,22

BIEG 3
Dobry start Gorzowian, ale na drugim łuku Doyle lepiej wszedł niż Vaculik, a później wygrał ze Słowakiem walkę na łokcie. Do mety nic się nie zmieniło CZAS 59,79

BIEG 4
Protasiewicz wystrzelił spod taśmy najszybciej i nie oddał prowadzenia. Zmarzlik słabł z każdym kółkiem, Karczmarz pod koniec biegu znalazł się bardzo blisko lidera Stali. CZAS: 60,5

BIEG 5:

Hampel wystrzelił spod taśmy i pewnie prowadził w wyścigu. Dudek strasznie wolny w tym biegu
CZAS: 60,28

BIEG 6:
Zmarzlik wygrał start i dobrze rozegrał pierwszy łuk. Karpow na trasie wyprzedził Doyle'a. Szczotka poza stawką. CZAS: 59,5

BIEG 7:
Atomowy start Protasiewicza... i tyle go widzieli. Stalowcy strasznie wolni na trasie. Zgardziński z każdym kółkiem tracił coraz mniej do Iversena. CZAS: 60,12

BIEG 8:
Cała stawka wystartowała równo, ale to Dudek wyszedł na prowadzenie. Hampel kiepsko rozegrał pierwszy łuk co wykorzystał Karczmarz. Zmarzlik bezskutecznie próbował gonić Dudka. CZAS: 59,75

BIEG 9:
Bieg powtarzany dwukrotnie. Najpierw lotny start Karpowa, później nierówno taśma.
W trzeciej odsłonie Karpow nie liczył się w stawce, a Doyle pewnie jechał po trójkę. Linus ponownie szybszy od Iversena. CZAS 60,57

BIEG 10:
Gorzowanie najlepiej ze startu, ale Protasiewicz na trasie porozstawiał Stalowców niczym dzieci.
CZAS: 60,28

BIEG 11:
Wydawało się, że z RT pojedzie Protasiewicz, ale Cieślak wybrał Dudka.
Dobry start zielonogórzan, ale Zmarzlik rozegrał dobrze pierwszy łuk i wyprzedził Dudka. Doyle wygrał bieg. Linus nie liczył się w stawce. CZAS: 60,22

BIEG 12:
Świetny start Patryka Dudka i Alexa Zgardzińskiego. Duzers przepuścił Hamburgera, a sam zabezpieczał tyły. Pawlicki i Szczotka daleko za Myszami. CZAS 61,27

BIEG 13:
Vaculik wygrał start i objął prowadzenie. Na drugim łuku Protasiewicz wypychał Iversena, by zrobić miejsce Karpowowi. Duńczyk jednak okazał się szybszy od Ukraińca. CZAS: 60,31

BIEG 14:
Bieg bez historii. Hampel z Dudkiem wygrali pewnie start i podwójnie bieg. Vaculik i Iversen jak dzieci we mgle. CZAS: 61,47

BIEG 15:
Zmarzlik zdecydowanie wygrał start. Protasiewicz nie potrafił znaleźć sposobu na Pawlickiego, który dowiózł arcyważny punkcik dający remis Stali. CZAS: 60,37