Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
SPEEDWAY CHAMPIONS LEAGUE
 10.12.2017 9:53
SCL
Witam



Zaczynamy kolejna zabawe na zimowe wieczory, zwiazana z żużlem.
Będzie to Speedway Champions League.
Na czym bedzie polegala zabawa to pewnie kazdy wie, czyli prowadzenie swojej druzyny jako manager.
Tutaj wybieramy sobie dowolna druzyne klubowa na swiecie(poza klubami z Polski) i zostawiamy z oryginaolnych skladow na 2018 min 4 zawodnikow i reszte dobieramy sobie dowolnie.

1.Każdy managera gra 1 druzyna.
2.Managerowie składy biegów podaja sedziemu głownegu na priv.
3.Jedziemy wg tabeli biegowej z polskiej ligi i wg zestawu 1 lub 2
4.Bieg juniorski to bieg 2 w meczu
5.Zasady i regulamin jak w polskiej lidze zuzlowej.
6.Sedziowie podaja wynik biegu i sedzia głowny wyciaga srednia z tych typow.
7.Mozna skorzystac z jokera przy roznicy 12 pkt , ale tylko do 10 biegu.

Uczestnicy:
Fjelsted - MAVERICK
Mega Lada - ASIA
Wostok - AM99
Masarna - BEETLE
Landshut - TOM26RZESZOW
Vetlanda - RAVSTAL
Somerset - KAMIL212121
Esbjerg - PEWNINABETON
Slangerup - PIJACK666
Smederna - PISIAK
Poole - CT
King's Lynn - NIGHT
Belle Vue - PAWEŁ88
Lokomotiv - LESZEKSG

Zasady punktowania meczu:

- za zwyciestwo 2 pkt
- za remis 1
- za porazke 0
- za wygrana 53-37 lub wyzej (+1)
- za porażke 53-37 lub wyzej (-1)
- za lepszy bilans punktow w dwumeczy bonus (+1)

DRUZYNY SKLADAJA SIE Z 8 SENIORÓW I 5 JUNIORÓW

Dodatkowo, zawsze w meczu musi byc minimum 3 zawodnikow z oryginalnego składu wstawionych.
Zawodnik z/z jest traktowany jako zawodnik oryginalnego skladu.
Drukowanymi zawodnicy z oryginalnego skladu.




SOMERSET:
1.Chris Holder - N
2.Paweł Przedpełski
3.Rohan TUNGATE
4.Jake ALLEN
5.Greg Hancock - N
6.Max Clegg
7.Jack HOLDER
Rez:
8.Charles WRIGHT
9.Richard LAWSON
10.Bradley WILSON-DEAN
11.Zach Wajknecht
12.Nathan Graves
13.Igor Kopeć-Sobczyński

Długość toru: 300 m
Rekord toru: 55.68 sek. Craig Cook (29.09.2015)
Manager: kamil212121
Tor: https://www.youtube.com/watch?v=6qqZuBxO46k&t=757s

Stadion:


Miasto:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


LOKOMOTIV:
1.Grigorij Łaguta - N
2.Jewgienij KOSTYGOW
3.Andreas Jonsson - N
4.Maksym BOGDANOVS
5.Jonas KYLMAKORPII - Z/Z
6.Davis KURMINS - N
7.Oleg MICHAIŁOWS
Rez:
8.Nicolas Covatti
9.Grzegorz Zengota
10.Kjastas PODZOUKS
11.Elvis AVGUCEVICS
12.Artem TROFIMOW
13.Alan SZCZOTKA

Długość toru: 373 m
Rekord toru: 66,01 sek. Grigorij Łaguta (30.05.2010)
Manager: LeszekSG
Tor:

Miasto:


Stadion:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FJELSTED:
1.Peter KILDEMAND - N
2.Mirosław Jabloński
3.Andres THOMSEN
4.Adrian MIEDZIŃSKI
5.Krzysztof Kasprzak - N
6.Fredrik JACOBSEN
7.Rafał Karczmarz - N
Rez:
8.Jason Garrity
9.Ulrich Ostergaard
10.Nikolaj Busk JACOBSEN
11.Luke Becker
12.Andres THYASEN
13.Henrik Lorentsen

Długość toru:
Rekord toru:
Manager: Maverick
Tor: https://www.youtube.com/watch?time_continue=886&v=Vrvb1jT1XGg

Stadion:


Miasto:

------------------------------------------------------------------


WOSTOK:
1.Piotr Pawlicki - N
2.Wadim TARASIENKO
3.Jacob Thorsell
4.Wiktor KUŁAKOW
5.Jarosław Hampel - N
6.Maksym Drabik - N
7.Rasłan FAJZULIN
Rez:
8.Renet GIZATULIN
9.Ilia CZAŁOW
10.Grzegorz Walasek
11.Dominik Kossakowski
12.Karol Żupiński
13.Gleb SZEWCZENKO

Długość toru:
Rekord toru:
Manager:AM99
Tor:https://www.youtube.com/watch?v=-BUl8EGqyZw

Stadion:


Miasto:

---------------------------------------------------------------------------

SMEDERNA:
1.Fredrik LINDGREN - N
2.Krystian Pieszczek
3.Krzysztof BUCZKOWSKI - N
4.Troy Batchelor
5.Andriej LEBIEDIEVS - N
6.Roman Lachbaum
7.Bartosz Smektała
Rez:
8.Dimitrij Berge
9.Jakub Jamróg
10.Peter Ljung
11.Kasper Andersen
12.Paweł Łaguta
13.Sebastian WOENTIN

Długość toru:
Rekord toru:
Manager:pisiak
Tor:https://youtu.be/Dc8mUw4-OKU

Stadion:


Miasto:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MASARNA:
1.Tai WOFFINDEN - N
2.Joel ANDERSSON
3.Przemysław PAWLICKI - N
4.Linus SUNDSTREM
5.Antonio LINDBACK - N
6.Philip Hellström Bängs
7.Joel Kling
Rez:
8.Artur Czaja
9.Edward Kennett
10.Artur Mroczka
11.Przemysław Liszka
12.Kenny Wennestram
13.Robert Chmiel

Długość toru:
Rekord toru:
Manager: Beetle
Tor:https://www.youtube.com/watch?v=dqprJq-1Rws

Stadion:


Miasto:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POOLE:
1.Maciej Janowski - N
2.Sam Masters
3.Kacper WORYNA
4.Josh GRAJCZONEK
5.Hans ANDERSEN - N
6.James SHANES
7.Brady KURTZ - N
Rez:
8.Kacper Gomólski
9.Kyle Howarth
10.Mateusz SZCZEPANIAK
11.Tom Brennan
12.Brock Nicol
13.Patryk Rolnicki

Długość toru:299,1 m
Rekord toru: 56.91 sek. Antonio Lindbäck (14.06.2006)
Manager: CT
Tor:https://www.youtube.com/watch?v=JwX4WqOEMtI

Stadion:


Miasto:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SLANGERUP:
1.Niels K.Iversen - N
2.Adrian Cyfer
3.Michael J.JENSEN - N
4.Mikkel MICHELSEN
5.Tomasz GOLLOB - Z/Z
6.Andres Lyager - N
7.Patrick Hansen
Rez:
8.Rafał Okoniewski
9.Timo Lahti
10.Kenneth HANSEN
11.Oscar Bober
12.Kamil Nowacki
13.Marcel Studziński

Długość toru:
Rekord toru:
Manager: Pijack666
Tor:https://www.youtube.com/watch?v=UKYWBhvKnnc

Stadion:


Miasto:


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LANDSHUT:
1.Leon Madsen - N
2.Kai HUCKANBACK
3.Vaclav Milik - N
4.Martin SMOLIŃSKI
5.Martin Vaculik - N
6.Dominik Kubera
7.Michael HEARTEL
Rez:
8.Erik RISS
9.Kevin WOLBERT
10.Eduard Krcmar
11.Lukas FINEHAGE
12.Wiktor Lampart
13.Jan Holub

Długość toru: 390 m
Rekord toru:
Manager: tom26rzeszow
Tor:https://www.youtube.com/watch?v=QtmaXnfhQTc

Stadion:


Miasto:


----------------------------------------------------------------------------------------------

VETLANDA:
1.Bartosz ZMARZLIK - N
2.Thomas JONASSON
3.Janusz Kołodziej - N
4.Szymon WOZNIAK
5.Artiom ŁAGUTA - N
6.Filip HJEMLAND
7.Wiktor Trofimow
Rez:
8.Tobiasz MUSIELAK
9.Jonas DAVIDSSON
10.Kim Nilsson
11.Hubert Czerniawski
12.Daniel Kaczmarek
13.Jakub Miskowiak

Długość toru: 355 m
Rekord toru: Andreas Jonsson 61,20
Manager: RavStal
Tor: https://www.youtube.com/watch?v=azHoIYla4r0

Stadion:


Miasto:


Kewlar:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Esbjerg
1.Rune HOLTA - N
2.Patrick Hougard - N
3.Bjarne Pedersen
4.Bech Jensen
5.Piotr PROTASIEWICZ - N
6.Tim SORENSEN
7.Jonas Jeppesen
Rez:
8.Mads Korneliusen
9.Oliver BERNZTON
10.Nicolai Klindt
11.Lasse Fredriksen
12.Nick Skorja
13.Jonas KNUDSEN

Długość toru:
Rekord toru:
Manager: pewninabeton
Tor:https://www.youtube.com/watch?v=5va7dqMhrNM&t=408s

Stadion:


Miasto:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KING'S LYNN:
1.Jason Doyle - N
2.Nicklas PORSING
3.Max Frickie
4.Patryk Dudek - N
5.Darcy WARD - Z/Z
6.Josh BAILEY
7.Robert LAMBERT - N
Rez:
8.Chris Harris
9.Adam Ellis
10.Andriej Karpov
11.Matthew Gilmoure
12.Leon Flint
13.Diamon Lidsey

Długość toru: 342 m
Rekord toru: 57.6 sek. Nicki Pedersen (11.09.2002)
Manager: night
Tor:https://www.youtube.com/watch?v=hFRlLAfrV98&t=79s

Stadion:


Miasto:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MEGA LADA:
1.Emil Sajfudinov - N
2.Renat GAFUROV
3.Nicki Pedersen - N
4.Andriej KUDRIASZOW
5.Witalij BIEŁOUSOW - Z/Z
6.Mark KARION
7.Gleb CZUGUNOW - N
Rez:
8.Daniel King
9.Norbert Kościuch
10.Siergiej ŁOGACZOW
11.Witalij Kotlar
12.Josh Bates
13.Wladimir MOROZOW

Długość toru:
Rekord toru:
Manager: .ASIA.
Tor:https://www.youtube.com/watch?v=9_4PVHToo7Q&t=223s

Stadion:


Miasto:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BELLE VUE :
1.Craig COOK - N
2.Rory Schlein
3.Matej Zagar - N
4.Steve WORRALL
5.Kenneth BJERRE - N
6.Daniel BEWLEY
7.Mikkel B.Andersen
Rez
8.Scott Nicholls
9.Richie Worrall
10.Nick Morris
11.Mads Hansen
12.Jack SMITH
13.Jonas Jensen

Długość toru: 347 m
Rekord toru: 58.2 sek. Niels-Kristian Iversen (29.07.2016)
Manager:Paweł88
Tor:https://www.youtube.com/watch?v=9c12EVnr94M

Stadion:


Miasto:



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOLNI ZAWODNICY:

Dawid Lampart
Aleksander Loktajev
John Lindman
David Bellego
Steward Robson
Rene Bach
Kyle Newman
Justin Sedgman
Lasse Bjerre
Ludwig Lindgren
Oscar Polis
Ricky Kling
Sebastian Ułamek
Lewis Kerr
Gino Manzares
Damian Drózdz
Michał Szczepaniak
Adrian Gała
Marcin Nowak
Krzysztof Jabloński
Jurica Pavlic
Lewis Rose
Mitchell Davey
Karol Baran
Edward Mazur
Dawid Stachyra
Piotr Swiderski
Max Ruml
Linus Eklof
Mathias Thormblom
Oscar Ajtner-Gollob
Joel Larsson
Kasper Lykke Nielsen
Kamil Brzozowski
Paul Starke
Matt Williamson
Todd Kurtz
Nike Lunna
Ulrich Ostergaard
Emil Grondal
Kevin Doolan
Ben Barker
Patryk Dolny
Zbigniew Suchecki
Daniel Jeleniewski
Robert Miskowiak
Paweł Miesiac
Matej Kus
Tyron Proctor
---------------------------------------------------------
Danny Phillips
Patryk Wojdyło
Arkadiusz Potoniec
Kyle Bickley
Connor Mountain
Johanes Grahn
Max Johanssen
Domniik Tonder
Sebastian Niedzwiedz
Alex Zgardziński
Danił Kołodyński




MASARNA - FJELSTED 48:42 .................. Wylosowani zawoldnicy to (SUNDSTREM , CHMIEL ) oraz ( MIEDZIŃSKI , GARRITY)
WOSTOK - LANDSHUT 51:39 ................... Wylosowani zawodnicy to (TARASIENKO , FAJZULIN) oraz (HUCKANBACK , KUBERA)
VETLANDA - BELLE VUE 56:35 ................ Wylosowani zawodnicy to (NILSSON , WOZNIAK) oraz (WORRALL, BEWLEY)
SLANGERUP - MEGA LADA 49:41 ............ Wylosowani zawodnicy to (MICHELSEN , HANSEN) oraz (MIŚKOWIAK , LOKTAJEW)
SMEDERNA - POOLE 46:44 ....................... Wylosowani zawodnicy to (PIESZCZEK , BATCHELOR) oraz (SHANES, GRAJCZONEK)
SOMERSET - ESBJERG 50:40 ................... Wylosowani zawodnicy to (CLEGG, WRIGHT) oraz ( JEPPESEN, SORENSEN)
LOKOMOTIV - KING'S LYNN 43:47 ........... Wylosowani zawodnicy to (KOSTYGOW , PODZOUKS) oraz (KARPOV , GILMOURE)

FJELSTED - SLENGERUP 50:40 ................ Wylosowani zawodnicy to (JABLOŃSKI I BUSK ) oraz( LAHTI , BOBER)
SOMERSET - MASARNA 51:39 ................. Wylosowani zawodnicy to (ALLEN I PRZEDPEŁSKI) oraz (KENNETT , KLING)
MEGA LADA - WOSTOK 52:38 .................. Wylosowani zawodnicy to (GAFUROW, KARION) oraz (GIZATULIN , SZEWCZENKO)
BELLE VUE - SMEDERNA 52:38 ................ Wylosowani zawodnicy to (MORRIS I NICHOLLS ) oraz (JAMROG I LACHBAUM)
LANDSHUT - LOKOMOTIV 50:40 .............. Wylosowani zawodnicy to (RISS , SMOLIŃSKI) , (SZCZOTKA, ZENGOTA)
ESBJERG - POOLE 41:47 ........................... Wylosowani zawodnicy to (KORNELIUSEN , KNUDSEN) oraz (GOMOLSKI , NICOL)
KING'S LYNN - VETLANDA 50:40 .............. Wylosowani zawodnicy to (HARRIS , BAILEY) oraz (JONASSON, MUSIELAK)

POOLE - BELLE VUE
SLANGERUP - SOMERSET 51:39 .............. Wylosowani zawodnicy to (OKONIEWSKI, HANSEN) oraz (J.HOLDER, WRIGHT)
LOKOMOTIV - MEGA LADA 48:42 ............. Wylosowani zawodnicy to (KOSTYGOW , TROFIMOW) oraz (KOSCIUCH I ŁOGACZOW)
MASARNA - ESBJERG 50:40 ..................... Wylosowani zawodnicy to (CZAJA , BANKS) oraz (KLINDT , FREDRIKSEN)
WOSTOK - FJELSTED
VETLANDA - LANDSHUT 52:38 .............. Wylosowani zawodnicy to (WOZNIAK , DAVIDSSON) oraz (KUBERA, HUCKANBACK)
SMEDERNA - KING'S LYNN 43:47 ........... Wylosowani zawodnicy to (LJUNG I WOENTIN) oraz (PORSING I GILMOURE)

MASARNA - SLANGERUP
ESBJERG - BELLE VUE
SOMERSET - WOSTOK
FJELSTED - LOKOMOTIV
LANDSHUT - SMEDERNA
MEGA LADA - VETLANDA
KING'S LYNN - POOLE

POOLE - LANDSHUT
LOKOMOTIV - SOMERSET
SLANGERUP - ESBJERG
VETLANDA - FJELSTED
WOSTOK - MASARNA
SMEDERNA - MEGA LADA
BELLE VUE - KING'S LYNN

MEGA LADA - POOLE
ESBJERG - KING'S LYNN
LANDSHUT - BELLE VUE
FJELSTED - SMEDERNA
SOMERSET - VETLANDA
SLANGERUP - WOSTOK
MASARNA - LOKOMOTIV

POOLE - FJELSTED
BELLE VUE - MEGA LADA
VETLANDA - MASARNA
KING'S LYNN - LANDSHUT
WOSTOK - ESBJERG
LOKOMOTIV - SLANGERUP
SMEDERNA - SOMERSET





















Lp Nazwa drużyny Mecze Punkty Bilans
1 King's Lynn Stars 3 6 +18
2 Vetlanda 3 5 +26
3 Slangerup 3 4 +10
4 Somerset Rebels 3 4 +10
5 Masarna Avesta 3 4 +4
6 Poole Pirates 2 2 +4
-- Team Fjelsted 2 2 +4
8 Mega Lada Togliatti 3 2 0
9 Wostok Władywostok 2 2 -2
10 Lokomotiv Davgavpils 3 2 -8
11 Smederna Eskilstuna 3 2 -16
-- Landshut Devils 3 2 -16
13 Belle Vue Aces 2 1 -8
14 Esbjerg Vikings 3 0 -26


------------------------------------------------------------------------------------------
INDIANERNA - ESBJERG

Esbjerg:
1.Holta(232321)-13
2.Bernzton(1110)-3
3.Bach(1000)-1
4.Hougard(231130)-10
5.Bech Jensen(3120)-6
6.Sorensen(100)-1
7.Jeppesen(312)-6
Indianerna:
9.Dudek(33333)-15
10.Pallovara(0001)-1
11.Zengota(12301)-7
12.Ljung(32112)-9
13.Protasieiwcz(33222)-12
14.Grahn(000)-0
15.Kling(222)-6

wynik 50-40 dla Indianerny
----------------------------------------------------------------------
SMEDERNA - POOLE

Poole:
1.Janowski(33333)-15
2.Gomolski(22011)-6
3.Woryna(23300)-8
4.Grajczonek(00)-0
5.Andersen(10222)-7
6.Shanes(000)-0
7.Kurtz(13202)-8
Smederna:
9.Buczkowski(23331)-12
10.Batchelor(0111)-3
11.Lindgren(32120)-8
12.Pieszczek(11213)-8
13.Lebiedievs(32132)-11
14.Lachbaum(110)-2
15.Woentin(200)-2

wynik 46-44 dla Smederny
----------------------------------------------------------------------
SLANGERUP - MEGA LADA

Mega Lada:
1.Sajfudinov(3333332)-20
2.Loktajev(0000)-0
3.Miskowiak(200002)-4
4.z/z
5.Pedersen(2323321)-16
6.Morozow(00)-0
7.Kotlar(1000)-1
Slangerup:
9.Iversen(332223)-15
10.Cyfer(11231)-8
11.Jensen(221210)-8
12.Michelsen(11111)-5
13.z/z
14.Lyager(301)-4
15.Hansen(21123)-9

wynik 49-41 dla Slangerup
-----------------------------------------------------------------------------------------------
WOSTOK - LANDSHUT

Landshut:
1.Madsen(3301320)-12
2.Huckanback(02020)-4
3.Milik(2333302)-16
4.Smolińki(00)-0
5.z/z
6.Kubera(201013)-7
7.Lampart(00)-0
Wostok:
9.Pawlicki(32211)-9
10.Tarasienko(312)-6
11.Tungate(1210)-4
12.Kulakow(21111)-6
13.Hampel(12233)-11
14.Drabik(33232)-13
15.Fajzulin(110)-2

wynik 51-39 dla Wostoku
--------------------------------------------------------------------------
VETLANDA - BELLE VUE

Belle Vue:
1.Cook(221101)-7
2.Schlein(10)-2
3.Zagar(223222)-13
4.Worrall(0210)-3
5.Bjerre(212220)-11
6.Bewley(00)-0
7.M.B.Andersen(2000)-2
Vetlanda:
9.Zmarzlik(33313)-13
10.Nilsson(2100)-2
11.Kołodziej(31232)-11
12.Wozniak(13033)-10
13.Łaguta(33331)-13
14.Hjemland(300)-3
15.Czerniawski(111)-3

wynik 56-35 dla Vetlandy
----------------------------------------------------------------------------------
MEGA LADA - WOSTOK

Wostok:
1.Pawlicki(322222)-13
2.Gizatulin(100)-1
3.Thorsell(2100)-3
4.Kulakow(010)-1
5.Hampel(2211w)-6
6.Drabik(213233w)-14
7.Szewczenko(00)-0
Mega Lada:
9,.Sajfudinov(333333)-18
10.Gafurow(110)-2
11.Kudriaszow(330112)-10
12.z/z
13.Pedersen(322321)-13
14.Karion(010)-1
15.Czugunow(321101)-8

wynik 52-38 dla Mega Lady
-------------------------------------------------------------------
BELLE VUE - SMEDERNA

Smederna:
1.Buczkowski(22212)-9
2.Berge(1100)-2
3.Lebiedievs(232200)-9
4.Jamrog(000)-0
5.Lindgren(332233)-16
6.Lachbaum(2000)-2
7.K.Andersen(00)-0
Belle Vue:
9.Cook(31313)-11
10.Morris(1110)-3
11.Zagar(33322)-13
12.Nicholls(22131)-9
13.Bjerre(32311)-10
14.Smith(311)-5
15.M.B.Andersen(100)-1

wynik 52-38 dla Belle Vue
-------------------------------------------------------------
ESBJERG - POOLE

Poole:
1.Janowski(322333)-16
2.Gomólski(021)-3
3.Woryna(23003)-8
4.Szczepaniak(1100)-2
5.Andersen(22222)-10
6.Nicol(000)-0
7.Kurtz(0332)-8
Esbjerg:
9.Holta(3322w)-10
10.Korneliusen(1110)-3
11.Hougard(2331w)-9
12.B.Pedersen(1211w)-5
13.Protasiewicz(1333w)-10
14.Knudsen(200)-2
15.Fredriksen(110)-2

wynik 47-41 dla Poole
-----------------------------------------------------------------------
King's Lynn
1.Doyle(223232)-14
2.Porsing(101)-1
3.Karpov(221002)-7
4.z/z
5.Dudek(333331)-16
6.Gilmoure(000)-0
7.Lambert(232100)-8
Lokomotiv:
9.Jonsson(32120)-8
10.Podzouks(1130)-5
11.Bogdanovs(31101)-6
12.Kostygow(10023)-6
13.Łaguta(33223)-13
14.Kurmins(201)-3
15.Michaiłows(100)-1

wynik 47-43 dla King's Lynn
-------------------------------------------------------
KING'S LYNN - VETLANDA

Vetlanda:
1.Zmarzlik(322332)-15
2.Jonasson(2210)-5
3.Kolodziej(232201)-10
4.Musielak(2011)-4
5.Łaguta(0211)-4
6.Kaczmarek(0200)-2
7.Miskowiak(00)-0
King's Lynn:
9.Doyle(333333)-18
10.Harris(3110)-5
11.Frickie(200112)-6
12.z/z
13.Dudek(223320)-12
14.Bailey(111)-3
15.Lambert(331ww)-7

wynik 50-40 dla King's Lynn
-------------------------------------------------------
MASARNA - FJELSTED

Fjelsted:
1.Kildemand(222121)-10
2.Jabloński(010)-1
3.Garrity(00)-0
4.Miedziński(22312)-10
5.Kasprzak(232332)-15
6.Karczmarz(3101w)-5
7.Thyasen(100)-1
Masarna:
9,.Pawlicki(32201)-8
10.Mroczka(1010)-2
11.Lindback(33120)-9
12.Sundstrem(11323)-10
13.Woffinden(33333)-15
14.Chmiel(011)-2
15.Kling(200)-2

wynik 48-42 dla Masarny
-----------------------------------------------------------------
LANDSHUT - LOKOMOTIV

Lokomotiv:
1.z/z
2.Łaguta(32333233)-19
3.Bogdanovs(10201)-4
4.Jonsson(200220)-6
5.Zengota(221200)-7
6.Szczotka(00)-0
7.Kurmis(2101)-4
Landshut:
9.Madsen(33232)-13
10.Riss(1110)-3
11.Milik(31233)-13
12.Smoliński(21111)-6
13.Vaculik(33231)-12
14.Lampart(300)-3
15.Heartel(010)-1

wynik 50-40 dla lanshut
------------------------------------------------------
FJELSTED - SLANGERUP

Slangerup:
1.Iversen(3323333)-20
2.Hansen(010000)-1
3.Jensen(3222120)-12
4.Lahti(00)-0
5.z/z
6.Lyager(212002)-7
7.Bober(00)-0
Fjelsted:
9.Kildemand(23322)-12
10.Jabloński(10)-1
11.Thomsen(22213)-10
12.M.B.Jacobsen(10011)-3
13.Kasprzak(31311)-9
14.Jacobsen(33123)-12
15.Karczmarz(111)-3

wynik 50-40 dla Fjelsted
---------------------------------------------------------------------
SOMERSET - MASARNA

Masarna;
1.Lidnback(232120)-10
2.Andersson(00)-0
3.Kennett(21100)-4
4.Prz.pawlicki(1320w2)-8
5.Woffinden(33333)-15
6.Kling(2000)-2
7.Banks(00)-0
Somerset:
9.Holder(32123)-11
10.Przedpełski(2111)-5
11.Tungate(33221)-11
12.Allen(101)-2
13.Hancock(33132)-12
14.Kopec(100)-1
15.Holder(32211)-9

wynik 51-39 dla Somerset
-----------------------------------------------------------------------------
VETLANDA - LANDSHUT

Landshut:
1.Madsen(322220)-11
2.Wolbert(00)-0
3.Milik(22012)-7
4.Huckanback(2001)-3
5.Vaculik(332231)-14
6.Kubera(30000)-3
7.Heartle (00)-0
Vetlanda:
9.Zmarzlik(13133)-11
10.Davidsson(32120)-8
11.Kolodziej(13313)-11
12.Wozniak(3110)-5
13.Laguta(31322)-11
14.Hjemland(210)-3
15.Czerniawski(111)-3

wynik 52-38 dla Veltalndy
-------------------------------------------------------------
LOKOMOTIV - MEGA LADA

Mega Lada
1.Sajfuidnov(3333322)-19
2.Kościuch(201000)-3
3.Łogaczow(10)-1
4.z/z
5.Pedersen(2232320)-14
6.Kotlar(00)-0
7.Czugunow(310001)-5
Lokomotiv:
9.Podzouks(211123)-10
10.Łaguta(332233)-16
11.Bogdanovs(312311)-11
12.Kostygow(211112)-8
13.z/z
14.Trofimov(100)-1
15.Kurmis(200)-2

wynik 48-42 dla Lokomtivu
-------------------------------------------------------------------------------------------
MASARNA - ESBJERG

Esbjerg:
1.Holta(232312)-13
2.B.Pedersen(1220)-5
3.Hougard(22200)-6
4.Klindt(1011)-3
5.Protasieiwcz(12023)-8
6.Jeppesen(311)-5
7.Fredriksen(000)-0
Masarna:
9.Lindback(33302)-11
10.Czaja(0011)-2
11.Sundstrem(33311)-11
12.Pawlicki(23221)-10
13.Woffinden(33133)-13
14.Banks(100)-1
15.Chmiel(200)-2

wynik 50-40 dla Masarny
-----------------------------------------------------------------
SLANGERUP - SOMERSET

Somerset:
1.Holder(223222)-13
2.Wright(101)-2
3.Tungate(121203)-9
4.Lawson(0)-0
5.Hancock(233w31)-12
6.Kopec(000)-0
7.J.Holder(21000)-3
Slangerup:
9.Iversen(332333)-17
10.Okoniewski(101)-2
11.Jensen(332310)-12
12.Michelsen(202111)-7
13.z/z
14.Lyager(331202)-11
15.Hansen(101)-2

wynik 51-39 dla Slangerup
night
Ostatnio edytowany: 19.01.2018 23:15
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (247)
3 tygodnie temu
W odpowiedzi na komentarz:
To idzie od końca!:}
No no cztery imiona mnie zainteresowały, a jedno w szczególności :D
  Lubię
  Nie lubię
3 tygodnie temu
W odpowiedzi na komentarz:
To idzie od końca!:}
Hihi to przejrzę ;D
  Lubię
  Nie lubię
+1
3 tygodnie temu
W odpowiedzi na komentarz:
Przecież Ty Zbigniew nie jesteś ;D
To idzie od końca!:}
  Lubię
  Nie lubię
+1
3 tygodnie temu
W odpowiedzi na komentarz:
Hahahahaha.Jestem :na pudle:!:}}}}http://www.pomorska.pl/strona-kobiet/zwiazki/g/mezczyzni-o-tym-imieniu-czesciej-zdradzaja-lista,12807956,26847472/
Przecież Ty Zbigniew nie jesteś ;D
  Lubię
  Nie lubię
3 tygodnie temu
W odpowiedzi na komentarz:
Hihi będzie dobrze, powodzenia;D
Hahahahaha.Jestem :na pudle:!:}}}}http://www.pomorska.pl/strona-kobiet/zwiazki/g/mezczyzni-o-tym-imieniu-czesciej-zdradzaja-lista,12807956,26847472/
  Lubię
  Nie lubię
3 tygodnie temu
W odpowiedzi na komentarz:
:} Tak tak.Przyda mi się bo następny mecz mam u Przemka:} i będzie jak znalazł:}
Hihi będzie dobrze, powodzenia;D
  Lubię
  Nie lubię
+1
3 tygodnie temu
W odpowiedzi na komentarz:
Nie, do Ciebie Tungate, do mnie Thorssell;P
:} Tak tak.Przyda mi się bo następny mecz mam u Przemka:} i będzie jak znalazł:}
  Lubię
  Nie lubię
+1
3 tygodnie temu
W odpowiedzi na komentarz:
Do mnie?:}}}}}}}}}
Nie, do Ciebie Tungate, do mnie Thorssell;P
  Lubię
  Nie lubię
3 tygodnie temu
W odpowiedzi na komentarz:
Thorsell jeszcze nie doleciał???
Do mnie?:}}}}}}}}}
  Lubię
  Nie lubię
3 tygodnie temu
Thorsell jeszcze nie doleciał???
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com