Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
SPEEDWAY CHAMPIONS LEAGUE
 10.12.2017 9:53
SCL
Witam



Zaczynamy kolejna zabawe na zimowe wieczory, zwiazana z żużlem.
Będzie to Speedway Champions League.
Na czym bedzie polegala zabawa to pewnie kazdy wie, czyli prowadzenie swojej druzyny jako manager.
Tutaj wybieramy sobie dowolna druzyne klubowa na swiecie(poza klubami z Polski) i zostawiamy z oryginaolnych skladow na 2018 min 4 zawodnikow i reszte dobieramy sobie dowolnie.

1.Każdy managera gra 1 druzyna.
2.Managerowie składy biegów podaja sedziemu głownegu na priv.
3.Jedziemy wg tabeli biegowej z polskiej ligi i wg zestawu 1 lub 2
4.Bieg juniorski to bieg 2 w meczu
5.Zasady i regulamin jak w polskiej lidze zuzlowej.
6.Sedziowie podaja wynik biegu i sedzia głowny wyciaga srednia z tych typow.
7.Mozna skorzystac z jokera przy roznicy 12 pkt , ale tylko do 10 biegu.

Uczestnicy:
Fjelsted - MAVERICK
Mega Lada - ASIA
Lejonen - AM99
Masarna - BEETLE
Landshut - TOM26RZESZOW
Vetlanda - RAVSTAL
Volverhampton - PISIAK
Dackarna - MYSZOR
Poole - CT
Belle Vue - PAWEŁ88
Lokomotiv - LESZEKSG

Zasady punktowania meczu:

- za zwyciestwo 2 pkt
- za remis 1
- za porazke 0
- za wygrana 53-37 lub wyzej (+1)
- za porażke 53-37 lub wyzej (-1)
- za lepszy bilans punktow w dwumeczy bonus (+1)

DRUZYNY SKLADAJA SIE Z 8 SENIORÓW I 5 JUNIORÓW

Dodatkowo, zawsze w meczu musi byc minimum 3 zawodnikow z oryginalnego składu wstawionych.
Zawodnik z/z jest traktowany jako zawodnik oryginalnego skladu.
Drukowanymi zawodnicy z oryginalnego skladu.






LOKOMOTIV:
1.Grigorij Łaguta
2.Wadim TARASIENKO
3.Waclav Milik
4.Maksym BOGDANOVS
5.Andriej LEBIEDIEVS
6.Robert Lambert
7.Jewgienij KOSTYGOW
Rez:
8.Nicolas Covatti
9.Kjastas PODZOUKS
10.Timo LAHTI
11.Oscar Polis
12.Oleg MICHAIŁOVS
13.Davis KURMINS

Długość toru: 373 m
Rekord toru: 66,01 sek. Grigorij Łaguta (30.05.2010)
Manager: LeszekSG
Tor:

Miasto:


Stadion:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DACKARNA:
1.Patryk DUDEK
2.Oliver BERNZTON
3.Hans ANDERSEN
4.Paweł PRZEDPEŁSKI
5.Martin Vaculik
6.Joel KLING
7.Kyle Bickley
Rez:
8.Norbert Kościuch
9.Mads Korneliusen
10.Scott Nicholls
11.Dominik Tonder
12.Mads Hansen
13.William BJORLING

Długość toru: 305 m
Rekord toru: 55,1 sek., Andreas Jonsson (23.08.2011)
Manager:Myszor
Tor:

Stadion:

Miasto:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FJELSTED:
1.Peter KILDEMAND
2.Andres THOMSEN
3.Kenneth Bjerre
4.Adrian MIEDZIŃSKI
5.Krzysztof Kasprzak
6.Christian THYASEN
7.Fredrik JAKOBSEN
Rez:
8.Mikkel Michelsen
9.Daniel King
10.Nicklas Busk Jacobsen
11.Luke Becker
12.Tim Soerensen
13.Philip Hellström Bängs

Długość toru:
Rekord toru:
Manager: Maverick
Tor: https://www.youtube.com/watch?time_continue=886&v=Vrvb1jT1XGg

Stadion:


Miasto:

------------------------------------------------------------------


LEJONEN:
1.Jarosław Hampel
2.Patrick Hougard
3.Michael J.Jensen
4.Andreas Jonsson
5.Piotr PAWLICKI
6.Jonas JEPPESEN
7.Maksym DRABIK
rez
8.Oscar FAJFER
9.Aleksander LOKTAJEV
10.Grzegorz Walasek
11.Christoffer SELVIN
12.Kenny WENNERSTRAM
13.Max Clegg

Długość toru:
Rekord toru:
Manager:AM99
Tor:https://www.youtube.com/watch?v=25HiIymOj-I

Stadion:


Miasto:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MASARNA:
1.Tai WOFFINDEN
2.Kim NILSSON
3.Przemysław PAWLICKI
4.Linus SUNDSTREM
5.Antonio LINDBACK
6.Joel ANDERSSON
7.Bartosz Smektała
Rez:
8.Nicklas Porsing
9.Dawid Bellego
10.Grzegorz Zengota
11.Josh Pickering
12.Dimitrij Berge
13.Jonas Jensen

Długość toru:
Rekord toru:
Manager: Beetle
Tor:https://www.youtube.com/watch?v=dqprJq-1Rws

Stadion:


Miasto:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POOLE:
1.Maciej Janowski
2.Troy Batchelor
3.Chris Harris
4.Josh GRAJCZONEK
5.Chris HOLDER
6.Kacper WORYNA
7.Brady KURTZ
Rez:
8.Kacper Gomólski
9.Michał SZCZEPANIAK
10.Nick Morris
11.James SHANES
12.Brock Nicol
13.Patrick Hansen

Długość toru:299,1 m
Rekord toru: 56.91 sek. Antonio Lindbäck (14.06.2006)
Manager: CT
Tor:https://www.youtube.com/watch?v=JwX4WqOEMtI

Stadion:


Miasto:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LANDSHUT:
1.Leon Madsen
2.Kai HUCKANBACK
3.Jason Doyle
4.Martin SMOLIŃSKI
5.Greg Hancock
6.Dominik Kubera
7.Michael HEARTEL
Rez:
8.Erik RISS
9.Kevin WOLBERT
10.Nicolai Klindt
11.Lukas FINEHAGE
12.Sam Jensen
13.Wiktor Lampart

Długość toru: 390 m
Rekord toru:
Manager: tom26rzeszow
Tor:https://www.youtube.com/watch?v=QtmaXnfhQTc

Stadion:


Miasto:


----------------------------------------------------------------------------------------------

WOLVERHAMPTON:
1.Fredrik LINDGREN
2.Peter KARLSSON
3.Jacob THORSELL
4.Sam MASTERS
5.Niels K.Iversen
6.Jack Holder
7.Andres Lyager
Rez:
8.Kyle HOWARTH
9.Rory SCHLEIN
10.Bech Jensen
11.Josh Bates
12.Pawel Łaguta
13.Roman Lachbaum

Długość toru:
Rekord toru:
Manager: pisiak
Tor: https://www.youtube.com/watch?v=tjwbTALpXcQ

Stadion:


Miasto:

---------------------------------------------------------------------------------------------

VETLANDA:
1.Bartosz ZMARZLIK - N
2.Peter Ljung
3.Janusz Kołodziej - N
4.Szymon WOZNIAK
5.Artiom ŁAGUTA - N
6.Filip HJEMLAND
7.Rafał Karczmarz
Rez:
8.Tobiasz MUSIELAK
9.Ricky Wells
10.Tomas JONASSON
11.Hubert Czerniawski
12.Daniel Kaczmarek
13.Jakub Miskowiak

Długość toru: 355 m
Rekord toru: Andreas Jonsson 61,20
Manager: RavStal
Tor: https://www.youtube.com/watch?v=azHoIYla4r0

Stadion:


Miasto:


Kewlar:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MEGA LADA:
1.Emil SAJFUDINOV
2.Andriej KUDRIASZOW
3.Rune Holta
4.Renat GAFUROW
5.Nicki Pedersen
6.Mark KARION
7.Gleb CZUGUNOW
Rez:
8.Jake Allen
9.Bjarne Pedersen
10.Jonas Davidsson
11.Witalij KOTLAR
12.Diamon Lidsey
13.Adam Ellis

Długość toru:
Rekord toru:
Manager: .ASIA.
Tor:https://www.youtube.com/watch?v=9_4PVHToo7Q&t=223s

Stadion:


Miasto:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BELLE VUE :
1.Craig COOK
2.Rohan TUNGATE
3.Piotr Protasiewicz
4.Steve WORRALL
5.Matej Zagar
6.Daniel BEWLEY
7.Max FRICKIE
Rez
8.Kenneth Hansen
9.Krzysztof Buczkowski
10.Krystian Pieszczek
11.Damian DRÓZDZ
12.Oscar Bober
13.Mikkel B.Andersen

Długość toru: 347 m
Rekord toru: 58.2 sek. Niels-Kristian Iversen (29.07.2016)
Manager:Paweł88
Tor:https://www.youtube.com/watch?v=9c12EVnr94M

Stadion:


Miasto:


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

WOLNI ZAWODNICY:

John Lindman
Gino Manzares
Ben Barker
Edward Kennett
Rafal Okoniewski
Steward Robsen
Atrur Czaja
Josh Auty
Adrian Cyfer
Lewis Bridger
Lewis Rose
Denis Gizatulin
Tomas Jorgensen
Wiktor Kułakow
Tomasz Gapiński
Andriej Karpov
Richard Lawson
Kyle Nweman
Robert Miskowiak
Dawid Lampart
Michael Palm-Toft
Fredrik Engman
Jakub Jamrog
Cameron Heeps
Tomasz Jedrzejak
Charles Wright
John Wilson Dean
Wladimir Borodulin
Kevin Doolan
Mathias Thorhblom
Rene Bach
Ricky Kling
Fredie Erikssen
Mason Compton
Michał Szczepaniak
Daniel Davidsson
Adrian Gała
Marcin Nowak
Urlich Ostergard
Krzysztof Jabloński
Jurica Pavlic
Mitchell Davey
Karol Baran
Edward Mazur
Dawid Stachyra
Piotr Swiderski
Max Ruml
Oscar Ajtner-Gollob
Kasper Lykke Nielsen
Linus Eklof
Sebastian Alden
Ludvig Lindgren
Kamil Brzozowski
Damian Balinski
Rafal Szombierski
Ben Morley
Paul Starke
Matt Williamson
Todd Kurtz
Ulrich Ostergaard
Tobias Busch
James Sarjent
Lewis Kerr
Max Dilger
Daniel Gappmaier
Jesper Soegaard
Valentin Grobauer
Stanisław Mielniczuk
Josef Franc
Tomas Suchanek
Emil Grondal
Kasper Lykke Nielsen
Mirosław Jabłoński
Ilia Czałow
Patryk Dolny
Zbigniew Suchecki
Daniel Wilson
Paweł Miesiac
Tyron Proctor
---------------------------------------------------------
Arkadiusz Potoniec
Oskar Rickardsson
Max Ruml
Alan Szczotka
Kyle Bickley
Leon Flint
Jak Smith
Jack Wajknecht
Mads Hansen
Josh Bailey
Lasse Fredriksen
Sebastain Mortensen
Igor Kopec-Sobczyński
Alex Zgardziński
Patryk Rolnicki
Emil Engstrom
Kamil Nowacki
Eliss perks
Wikotr Trofimow
Tom Brennan
Eduard Krcmar
Sebastian Woentin
Robert Chmiel
Damian Lotarski
Przemysław Liszka
Gleb Szewczenko
Gaetan Stella
Connor Phillips
Rusłan Fajzulin
Zdenek Holub
Marcel Studziński
Sebastain Grahn
Niki Lunna
Karol Zupiński
Wiktor Morozow
Martin Hansen
Sebastian Niedzwiedz
Kamil Gruchalski
Patryk Wojdylo
Danił Kołodyński




MASARNA - FJELSTED 48:42 .................. Wylosowani zawoldnicy to (SUNDSTREM , CHMIEL ) oraz ( MIEDZIŃSKI , GARRITY)
LEJONEN - LANDSHUT 51:39 ................... Wylosowani zawodnicy to (TARASIENKO , FAJZULIN) oraz (HUCKANBACK , KUBERA)
VETLANDA - BELLE VUE 56:35 ................ Wylosowani zawodnicy to (NILSSON , WOZNIAK) oraz (WORRALL, BEWLEY)
SMEDERNA - MEGA LADA 49:41 ............ Wylosowani zawodnicy to (MICHELSEN , HANSEN) oraz (MIŚKOWIAK , LOKTAJEW)
WOLVERHAMPTON - POOLE 46:44 ............. Wylosowani zawodnicy to (PIESZCZEK , BATCHELOR) oraz (SHANES, GRAJCZONEK)
SOMERSET - DACKARNA 50:40 ................... Wylosowani zawodnicy to (CLEGG, WRIGHT) oraz ( JEPPESEN, SORENSEN)
LOKOMOTIV - LAKESIDE 43:47 ........... Wylosowani zawodnicy to (KOSTYGOW , PODZOUKS) oraz (KARPOV , GILMOURE)

FJELSTED - SMEDERNA 50:40 ................ Wylosowani zawodnicy to (JABLOŃSKI I BUSK ) oraz( LAHTI , BOBER)
SOMERSET - MASARNA 51:39 ................. Wylosowani zawodnicy to (ALLEN I PRZEDPEŁSKI) oraz (KENNETT , KLING)
MEGA LADA - LEJONEN 52:38 .................. Wylosowani zawodnicy to (GAFUROW, KARION) oraz (GIZATULIN , SZEWCZENKO)
BELLE VUE - WOLVERHAMPTON 52:38 ................ Wylosowani zawodnicy to (MORRIS I NICHOLLS ) oraz (JAMROG I LACHBAUM)
LANDSHUT - LOKOMOTIV 50:40 .............. Wylosowani zawodnicy to (RISS , SMOLIŃSKI) , (SZCZOTKA, ZENGOTA)
POOLE - DACKARNA 50:43 ........................... Wylosowani zawodnicy to (KORNELIUSEN , KNUDSEN) oraz (GOMOLSKI , NICOL)
LAKESIDE - VETLANDA 50:40 .............. Wylosowani zawodnicy to (HARRIS , BAILEY) oraz (JONASSON, MUSIELAK)

POOLE - BELLE VUE 46:44 ........................ Wylosowani zawodnicy to (GRAJCZONEK , SHANES) oraz (SCHLEIN , WORRALL)
SMEDERNA - SOMERSET 51:39 .............. Wylosowani zawodnicy to (OKONIEWSKI, HANSEN) oraz (J.HOLDER, WRIGHT)
LOKOMOTIV - MEGA LADA 48:42 ............. Wylosowani zawodnicy to (KOSTYGOW , TROFIMOW) oraz (KOSCIUCH I ŁOGACZOW)
MASARNA - DACKARNA 50:40 ..................... Wylosowani zawodnicy to (CZAJA , BANKS) oraz (KLINDT , FREDRIKSEN)
LEJONEN - FJELSTED 48:42 ..................... Wylosowani zawodnicy to (TARASIENKO , KULAKOW) , (MIEDZINSKI, THYASEN)
VETLANDA - LANDSHUT 52:38 .............. Wylosowani zawodnicy to (WOZNIAK , DAVIDSSON) oraz (KUBERA, HUCKANBACK)
WOLVERHAMPTON - LAKESIDE 43:47 ................ Wylosowani zawodnicy to (LJUNG I WOENTIN) oraz (PORSING I GILMOURE)

MASARNA - SMEDERNA 49:41 .............. Wylosowani zawodnicy to (ANDERSSON, KLING) oraz (MICHELSEN , BOBER)
DACKARNA - BELLE VUE 47:46 ................... Wyloswani zawodnicy to (JEPPESEN, B.PEDERSEN) oraz (PORSING, HANSEN)
SOMERSET - LEJONEN 52:38 .................. Wylosowani zawodnicy to (LAWSON , GRAVES) oraz (THORSELL, CZAŁOW)
FJELSTED - LOKOMOTIV 52:38 ................ Wylosowani zawodnicy to (JACOBSEN , KORNELIUSEN) oraz (LAHTI , ZENGOTA)
LANDSHUT - WOLVERHAMPTON 47:43 ............... Wylosowani zawodnicy to(RISS , LAMPART) oraz( SMEKTAŁA , PIESZCZEK)
MEGA LADA - VETLANDA 49:43 .............. Wylosowani zawodnicy to (GAFUROW, KARION) oraz (NILSSON, KACZMAREK)
LAKESIDE - POOLE 56:36 ......................... Wylosowani zawodnicy to (ELLIS , NEWMAN) oraz (WORYNA , MASTERS)

POOLE - LANDSHUT 49:41 ........................ Wylosowani zawodnicy to (SHANES , GRAJCZONEK) oraz (KUBERA, SMOLIŃSKI)
LOKOMOTIV - SOMERSET 47:43 .............. Wylosowani zawodnicy to 9PODZOUKS, KURMIS) oraz (WRIGHT, PRZEDPSLSKI)
DACKARNA - SMEDERNA 51:39 ............... Wylosowani zawodnicy to (GARRITY , GILMOURE) oraz (MICHELSEN , BOBER)
VETLANDA - FJELSTED 50:40 ................... Wylosowani zawodnicy to ( JONASSON , CZERNIAWSKI) oraz (BUSK, THYASEN)
LEJONEN - MASARNA 46:44 ...................... Wylosowani zawodnicy to (TARASIENKO I FAJZULIN ) oraz (GRAHN , KENNETT)
WOLVERHAMPTON - MEGA LADA 48:42 .............. Wylosowani zawodnicy to (BATCHELOR, WOENTIN) oraz (ASPGREN , KOTLAR)
BELLE VUE - LAKESIDE 44:46 ................... Wylosowani zwodnicy to (WORRALL , BEWLEY) oraz (ELLIS, MORRIS)

MEGA LADA - POOLE 50:40 ...................... Wylosowani zawodnicy to (GAFUROW , KARION) oraz (NICOL , GOMOLSKI)
DACKARNA - LAKESIDE 43:47 .................. Wylosowani zawodnicy to (NICHOLLS , SMEKTALA) oraz (LAWSON, PALM TOFT)
LANDSHUT - BELLE VUE 49:41 ................. Wylosowani zawodnicy to (RISS, HUCKNABCK) oraz (TUNGATE, BEWLEY)
FJELSTED - WOLVERHAMPTON 49:41 ..... Wylosowani zawodnicy to (BUSK , THOMSEN) oraz (THORSELL, BATES)
SOMERSET - VETLANDA 52:39 ................. Wylosowani zawodnicy to (ALLEN , BATES ) oraz (MUSIELAK, KING)
SMEDERNA - LEJONEN 54:36 ................ Wylosowani zawodnicy to(KLINDT , P.HANSEN) oraz (WALASEK, TARASIENKO)
MASARNA - LOKOMOTIV 50:40 ................... Wylosowani zawodnicy to (SUNDSTREM, NILSSON) oraz (KOSTYGOW, MICHAIŁOVS)

POOLE - FJELSTED 47:43 .......................... Wylosowani zawodnicy to (SZCZEPANIAAK , BATCHELOR) oraz (DOOLAN , THYASEN)
BELLE VUE - MEGA LADA 49:44 ............... Wylosowani zawodnicy to (DROZDZ, WORRALL) oraz (JORGENSEN , KOSCIUCH)
VETLANDA - MASARNA 45:45 .................. Wylosowani zawodnicy (LJUNG, HJEMLAND ) oraz (JENSEN, SUNDSTREM)
LAKESIDE - LANDSHUT 51:39 ................... Wyloswani zawodnicy to (MORRIS , ELLIS ) oraz (WOLBERT, BERGE)
LEJONEN - DACKARNA 48:42 ................... Wylosowani zawodnicy to (WALASEK, WENNERSTREM ) oraz (OKONIEWSKI I CLEGG )
LOKOMOTIV - SMEDERNA 46:44............... Wylosowani zawodnicy to (BOGDANOVS, PODZOUKS) oraz (GAPIŃSKI , LIDSEY)
WOLVERHAMPTON - SOMERSET 47:43 ... Wylosowani zaowndicy to (HEEPS, GRAVES) oraz (PRZEDPSLSKI, JEPPESEN)

SOMERSET - POOLE 0:40 .......................... Wylosowani zawodnicy to (SZCZEPANIAK, BATCHELOR)
MEGA LADA - LAKESIDE 51:42 ................. Wylosowani zawodnicy to (GAFUROW , KARION) oraz (KARPOV , WAJKNECHT)
FJELSTED - BELLE VUE 49:41 ................... Wylosowani zawodnicy to (MIEDZINSKI , ENGSTREM) oraz (HANSEN , BOBER)
SMEDERNA - VETLANDA 48:42 ................ Wylosowani zawodnicy to (ASPGREN,STARK) oraz (MUSIELAK, KACZMAREK)
LEJONEN - LOKOMOTIV 47:43 ................. Wylosowani zawodnicy to (LOKTAJEV, HANSEN) oraz (BORODULIN, LAHTI)
DACKARNA - LANDSHUT 49:41 ................ Wylosowani zawodnicy to (SMEKTALA I NICHOLLS) oraz (RISS , HEARTEL)
MASARNA - WOLVERHAMPTON 48:42 ..... Wylosowani zawodnicy to (NILSSON , KLING) oraz (HOWARTH, BATES)

BELLE VUE - SOMERSET 40:0 .................... Wylosowani zawodnicy to (HOLDER,BOBER)
DACKARNA - LOKOMOTIV 48:42 ............... Wylosowani zawodnicy to (BARKER , PERKS) oraz(LAHTI, BORODULIN)
POOLE - MASARNA 49:41 .......................... Wylosowani zawodnicy to (GRAJCZONEK , BRIDGER) oraz (BELLEGO , JENSEN)
VETLANDA - LEJONEN 46:44 .................... Wylosowani zawodnicy to (LJUNG, HJEMLAND) oraz (HOUGRAD, WENNERSTREM)
LANDSHUT - MEGA LADA 46:44 ................ Wylosowani zawodnicy to (SMOLIŃSKI , BERGE) oraz (DAVIDSSON, KRCMAR)
WOLVERHAMPTON - SMEDERNA 40:0 ..... Wylosowani zawodnicy to (HOWARTH, BATES)
LAKESIDE - FJELSTED 52:38 ...................... Wylosowani zawodnicy to (ELLIS, NEWMAN) oraz (THOMSEN, SORESNEN)

DACKARNA - MEGA LADA 48:42 ................ Wylosowani zawodnicy to (NICHOLLS, CLEGG) oraz (KRCMAR, KOTLAR)
SOMERSET - LAKESIDE 0:40 ...................... Wylosowani zawodnicy to (NEWMAN, ELLIS)
LEJONEN - WOLVERHAMPTON 45:45 ....... Wyloswoani zawodnciy to (JEPPESEN , LOKTAJEV) oraz (HOLDER , BECH)
FJELSTED - LANDSHUT 50:40 .................... Wylosowani zawodnicy to (ANDERSEN I BUSK ) oraz (HUCKANBCK, KUBERA)
LOKOMOTIV - VETLANDA 53:38 ................. Wylosowani zawodnicy to (BOGDANOVS, MICHAILOVS) oraz (JONASSON, KACZMAREK)
SMEDERNA - POOLE 0:40 ........................... Wylosowani zawodnicy to (GRAJCZONEK I BRIDGER)
MASARNA - BELLE VUE 46:44 .................... Wylosowani zaowndicy to(PAWLICKI, KLING) oraz (TUNGATE, DROZDZ)


BELLE VUE - SMEDERNA 40:0 .................... Wylosowani zawondicy to (TUNGATE, DROZDZ)
POOLE - LEJONEN 52:38 ............................ Wylosowani zawodnicy to (BATCHELOR , SHANES) oraz (KENNEDY , PRZEDPSLSKI)
VETLANDA - DACKARNA 55:35 ................. Wyloswoani zawodnicy to (WOZNIAK, LJUNG) oraz (KENNETT, SMEKTALA)
WOLVERHAMPTON - LOKOMOTIV 53:37 .. Wylosowani zawodnicy to (KARLSSON , ŁAGUTA) oraz (POLIS, COVATTI)
LANDSHUT - SOMERSET 40:0 ................... Wylosowani zawodnicy to (HUCKANBCK , KUBERA)
MEGA LADA - FJELSTED 52:38 .................. Wylosowani zawodnicy to (GAFUROW, KUDRIASZOW) oraz (JAKOBSEN, SORENSEN)
LAKESIDE - MASARNA 50:43 ..................... Wylosowani zawodnicy to (WAJKNECHT, LAWSON) oraz (ZENGOTA, PICKERING)

MASARNA - LANDSHUT 49:41 ................... Wylosowani zaownciy to (PAWLICKI, NILSSON) oraz (SMEKTALA, HEARTEL)
SMEDERNA - LAKESIDE 0:40 ...................... Wylosowani zawodnicy to (LAWSON, WAJKNECHT)
LEJONEN - BELLE VUE 46:44 ...................... Wylosowani zawodnicy to (JENSEN, JEPPESEN) oraz (BUCZKOWSKI, BOBER)
LOKOMOTIV - POOLE 53:40 ...................... Wylosowani zaowndicy to (TARASIENKO , MICHSILOVS) oraz (WORYNA , GOMOLSKI)
VETLANDA - WOLVERHAMPTON 47:43 .. Wyloswoani zawodnicy to (HJELMAND , JONASSON) oraz (BECH , LYAGER)
FJELSTED - DACKARNA 56:34 ................. Wylosowani zawodnicy to (ANDERSEN, THYASEN) oraz (OKONIEWSKI, PERKS)
SOMERSET - MEGA LADA 0:40 ................ Wylosowani zawodnicy to (GAFUROW, KUDRIASZOW)

LANDSHUT - SMEDERNA 40:0 ................. Wylosowani zaowndicy to (SMEKTALA, HEARTEL)
BELLE VUE - LOKOMOTIV 52:38 ........... Wylosowani zawodnicy to (TUNGATE , BEWLEY) oraz (COVATTI, KOSTYGOW)
POOLE - VETLANDA 53:39 .................... Wylosowani zawodnicy to (GRAJCZONEK, BATCHELOR ) oraz (WOZNIAK, KARCZMARZ)
MEGA LADA - MASARNA 51:42 ............ Wylosowani zawodnicy to (KULAKOW, KARION) oraz (SUNDSTREM, ZENGOTA)
FJELSTED - SOMERSET 40:0 ................. Wylosowani zawodnicy to (ANDERSEN , THYASEN)
WOLVERHAMPTON - DACKARNA 52:38 Wyloswoani zapowdnicy to (MASTERS, BATES) oraz (PRZEDPSŁSKI, KORNELIUSEN)
LAKESIDE - LEJONEN 52:38 .................. Wylosowani zawodnicy to (ELLIS , NEWMAN) oraz(MISKOWIAK, CLEGG)

FJELSTED - MASARNA 46:44 ................ Wylosowani zawodnicy to (JAKOBSEN, THOMSEN) oraz (BELLEGO , JENSEN)
LANDSHUT - LEJONEN 48:42 ............... Wylosownai zawodnicy to (KUBERA , FINHAGE) oraz (JENSEN, HOUGARD)
BELLE VUE - VETLANDA 53:37 ............. Wylosowani zowdnicy to (BUCZKOWSKI, WORRALL) oraz (MUSIELAK , KACZMAREK)
MEGA LADA - SMEDERNA 40:0 ............ Wylosowani zawodnicy to (KULAKOW, KARION)
POOLE - WOLVERHAMPTON 47:43 ...... Wylosowani zawodnicy to (HOLDER, SHANES) oraz (HOWARTH, KARLSSON)
DACKARNA - SOMERSET 40:0 .............. Wylosowani zawodnicy to (PRZEDPSŁSKI, HANSEN)
LAKESIDE - LOKOMOTIV 49:41 ............ Wylosowani zawodnicy to (LAWSON , WAJKNECHT) oraz (LAHTI, PODZOUKS)

SMEDERNA - FJELSTED 0:40 ................ Wylosowani zawodnicy to (JAKOBSEN, THOMSEN)
MASARNA - SOMERSET 0 :40 .............. Wylosowani zawodnicy to (BELLEGO, JENSEN)
LEJONEN - MEGA LADA 47:43 ............. Wylosowani zawodnicy to (MISKOWIAK, JEPPESEN) oraz (ALLEN, KRCMAR)
WOLVERHAMPTON - BELLE VUE
LOKOMOTIV - LANDSHUT 46:44 .......... Wylosowani zawodnicy to (BOGDANOVS, LAMBERT) oraz (SMOLINSKI, HUCKANBACK)
DACKARNA - POOLE
VETLANDA - LAKESIDE 44:46 ............... Wylosowani zawodnicy to (LJUNG, HJELMAND) oraz (GAPINSKI, JENSEN)

BELLE VUE - POOLE
SOMERSET - SMEDERNA
MEGA LADA - LOKOMOTIV 48:42 ...... Wylosowani zawodnicy to (KUDRIASZOW , GAFUROW) oraz (POLIS , PODZOUKS)
DACKARNA - MASARNA
FJELSTED - LEJONEN 48:42 ............... Wylosowqni zawodnicy to ( MICHELSEN, SORENSEN) oraz (SELVIN, HOUGARD)
LANDSHUT - VETLANDA 49:41 .......... Wylosowani zawodnicy to (RISS, KUBERA) oraz (WOZNIAK, MUSIELAK)
LAKESIDE - WOLVERHAMPTON

SMEDERNA - MASARNA
BELLE VUE - DACKARNA
LEJONEN - SOMERSET 40:0.............. Wylosowani (SELVIN, HOUGARD)
LOKOMOTIV - FJELSTED
WOLVERHAMPTON - LANDSHUT
VETLANDA - MEGA LADA
POOLE - LAKESIDE

LANDSHUT - POOLE
SOMERSET - LOKOMOTIV
SMEDERNA - DACKARNA
FJELSTED - VETLANDA
MASARNA - LEJONEN
MEGA LADA - WOLVERHAMPTON
LAKESIDE - BELLE VUE

POOLE - MEGA LADA
LAKESIDE - DACKARNA
BELLE VUE - LANDSHUT
WOLVERHAMPTON - FJELSTED
VETLANDA - SOMERSET
LEJONEN - SMEDERNA
LOKOMOTIV - MASARNA









Lp Nazwa drużyny Mecze Punkty Bilans
1 Lejonen Gislaved 17 29 +174
2 Elit Vetlanda 16 29 +173
3 Team Fjelsted 16 28 +182
4 Masarna Avesta 15 27 +177
5 Mega Lada Togliatti 16 26 +190
6 Poole Pirates 14 26 +158
7 Landshut Devils 16 22 +91
8 Wolverhampton Wolves 14 21 +127
9 Lokomotiv Daugavpils 16 20 +116
10 Dackarna Malilla 14 19 +110
11 Belle Vue Aces 14 17 +127




------------------------------------------------------------------------------------------
INDIANERNA - ESBJERG

Esbjerg:
1.Holta(232321)-13
2.Bernzton(1110)-3
3.Bach(1000)-1
4.Hougard(231130)-10
5.Bech Jensen(3120)-6
6.Sorensen(100)-1
7.Jeppesen(312)-6
Indianerna:
9.Dudek(33333)-15
10.Pallovara(0001)-1
11.Zengota(12301)-7
12.Ljung(32112)-9
13.Protasieiwcz(33222)-12
14.Grahn(000)-0
15.Kling(222)-6

wynik 50-40 dla Indianerny
----------------------------------------------------------------------
SMEDERNA - POOLE

Poole:
1.Janowski(33333)-15
2.Gomolski(22011)-6
3.Woryna(23300)-8
4.Grajczonek(00)-0
5.Andersen(10222)-7
6.Shanes(000)-0
7.Kurtz(13202)-8
Smederna:
9.Buczkowski(23331)-12
10.Batchelor(0111)-3
11.Lindgren(32120)-8
12.Pieszczek(11213)-8
13.Lebiedievs(32132)-11
14.Lachbaum(110)-2
15.Woentin(200)-2

wynik 46-44 dla Smederny
----------------------------------------------------------------------
SLANGERUP - MEGA LADA

Mega Lada:
1.Sajfudinov(3333332)-20
2.Loktajev(0000)-0
3.Miskowiak(200002)-4
4.z/z
5.Pedersen(2323321)-16
6.Morozow(00)-0
7.Kotlar(1000)-1
Slangerup:
9.Iversen(332223)-15
10.Cyfer(11231)-8
11.Jensen(221210)-8
12.Michelsen(11111)-5
13.z/z
14.Lyager(301)-4
15.Hansen(21123)-9

wynik 49-41 dla Slangerup
-----------------------------------------------------------------------------------------------
WOSTOK - LANDSHUT

Landshut:
1.Madsen(3301320)-12
2.Huckanback(02020)-4
3.Milik(2333302)-16
4.Smolińki(00)-0
5.z/z
6.Kubera(201013)-7
7.Lampart(00)-0
Wostok:
9.Pawlicki(32211)-9
10.Tarasienko(312)-6
11.Tungate(1210)-4
12.Kulakow(21111)-6
13.Hampel(12233)-11
14.Drabik(33232)-13
15.Fajzulin(110)-2

wynik 51-39 dla Wostoku
--------------------------------------------------------------------------
VETLANDA - BELLE VUE

Belle Vue:
1.Cook(221101)-7
2.Schlein(10)-2
3.Zagar(223222)-13
4.Worrall(0210)-3
5.Bjerre(212220)-11
6.Bewley(00)-0
7.M.B.Andersen(2000)-2
Vetlanda:
9.Zmarzlik(33313)-13
10.Nilsson(2000)-2
11.Kołodziej(31232)-11
12.Wozniak(13033)-10
13.Łaguta(33331)-13
14.Hjemland(300)-3
15.Czerniawski(111)-3

wynik 56-35 dla Vetlandy
----------------------------------------------------------------------------------
MEGA LADA - WOSTOK

Wostok:
1.Pawlicki(322222)-13
2.Gizatulin(100)-1
3.Thorsell(2100)-3
4.Kulakow(010)-1
5.Hampel(2211w)-6
6.Drabik(213233w)-14
7.Szewczenko(00)-0
Mega Lada:
9,.Sajfudinov(333333)-18
10.Gafurow(110)-2
11.Kudriaszow(330112)-10
12.z/z
13.Pedersen(322321)-13
14.Karion(010)-1
15.Czugunow(321101)-8

wynik 52-38 dla Mega Lady
-------------------------------------------------------------------
BELLE VUE - SMEDERNA

Smederna:
1.Buczkowski(22212)-9
2.Berge(1100)-2
3.Lebiedievs(232200)-9
4.Jamrog(000)-0
5.Lindgren(332233)-16
6.Lachbaum(2000)-2
7.K.Andersen(00)-0
Belle Vue:
9.Cook(31313)-11
10.Morris(1110)-3
11.Zagar(33322)-13
12.Nicholls(22131)-9
13.Bjerre(32311)-10
14.Smith(311)-5
15.M.B.Andersen(100)-1

wynik 52-38 dla Belle Vue
-------------------------------------------------------------
ESBJERG - POOLE

Poole:
1.Janowski(322333)-16
2.Gomólski(021)-3
3.Woryna(23003)-8
4.Szczepaniak(1100)-2
5.Andersen(22222)-10
6.Nicol(000)-0
7.Kurtz(0332)-8
Esbjerg:
9.Holta(3322w)-10
10.Korneliusen(1110)-3
11.Hougard(2331w)-9
12.B.Pedersen(1211w)-5
13.Protasiewicz(1333w)-10
14.Knudsen(200)-2
15.Fredriksen(110)-2

wynik 47-41 dla Poole
-----------------------------------------------------------------------
King's Lynn
1.Doyle(223232)-14
2.Porsing(101)-1
3.Karpov(221002)-7
4.z/z
5.Dudek(333331)-16
6.Gilmoure(000)-0
7.Lambert(232100)-8
Lokomotiv:
9.Jonsson(32120)-8
10.Podzouks(1130)-5
11.Bogdanovs(31101)-6
12.Kostygow(10023)-6
13.Łaguta(33223)-13
14.Kurmins(201)-3
15.Michaiłows(100)-1

wynik 47-43 dla King's Lynn
-------------------------------------------------------
KING'S LYNN - VETLANDA

Vetlanda:
1.Zmarzlik(322332)-15
2.Jonasson(2210)-5
3.Kolodziej(232201)-10
4.Musielak(2011)-4
5.Łaguta(0211)-4
6.Kaczmarek(0200)-2
7.Miskowiak(00)-0
King's Lynn:
9.Doyle(333333)-18
10.Harris(3110)-5
11.Frickie(200112)-6
12.z/z
13.Dudek(223320)-12
14.Bailey(111)-3
15.Lambert(331ww)-7

wynik 50-40 dla King's Lynn
-------------------------------------------------------
MASARNA - FJELSTED

Fjelsted:
1.Kildemand(222121)-10
2.Jabloński(010)-1
3.Garrity(00)-0
4.Miedziński(22312)-10
5.Kasprzak(232332)-15
6.Karczmarz(3101w)-5
7.Thyasen(100)-1
Masarna:
9,.Pawlicki(32201)-8
10.Mroczka(1010)-2
11.Lindback(33120)-9
12.Sundstrem(11323)-10
13.Woffinden(33333)-15
14.Chmiel(011)-2
15.Kling(200)-2

wynik 48-42 dla Masarny
-----------------------------------------------------------------
LANDSHUT - LOKOMOTIV

Lokomotiv:
1.z/z
2.Łaguta(32333233)-19
3.Bogdanovs(10201)-4
4.Jonsson(200220)-6
5.Zengota(221200)-7
6.Szczotka(00)-0
7.Kurmis(2101)-4
Landshut:
9.Madsen(33232)-13
10.Riss(1110)-3
11.Milik(31233)-13
12.Smoliński(21111)-6
13.Vaculik(33231)-12
14.Lampart(300)-3
15.Heartel(010)-1

wynik 50-40 dla lanshut
------------------------------------------------------
FJELSTED - SLANGERUP

Slangerup:
1.Iversen(3323333)-20
2.Hansen(010000)-1
3.Jensen(3222120)-12
4.Lahti(00)-0
5.z/z
6.Lyager(212002)-7
7.Bober(00)-0
Fjelsted:
9.Kildemand(23322)-12
10.Jabloński(10)-1
11.Thomsen(22213)-10
12.M.B.Jacobsen(10011)-3
13.Kasprzak(31311)-9
14.Jacobsen(33123)-12
15.Karczmarz(111)-3

wynik 50-40 dla Fjelsted
---------------------------------------------------------------------
SOMERSET - MASARNA

Masarna;
1.Lidnback(232120)-10
2.Andersson(00)-0
3.Kennett(21100)-4
4.Prz.pawlicki(1320w2)-8
5.Woffinden(33333)-15
6.Kling(2000)-2
7.Banks(00)-0
Somerset:
9.Holder(32123)-11
10.Przedpełski(2111)-5
11.Tungate(33221)-11
12.Allen(101)-2
13.Hancock(33132)-12
14.Kopec(100)-1
15.Holder(32211)-9

wynik 51-39 dla Somerset
-----------------------------------------------------------------------------
VETLANDA - LANDSHUT

Landshut:
1.Madsen(322220)-11
2.Wolbert(00)-0
3.Milik(22012)-7
4.Huckanback(2001)-3
5.Vaculik(332231)-14
6.Kubera(30000)-3
7.Heartle (00)-0
Vetlanda:
9.Zmarzlik(13133)-11
10.Davidsson(32120)-8
11.Kolodziej(13313)-11
12.Wozniak(3110)-5
13.Laguta(31322)-11
14.Hjemland(210)-3
15.Czerniawski(111)-3

wynik 52-38 dla Veltalndy
-------------------------------------------------------------
LOKOMOTIV - MEGA LADA

Mega Lada
1.Sajfuidnov(3333322)-19
2.Kościuch(201000)-3
3.Łogaczow(10)-1
4.z/z
5.Pedersen(2232320)-14
6.Kotlar(00)-0
7.Czugunow(310001)-5
Lokomotiv:
9.Podzouks(211123)-10
10.Łaguta(332233)-16
11.Bogdanovs(312311)-11
12.Kostygow(211112)-8
13.z/z
14.Trofimov(100)-1
15.Kurmis(200)-2

wynik 48-42 dla Lokomtivu
-------------------------------------------------------------------------------------------
MASARNA - ESBJERG

Esbjerg:
1.Holta(232312)-13
2.B.Pedersen(1220)-5
3.Hougard(22200)-6
4.Klindt(1011)-3
5.Protasieiwcz(12023)-8
6.Jeppesen(311)-5
7.Fredriksen(000)-0
Masarna:
9.Lindback(33302)-11
10.Czaja(0011)-2
11.Sundstrem(33311)-11
12.Pawlicki(23221)-10
13.Woffinden(33133)-13
14.Banks(100)-1
15.Chmiel(200)-2

wynik 50-40 dla Masarny
-----------------------------------------------------------------
SLANGERUP - SOMERSET

Somerset:
1.Holder(223222)-13
2.Wright(101)-2
3.Tungate(121203)-9
4.Lawson(0)-0
5.Hancock(233w31)-12
6.Kopec(000)-0
7.J.Holder(21000)-3
Slangerup:
9.Iversen(332333)-17
10.Okoniewski(101)-2
11.Jensen(332310)-12
12.Michelsen(202111)-7
13.z/z
14.Lyager(331202)-11
15.Hansen(101)-2

wynik 51-39 dla Slangerup
----------------------------------------------------------
Belle Vue:
1.Cook(31333)-13
2.Schlein(1200)-3
3.Zagar(322131)-12
4.Worrall(200)-2
5.Bjerre(233112)-12
6.Hansen(200)-2
7.Smith(000)-0
Poole:
9.Janowski(33233)-14
10.Masters(2110)-4
11.Woryna(32220)-9
12.Grajczonek(1110)-3
13.Andersen(12021)-6
14.Shanes(010)-1
15.Kurtz(3312)-9

wynik 46-44 dla Poole
----------------------------------------------------------
Smederna:
1.Lebiedievs(02210)-5
2.Pieszczek(1211)-5
3.Buczkowski(21203)-8
4.Berge(200)-2
5.Lindgren(33123)-12
6.Lachbaum(00)-0
7.Smektala(311330)-11
Landshut:
9.Madsen(33322)-13
10.Riss(1000)-1
11.Milik(22231)-10
12.Smoliński(31112)-8
13.Vaculik(32331)-12
14.Lampart(100)-1
15.Heartel(020)-2

wynik 47-43 dla Landshut
------------------------------------------------
WOSTOK - FJELSTED

Fjested:
1.Kildemand(223220)-11
2.Barker(010)-1
3.Thomsen(31121)-8
4.Miedziński(122)-5
5.Kasprzak(230333)-14
6.Thyasen(00)-0
7.Karczmarz(21000)-3
Wostok:
9.Pawlicki(33132)-12
10.Tarsienko(101)-2
11.Thorsell(21210)-6
12.Kulakow(0101)-2
13.Hampel(33221)-11
14.Drabik(33323)-14
15.Fajzulin(100)-1

wynik 48-42 dla Wostoku
----------------------------------------------------------
ESBJERG - BELLE VUE

Belle Vue:
1.Cook(0212)-5
2.Nicholls(1000)-1
3.Zagar(2233221)-13
4.Porsing(2111)-5
5.Bjerre(336333)-21
6.Hansen(0100)-1
7.Smith(00)-0
Esbjerg
9.Bech Jensen(23220)-9
10.Hougard(21300)-6
11.Holta(32023)-10
12.B.Pedersen(110)-2
13.Protasieiwcz(33212)-11
14.Jeppesen(3111)-6
15.Sorensen(210)-3

wynik 47-46 dla Esbjergu
-------------------------------------------------------
MEGA LADA - VETLANDA

Vetlanda;
1.Zmarzlik(143123)-14
2.Nilsson(211)-4
3.Kolodziej(310211)-8
4.Musielak(200)-2
5.Łaguta(213331)-13
6.Kaczmarek(2000)-2
7.Trofimov(00)-0
Mega Lada
9.Sajfudinov(332332)-16
10.Gafurow(32100)-6
11.Kudriaszow(332010)-9
12.z/z
13.Pedersen(321202)-10
14.Karion(111)-3
15.Czugunow(3020)-5

wynik 49-43 dla Mega Lady
---------------------------------------------------------------
SOMERSET - WOSTOK

Wostok:
1.Pawlicki(311322)-12
2.Gizatulin(00)-0
3.Thorsell(21201)-6
4.Czałow(00)-0
5.Hampel(331120)-10
6.Drabik(32w212)-10
7.Fajzulin(000)-0
Somerset:
9.Holder(33231)-12
10.Przedpełski(22010)-5
11.Tungate(32203)-10
12.Lawson(1113)-6
13.Hancock(33133)-13
14.Graves(220)-4
15.Clegg(110)-2

wynik 52-38 dla Somerset
--------------------------------------------------------------------
LAKESIDE - POOLE
Poole:
1.Janowski(224322)-15
2.Masters(01)-1
3.Woryna(22000)-4
4.Howarth(000)-0
5.Andersen(220230)-9
6.Nicol(000)-0
7.Kurtz(32002)-7
Lakeside:
9.Doyle(332333)-17
10.Newman(111)-3
11.Morris(231011)-8
12.z/z
13.Jonsson(331311)-12
14.Ellis(111)-3
15.Lambert(313312)-13

wynik 56-36 dla Lakeside
-----------------------------------------------------------
VETLANDA - COVENTRY
Coventry:
1.Dudek(3323332)-19
2.King(11100)-3
3.Gapiński(21000)-3
4.z/z
5.Harris(2122210)-10
6.Bates(231)-6
7.Gilmoure(000)-0
Vetlanda;
9.Zmarzlik(33323)-14
10.Jonasson(32110)-7
11.Wozniak(22112)-8
12.Davidsson(3010)-4
13.Laguta(33231)-12
14.Czerniawski(110)-2
15.Hjemland(200)-2

wynik 49-41 dla Vetlandy
----------------------------------------------------------------
COVENTRY - MEGA LADA

Mega Lada:
1.Sajfudinov(3313232)-17
2.Wells(221002)-7
3.Kudriaszow(0210)-3
4.z/z
5.Pedersen(2231211)-12
6.Karion(000)-0
7.Kotlar(200)-2
Coventry:
9.Dudek(132323)-14
10.Garrity(320001)-6
11.King(310113)-9
12.z/z
13.Harris(332230)-13
14.Parkinson(110)-2
15.Bates(131)-5

wynik 49-41 dla Coventry
--------------------------------------------------------------
Poole-Coventry

Coventry:
1.Dudek(6333332)-23
2.Garrity(200)-2
3.King(2100012)-6
4.z/z
5.Harris(322111)-10
6.Parkinson(000)-0
7.Bates(1100)-2
Poole:
9.Janowski(33323)-14
10.Masters(32220)-9
11.Woryna(2010)-3
12.Grajczonek(21111)-6
13.Howarth(110)-2
14.Shanes(120)-3
15.Kurtz(33223)-13

wynik 50-43 dla Poole
--------------------------------------------
COVENTRY - SLANGERUP

Slangerup:
1.Iversen(3323233)-19
2.Okoniewski(1000)-1
3.Jensen(2212200)-9
4.Michelsen(221102)-8
5.z/z
6.Nowacki(00)-0
7.Hansen(2000)-2
Coventry:
9.Dudek(233332)-16
10.Garrity(131101)-7
11.King(320113)-10
12.z/z
13.Harris(332121)-12
14.Parkinson(010)-1
15.Bates(311)-5

wynik 51-39 dla Coventry
---------------------------------------------------------
SMEDERNA - MEGA LADA

Mega Lada;
1.Sajfuidnov(3233222)-17
2.Aspgren(311001)-6
3.Kosciuch(0100)-1
4.z/z
5.Pedersen(3321321)-15
6.Kotlar(000)-0
7.Czugunow(210)-3
Smederna:
9.Lebiedievs(23230)-10
10.Batchelor(1301)-5
11.Buczkowski(22133)-11
12.Ljung(21210)-6
13.Lindgren(23213)-11
14.Woentin(310)-4
15.Lachbaum(100)-1

wynik 48-42 dla Smederny
----------------------------------------------------------------
FJELSTED - COVENTRY

Coventry:
1.Dudek(6332332)-22
2.R.Jensen(200002)-4
3.King(1110)-3
4.z/z
5.Harris(2212110)-9
6.Gilmoure(00)-0
7.Bates(1000)-1
Fjelsted:
9.Busk Jacobsen(32210)-8
10.Jablonski(10)-1
11.Thomsen(31321)-10
12.Miedzinski(22123)-10
13.Kasprzak(33333)-15
14.Karczmarz(2100)-3
15.Jacobsen(3211)-7

--------------------------------------------------------------------------
MASARNA - SLANGERUP

Slangerup:
1.Iversen(3232222)-16
2.Cyfer(110)-2
3.Jensen(122200)-7
4.Michelsen(0222w)-6
5.z/z
6.Lyager(311111)-8
7.Bober(110)-2

Masarna:
9.Pawlicki(22331)-11
10.Andersson(0010)-1
11.Sundstrem(33110)-8
12.Lindback(23313)-12
13.Woffinden(33333)-15
14.Kling(200)-2
15.Chmiel(000)-0

wynik 49-41 dla Masarny
-----------------------------------------------------------
COVENTRY - ESBJERG

Esbjerg:
1.Holta(23222)-11
2.Bech Jensen(2000w2)-4
3.Protasiewicz(2w2220)-8
4.Bernzton(000)-0
5.B.Pedersen(3210)-6
6.Jeppesen(200)-2
7.Sorensen(101)-2
Coventry:
9.Dudek(333333)-18
10.Garrity(312103)-10
11.King(111111)-6
12.z/z
13.Harris(332331)-15
14.Parkinson(001)-1
15.Bates(321)-6

wynik 56-34 dla Coventry
----------------------------------------------------------------------------------
POOLE - LANDSHUT

Landshut:
1.Madsen(2010)-3
2.Smoliński(10)-1
3.Milik(223310)-11
4.Huckanback(201212)-8
5.Vaculik(333223)-16
6.Kubera(2000)-2
7.Heartel(00)-0
Poole:
9.Janowski(33331)-13
10.Grajczonek(22123)-10
11.Szczepaniak(1100)-2
12.Howarth(010)-1
13.Andersen(12232)-10
14.Shanes(101)-2
15.Kurtz(33311)-11

wynik 49-41 dlaq Poole
-------------------------------------------------------------------------
WOSTOK - MASARNA

Masarna:
1.Prz.Pawlicki(320132)-11
2.Kennett - ns
3.Sundstrem(010201)-4
4.Lindback(233121)-12
5.Woffinden(333232)-16
6.Grahn(000)-0
7.Chmiel(100)-1
Wostok:
9.Pi.Pawlicki(32210)-8
10.Tarasienko(000)-0
11.Walasek(1110)-3
12.Kułakow(21210)-6
13.Hampel(32313)-12
14.Drabik(32323)-13
15.Fajzulin(210)-3

wynik 46-44 dla Wostoku
--------------------------------------------------------------
MEGA LADA - POOLE

Poole:
1.Janowski(331133)-14
2.Gomolski(200)-2
3.Woryna(222220)-10
4.Szczepaniak(10)-1
5.Andersen(22211)-8
6.Nicol(000)-0
7.Kurtz(21300)-6
Mega Lada:
9.Pedersen(332122)-13
10.Gafurow(3110)-5
11.Kudriaszow(201013)-7
12.z/z
13.Sajfuidnov(333331)-16
14.Karion(111)-3
15.Czugunow(32010)-6

wynik 50-40 dla mega lady
---------------------------------------------------------
Wostok:
1.Pawlicki(222002)-8
2.Gizatulin(0)-0
3.Thorsell(11012)-5
4.Kulakow(00)-0
5.Hampel(132220)-10
6.Drabik(32332ww)-13
7.Szewczenko(000)-0
Slangerup:
9.Iversen(233131)-13
10.Klindt(0201)-3
11.Jensen(313313)-14
12.K.hansen(311233)-13
13.zz
14.Lyager(13111)-7
15.P.Hansen(202)-4

wynik 54-36 dla Slangerup

-------------------------------------------------------------------
Lokomotiv:
1.Łaguta(331232)-14
2.Zengota(003)-3
3.Holta(331211)-11
4.Lahti(00w)-0
5.Bogdanovs(122210)-8
6.Kurmis(2000)-2
7.Michaiłovs(00)-0
Fjelsted:
9.Kildemand(23330)-11
10.Busk Jacobsen(11112)-6
11.Thomsen(22121)-8
12.Korneliusen(11)-2
13.Kasprzak(22333)-13
14.Karczmarz(100)-1
15.Jacobsen(33032)-11

wynik 52-38 dla Fjelsted
---------------------------------------------------------------------------------------
Fjelsted:
1.Kildemand(31221)-9
2.Busk(100)-1
3.Thomsen(2001)-3
4.Miedzinski(32131)-10
5.Kasprzak(321230)-11
6.Thyasen(100)-1
7.Karczmarz(3110)-5
Vetlanda:
9.Zmarzlik(332333)-17
10.Jonasson(21)-3
11.Kolodziej(13012)-7
12.Wozniak(21210)-6
13.Łaguta(233232)-15
14.Czerniawski(000)-0
15.Hjemland(020)-2

wynik 50-40 dla Vetlandy
-------------------------------------------------------------
Somerset:
1.Holder(111232)-10
2.Przedpsłski(1120)-4
3.Milik(231310)-10
4.Wright(0)-0
5.Hancock(223123)-13
6.Krcmar(00)-0
7.Holder(22011)-6
Lokomotiv:
9.Łaguta(333212)-14
10.Bogdanovs(121000)-4
11.Holta(333331)-16
12.Podzouks(2020)-4
13.z/z
14.Kostygow(30023)-8
15.Kurmis(100)-1

wynik 47-43 dla Lokomotivu
----------------------------------------------------
Belle Vue:
1.Cook(20)-2
2.Porsing(2000)-2
3.Zagar(220333)-13
4.Tungate(113212)-10
5.Bjerre(222120)-9
6.Bewley(00)-0
7.Bober(3011)-5

Landshut:
9.Madsen(33321)-12
10.Riss(1001)-2
11.Protasieiwcz(31233)-12
12.Hucknabck(31101)-6
13.Vaculik(33232)-13
14.Berge(200)-2
15.Lambert(110)-2

wynik 49-41 dla Landshut
-----------------------------------------------------------------
Lokomotiv:
1.Holta(31220)-8
2.Zengota(1110)-3
3.Lebiedievs(22301)-8
4.Bogdanovs(0201)-3
5.Łaguta(232332)-15
6.Kostygow(210)-3
7.Michaiłovs(000)-0
Masarna:
9.Woffinden(33211)-10
10.Nilsson(2101)-4
11.Pawlicki(23212)-10
12.Sundstrem(31130)-8
13.Linabck(33233)-14
14.Andersson(030)-3
15.Kling(100)-1

wynik 50-40 dla Masarny
----------------------------------------------
Vetlanda:
1.Zmarzlik(333123)-15
2.Musielak(01)-1
3.Kolodziej(21112)-7
4.King(20201)-5
5.Łaguta(222210)-9
6.Lyager(1000)-1
7.Kaczmarek(01)-1
Somerset:
9.Holder(33332)-14
10.Lawson(3120)-6
11.Milik(22030)-7
12.Allen(10033)-7
13.Hancock(32321)-11
14.Bates(210)-3
15.J.Holder(310)-4

wynik 52-39 dla Somerset
--------------------------------------
Lakeside:
1.Doyle(33333)-15
2.Lawson(2121)-6
3.Jonsson(22102)-7
4.Palm Toft(211)-4
5.Ward(13220)-8
6.Ellis(010)-1
7.Lambert(32100)-6
Rye House:
9.Vaculik(30213)-9
10.Barker(0210)-3
11.Harris(33222)-12
12.Nicholls(13331)-11
13.Bjerre(3011)-5
14.Smektala(210w)-3
15.Cleeg(000)-0

wynik 47-43 dla Lakeside
-------------------------------------
Mega Lada:
1.Sajfudinov(6331023)-18
2.Jorgensen(220000)-4
3.Dudek(2332322)-17
4.Kosciuch(1100)-2
5.z/z
6.Lunna(000)-0
7.Czugunow(210)-3
Belle Vue:
9.Cook(32113)-10
10.Thorsell(31230)-9
11.Protasieiwcz(2311)-7
12.Worrall(32221)-10
13.Hansen(111)-3
14.Drozdz(100)-1
15.Frickie(32031)-9

wynik 49-44 dla Belle Vue
-------------------------------------------------
Smederna:
1.Zagar(313003)-10
2.z/z
3.Lebiedievs(132320)-11
4.Gapiński(201000)-3
5.Iversen(132333)-15
6.Lidsey(000)-0
7.Kubera(212)-5
Lokomotiv
9.Holta(32221)-10
10.Podzouks(03101)-5
11.Jensen(2111)-5
12.Bogdanovs(12312)-9
13.Łaguta(33222)-12
14.Polis(100)-1
15.Kostygow(301)-4

wynik 46-44 dla Lokomotivu
------------------------------------------
Masarna:
1.Pawlicki(32220)-9
2.Sundstrem(13021)-7
3.Lindback(32213)-11
4.Nilsson(1010)-2
5.Woffinden(33303)-12
6.Jensen(000)-0
7.Andersson(301)-4
Vetlanda:
9.Zmarzlik(13332)-12
10.Ljung(22210)-7
11.Kolodziej(23112)-9
12.Wozniak(2100)-3
13.Łaguta(31231)-10
14.Hjemland(101)-2
15.Karczmarz(020)-2

wynik 45-45
------------------------------------------------
Vetlanda:
1.Zmarzlik(332233)-16
2.Musielak(20)-2
3.Kolodziej(311321)-11
4.Jonasson(2000)-2
5.Łaguta(132003)-9
6.Kaczmarek(020)-2
7.Czerniawski(000)-0
Smederna:
9.Zagar(203112)-9
10.z/z
11.Lebiedievs(332210)-11
12.Michelsen(110101)-4
13.Iversen(331322)-14
14.Woentin(122)-5
15.Kubera(311)-5

wynik 48-42 dla Smederny
-----------------------------------
Landshut:
1.Madsen(322013)-11
2.Wolbert(00)-0
3.Milik(322221)-12
4.Smoliński(00)-0
5.Pedersen(222233)-14
6.Berge(200000)-2
7.Heartel(00)-0
Lakeside:
9.Doyle(333)-9
10.Newman(21111)-6
11.Morris(31132)-10
12.Jonsson(21102)-6
13.Ward(133)-7
14.Ellis(11100)-3
15.Lambert(3331)-10

wynik 51-39 dla Lakeside
-----------------------------------------------------------------------
Wolverhampton:
1.Lindgren(2033232)-15
2.Thorsell(202122)-9
3.Masters(0)-0
4.Bech Jensen(2311011)-9
5.z/z
6.Lachbaum(00)-0
7.Lyager(2121200)-8

Fjelsted:
9.Miedzinski(1300)-4
10.Thomsen(30301)-7
11.Kildemand(32110)-7
12.Busk Jacobsen(112)-4
13.Kasprzak(33233)-14
14.Jakobsen(31323)-12
15.Thyasen(100)-1

wynik 49-41 dla Fjelsted
-------------------------------
Lakeside:
1.Doyle(233320)-13
2.Karpov(210)-3
3.Jonsson(22212)-9
4.Pieszczek(2200)-4
5.Ward(612012)-12
6.Wajknecht(00)-0
7.Knudsen(1000)-1

Mega Lada:
9.Sajfudinov(333131)-14
10.Gafurow(301101)-6
11.Kudriaszow(312023)-11
12.z/z
13.Dudek(331203)-12
14.Karion(210)-3
15.Czugunow(311)-5

wynik 51-42 dla Mega Lady
-------------------------------------------------------------------------
Rye House:
1.Vaculik(323332)-16
2.Okoniewski(0222)-6
3.B.Pedersen(21111)-6
4.Harris(001)-1
5.Bjerre(323211)-12
6.Perks(000)-0
7.Clegg(100)-1

Lejonen:
9.Pawlicki(32333)-14
10.Zengota(112)-4
11.Hougard(21001)-4
12.Fajfer(11)-2
13.Hampel(23300)-8
14.Jeppesen(21100)-4
15.Drabik(32323)-13

wynik 48-42 dla Lejonen
--------------------------------------------------------------------
Landshut:
1.Madsen(11120)-5
2.Riss(200)-2
3.Andersen(333322)-16
4.Huckanback(1122)-6
5.Milik(223011)-9
6.Heartle(201)-3
7.Lampart(000)-0
Rye House:
9.Bjerre(21213)-9
10.Nicholls(3111)-6
11.Harris(32333)-14
12.Vaculik(23320)-10
13.Barker(0320)-5
14.Smektala(301)-4
15.Perks(100w)-1

wynik 49-41 dla Rye House
----------------------------------------------
Lakeside:
1.Doyle(332312)-14
2.Karpov(302100)-6
3.Jonsson(311102)-8
4.Miskowiak(-)-0
5.Ward(232221)-12
6.Wajknecht(00)-0
7.Knudsen(1200)-3

Holsted:
9.Pedersen(33233)-14
10.L.Bjerre(100)-1
11.Klindt(32101)-7
12.Palm-Toft(2200)-4
13.Holta(21010)-4
14.Jakobsen(33233)-14
15.S.Jensen(111)-1

wynik 47-43 dla Holsted
---------------------------------------------
Holsted:
1.Pedersen(222323)-14
2.R.Jensen(200)-2
3.Klindt(1020)-3
4.Lampart(020)-2
5.Holta(332120)-11
6.Jakobsen(310211)-8
7.Kling(20)-2
Smederna:
9.Iversen(13323)-12
10.Aspgren(1010)-2
11.Jensen(33131)-11
12.Gapiński(21210)-6
13.Zagar(33332)-14
14.Stark(000)-0
15.Lunna(111)-3

wynik 48-42 dla Smederny
------------------------------------
Lejonen:
1.Pawlicki(331232)-14
2.Walasek(11000)-2
3.Hougard(332211)-12
4.Fajfer(000)-0
5.Thornblom(00)-0
6.Wennerstrem(00)-0
7.Drabik(232313)-14
Holsted:
9.Pedersen(33323)-14
10.L.Bjerre(101)-2
11.Klindt(22101)-6
12.Lampart(0210)-3
13.Holta(22310)-8
14.Jakobsen(32122)-10
15.S.Jensen(130)-4

wynik 48-42 dla Holsted
--------------------------------------------------
Holsted:
1.Pedersen(233322)-15
2.Bellego(210)-3
3.Klindt(221102)-8
4.Palm-Toft(00)-0
5.Holta(222010)-7
6.Brennann(00)-0
7.Jakobsen(32000)-5
Wolverhampton:
9.Karlsson(33221)-11
10.Schlein(1010)-2
11.Masters(31123)-10
12.Thorsell(13311)-9
13.Lindgren(33333)-15
14.Bates(201)-3
15.Lyager(101)-2

wynik 52-38 dla Wolverhampton
--------------------------------------------------

night
Fjelsted:
1.Kildemand(221331)-12
2.Miedziński(102)-3
3.Brisger(222001)-7
4.Doolan(100)-1
5.Kasprzak(333333)-18
6.Thyasen(200)-2
7.Becker(000)-0
Poole:
9.Janowski(33312)-12
10.Batchelor(102)-3
11.Woryna(22130)-8
12.Szczepaniak(11110)-4
13.King(32112)-9
14.Nicol(010)-1
15.kurtz(3322)-10

wynik 47-43 dla Poole
---------------------------------------------
Lokomotiv:
1.Łaguta(232231)-13
2.Lahti(11211)-6
3.Lebiedievs(232123)-13
4.Tarasienko(102)-3
5.Borodulin(00)-0
6.Polis(220)-4
7.Kostygow(02110)-4
Lejonen:
9.Hampel(32330)-11
10.Zengota(12010)-4
11.Loktajev(010)-1
12.Fajfer(0101)-2
13.Pawlicki(33332)-14
14.Hansen(100)-1
15.Drabik(33233)-14

wynik 47-43 dla Lejonen
-----------------------------------------------------------
Belle Vue:
1.Cook(20321)-8
2.P.Hansen(2100)-3
3.Protasieiwcz(032332)-13
4.Buczkowski(2200)-4
5.Tungate(0122)-5
6.Bober(10)-1
7.Frickie(32110)-7
Fjelsted:
9.Kildemand(33320)-11
10.Miedziński(11132)-8
11.Thomsen(32111)-8
12.Busk(1021)-4
13.Kasprzak(33333)-15
14.Engstrem(000)0
15.Sorensen(210)-3

wynik 49-41 dla Fjelsted
------------------------------------------------
Lokomotiv:
1.Tarasienko(11211)-6
2.Łaguta(23212)-10
3.Lebiedievs(22320)-9
4.Podzouks(00)-0
5.Covatti(222322)-13
6.Kostygow(3100)-4
7.Polis(000)-0
Rye House:
9.Okoniewski(0000)-0
10.Vaculik(31323)-12
11.Harris(33333)-15
12.Barker(11110)-4
13.Bjerre(32331)-12
14.Clegg(210)-3
15.Perks(101)-2

wtnik 48-42 dla Rye House
-----------------------------------------------------------
Mega Lada:
1.Sajfuidnov(33331)-13
2.Davidsson(100)-1
3.Kudriaszow(22000)-4
4.Kosciuch(21012)-6
5.Dudek(33223)-13
6.Krcmar(100)-1
7.Czugunow(1311)-6
Landshut:
9.Madsen(32232)-12
10.Smolińksi(3210)-6
11.Andersen(31111)-7
12.Huckanbak(12123)-9
13.Milik(32320)-10
14.Barge(200)-2
15.lampart(000)-0

wynik 46-44 dla landsehut
------------------------------------------
Somerset:
1.Holder(33231)-12
2.Przedpsłski(0101)-2
3.Wright(22201)-7
4.Wilson-Dean(221)-5
5.Hancock(231023)-11
6.Jeppesen(110)-2
7.J.Holder(3100)-4
Wolverhampton:
9.Karlsson(33210)-9
10.Heeps(1001)-2
11.Masters(32122)-10
12.Howarth(31313)-11
13.Lindgren(32332)-13
14.Graves(200)-2
15.Lyager(000)-0

wynik 47-43 dla Wolverhampton
------------------------------------------------------------
Lejonen:
1.Hampel(32322)-12
2.Zengota(11000)-2
3.Hougard(2001)-3
4.Walasek(100)-1
5.Pawlicki(33330)-12
6.Wennerstrem(000)-0
7.Drabik(33233)-14
Vetlanda;
9.Zmarzlik(21231)-9
10.Ljung(2111)-5
11.Kolodziej(21121)-7
12.Wozniak(22202)-8
13.Laguta(33133)-13
14.Hjemland(010)-1
15.Karczmarz(201)-3

wynik 46-44 dla Vetlandy
---------------------------------------------
Lokomotiv:
1.Borodulin(10)-1
2.Łaguta(333133)-16
3.Lahti(11100)-3
4.Bogdanovs(22302)-9
5.Lebiedievs(222312)-12
6.Polis(101)-2
7.Kurmis(000)-0
Holsted:
9.Pedersen(33321)-12
10.Lampart(301)-4
11.Klindt(33220)-10
12.R.Jensen(2000)-2
13.Holta(12011)-5
14.Jakobsen(32103)-9
15.S.Jensen(212)-5

wynik 47-43 dla Holsted
-------------------------------------------
Mega Lada
1.Sajfuidnov(32202)-9
2.Kosciuch(00)-0
3.Kudriaszow(10110)-3
4.Garrity(232130)-11
5.Dudek(333123)-15
6.Hansen(01)-1
7.Czugunow(2010)-3
Rye House:
9.Harris(33312)-12
10.Kennett(1220)-5
11.Nicholls(21111)-6
12.Vaculik(21223)-10
13.Bjerre(32331)-12
14.Smektala(300)-3
15.Clegg(000)-0

wynik 48-42 dla Rye House
-----------------------------------------------------

night
Vetlanda:
1.Zmarzlik(333313)-16
2.Jonasson(100)-1
3.Kolodziej(311002)-7
4.Musielak(100)-1
5.Łaguta(232320)-12
6.Kaczmarek(100)-1
7.Miskowiak(000)-0
Lokomotiv:
9.Tarasienko(32213)-11
10.Łaguta(23232)-12
11.Bogdanovs|(22111)-7
12.Podzouks(3110)-5
13.Lebiedievs(22231)-10
14.Michailovs9201)-3
15.Kostygow(302)-5

wynik 53-38 dla Lokomotivu
----------------------------------------------------
Holsted:
1.N.Pederesen(222332)-14
2.Bellego(112)-4
3.Klindt(0120)-3
4.L.Bjerre(221120)-8
5.Holta(1100)-2
6.Jakobsen(32120)-8
7.Brennenn(01)-1
Rye House:
9.Nicholls(30111)-6
10.B.Pedersen(31333)-13
11.Harris(23132)-11
12.K.Bjerre(33321)-12
13.Vaculik(3300)-6
14.Clegg(200)-2
15.Trofimow(000)-0

wynik 50-40 dla Rye House
------------------------------------------------------------
Mega Lada:
1.Sajfuidnov(333132)-15
2.Garrity(0)-0
3.Kudriaszow(00000)-0
4.Vissing(333120)-12
5.Dudek(222223)-13
6.Krcmar(0110)-2
7.Kotlar(00)-0
Holsted:
9.Pedersen(33333)-15
10.Lampart(1110)-3
11.Klindt(22001)-5
12.R.Jensen(2011)-4
13.Holta(32111)-8
14.Jakobsen(3122)-8
15.S.Jensen(212)-5

wynik 48-42 dla Holsted
-----------------------------------------------

night
Fjelsted:
1.Kildemand(221211)-9
2.Thomsen(1020)-3
3.Bridger(21022)-7
4.Kornsliusen(100)-1
5.Kasprzak(333233)-17
6.Sorensen(100)-1
7.Becker(000)-0
Lakeside:
9.Doyle(2332)-10
10.Newman(02)-2
11.Morris(33302)-11
12.Jonsson(11103)-6
13.Ward(1213)-7
14.Ellis(30110)-5
15.Lambert(23213)-11

wynik 52-38 dla lakeside
--------------------------------------------------
Rye House:
1.Harris(20211)-6
2.B.Pedersen(20322)-9
3.Bjerre(22w11w)-6
4.Kennett(01)-1
5.Vaculik(2322ww)-9
6.Smektala(310)-4
7.Perks(000)-0
Vetlanda:
9.Zmarzlik(31333)-13
10.Ljung(1110)-3
11.Kolodziej(32321)-11
12.Wozniak(33303)-12
13.Łaguta(32132)-11
14.Czerniawski(101)-2
15.Karczmarz(201)-3

wynik 55-35 dla Vetlandy
---------------------------------------------------
Wolverhampton:
1.Iversen(223102)-10
2.Howarth(00)-0
3.Thorslel(221211)-9
4.Karlsson(01)-1
5.Lindgren(321321)-12
6.Bates(00)-0
7.J.Holder(3w2212)-10
Masarna:
9.Lindback(32323)-13
10.Nilsson(1100)-2
11.Pawlicki(33310)-10
12.Zengota(20000)-2
13.Woffinden(33333)-15
14.Kling(111)-3
15.Andersson(210)-3

wynik 48-42 dla Masarny
-------------------------
Landshut:
1.Madsen(332232)-15
2.Riss(00)-0
3.Holta(232001)-8
4.Hucknabck(000)-0
5.Hancock(333131)-14
6.Kubera(02100)-3
7.Heartel;(00)-0
Fjelsted:
9.Kildemand(32320)-10
10.Buek(110)-2
11.Miedzinski(12223)-10
12.Andersen(2111)-5
13.Kasprzak(22333)-13
14.Jakobsen(31012)-7
15.Thyasen(111)-3

wynik 50-40 dla Fjelsted
-------------------------------------------------------------
Wolverhampton:
1.Iversen(23333)-14
2.Bech Jensen(100)-1
3.Thorsell(21122)-8
4.Karlsson(12210)-6
5.Lindgren(32331)-12
6.Lyager(000)-0
7.Holder(2110)-4
Lejonen:
9.Pawlicki(33132)-12
10.Loktajev(01)-1
11.Jensen(22111)-7
12.Fajfer(000)-0
13.Hampel(33320)-11
14.Jeppesen(11000)-2
15.Drabik(32223)-12

wynik 45-45
----------------------------------------
Masarna:
1.Zengota(00)-0
2.Pawlicki(230211)-9
3.Lindback(311111)-8
4.Bellego(2230)-7
5.Woffinden(333322)-16
6.Pickering(000)-0
7.Jensen(100)-1

Poole:
9.Janowski(23233)-13
10.Bridger(010)-1
11.Woryna(22230)-9
12.Grajczonek(1020)-3
13.Holder(33103)-10
14.Shanes(121)-4
15.Kurtz(32112)-9

wynik 49-41 dla Poole
----------------------------------------------
Lokomotiv:
1.Milik(11001)-3
2.Łaguta(312021)-9
3.Covatti(23222)-11
4.Lahti(10)-1
5.Lebiedievs(212112)-9
6.Polis(110)-2
7.Hansen(200)-2
Wolverhampton:
9.Masters(21310)-7
10.Iversen(33320)-11
11.Karlsson(22133)-11
12.Howarth(0321)-6
13.Lindgren(33333)-15
14.Łaguta(000)-0
15.Bates(300)-3

wynik 53-37 dla Wolverhamton
-----------------------------------------------
Lejonen:
1.Hampel(320331)-12
2.Przedpsłski(000)-0
3.Hougard(201010)-4
4.Fajfer(0)-0
5.Pawlicki(321300)-9
6.Kennedy(00)-0
7.Drabik(322213)-13
Poole:
9.Janowski(21333)-12
10.Batchelor(1120)-4
11.Woryna(32122)-10
12.Szczepaniak(110)-2
13.Holder(23332)-13
14.Shanes(111)-3
15.Kurtz(23021)-8

wynik 52-38 dla Poole
-----------------------------------------
Fjelsted:
1.Miedzińśki(221220)-9
2.Thomsen(100)-1
3.Kildemand(222112)-10
4.King(100)-1
5.Kasprzak(322323)-15
6.Jakobsen(2000)-2
7.Sorensen(00)-0
Mega lada;
9.Sajfuidnov(33332)-14
10.Gafurow(1110)-3
11.Kudriaszow(01301)-5
12.Pedersen(33321)-12
13.Dudek(33213)-12
14.Czugunow(311)-4
15.karion(010)-1

wynik 52-38 dla Mega lady
----------------------------------------------
Belle Vue:
1.Cook(22010)-5
2.Tungate(011)-2
3.Protasiewicz(12131)-8
4.Pieszczek(2020)-4
5.Zagar(33222)-12
6.Drozdz(100)-1
7.Frickie(32313)-12
Masarna:
9.Sundstrem(3200)-5
10.Pawlicki(13211)-8
11.Lindback(31320)-9
12.Nilsson(13202)-8
13.Woffinden(31333)-13
14.Kling(000)-0
15.Andersson(210)-3

wynik 46-44 dla Masarny
--------------------------------------
Rye House:
1.Vaculik(121w)-4
2.Okoniewski(12101)-5
3.Pedersen(222112)-10
4.Harris(00)-0
5.Bjerre(33132ww)-12
6.Perks(00)-0
7.Clegg(2000)-2
Fjelsted:
9.Kildemand(33331)-13
10.Andersen(2100)-3
11.Miedzinski(21022)-7
12.Thomsen(32323)-13
13.Kasprzak(32333)-14
14.Thyasen(301)-4
15.Becker(110)-2

wynik 56-34 dla Fjelsted
------------------------------
Wolverhampton:
1.Iversen(32333)-14
2.Bech(1110)-3
3.Lindgren(23220)-9
4.Masters(000)-0
5.Thorsell(21222)-9
6.Lyager(110)-2
7.Holder(31101)-6
Vetlnda;
9.Zmarzlik(33321)-12
10.Jonasson(30110)-5
11.Kołodziej(32233)-13
12.Musielak(0110)-2
13.Łaguta(22332)-12
14.Hjemland(000)-0
15.Karczmarz(201)-3

wtynik 47-43 dla vetlandy
--------------------------------------
Masarna:
1.Nilsson(22011)-6
2.Zengota(00)-0
3.Lindback(212131)-10
4.Bellego(10100)-2
5.Woffinden(326323)-19
6.Berge(12)-3
7.Pickering(1000)-1
Lakeside:
9.Doyle(3333w)-12
10.Lawson(112)-4
11.Jonsson(1320)-6
12.Morris(3322)-10
13.Ward(2121)-6
14.Wajknecht(00000)-0
15.Lambert(32321)-11

wynik 50-43 dla lakeside
----------------------------
Belle Vue
1.Cook(2111)-5
2.Buczkowski(21222)-9
3.Protasieiwcz(23203)-10
4.Worrall(1120)-4
5.Zagar(31331)-11
6.Bober(000)-0
7.Frickei(2201)-5
Lejonen:
9.Hampel(33332)-14
10.Jensen(21120)-6
11.Hougard(1000)-1
12.Fajfer(0)-0
13.Pawlicki(33220)-10
14.Jeppesen(10010)-2
15.Drabik(33313)-13

wynik 46-44 dla lejonen
-----------------------------------------
Poole
1.Janowski(31632)-15
2.Gomolski(021100)-4
3.Grajczonek(10)-1
4.Szczepaniak(010)-1
5.Woryna(202220)-8
6.Nicol(00)-0
7.Kurtz(321212)-11
Lokomotiv
9.Łaguta(33213)-12
10.Milik(23221)-10
11.Tarsienko(23031)-9
12.Bogdanovs(1130)-5
13.Lebeidievs(13313)-11
14.Michailovs(200)-2
15.Kosygow(130)-4

wynik 53-40 dla Lokomotivu
----------------------------------
Landshut:
1.madsen(322200)-9
2.Riss(100)-1
3.Holta93120)-6
4.Smolinski(100)-1
5.Hancock(333332)-17
6.Smektala(32002)-7
7.Heartel(000)-0
Masarna:
9.Woffinden(31313)-11
10.Nilsson(2011)-4
11.Pawlicki(22331)-11
12.Sundstrem(12131)-8
13.Lindback(23122)-10
14.Jensen(110)-2
15.Andersson(201)-3

wynik 49-41 dla |masarny
---------------------------------------------------
Lejonen
1.Hampel(220232)-11
2.Hougard(00000w)-0
3.Miskowiak(0010)-1
4.Fajfer(0)-0
5.Pawlicki(332w33)-14
6.Drabik(22233)-12
7.Clegg(00)-0
Lakeside:
9.Doyle(333)-9
10.Newman(21211)-7
11.Jonsson(11212)-7
12.Morris(3313)-10
13.Ward(312)-6
14.Ellis(11111)-5
15.Lambert(32120)-8

wynik 52-38 dla Lakeside
------------------------------------
Lejonen
1.Hampel(33322)-13
2.Hougard(1010)-2
3.Jensen(20100)-3
4.Walasek(101)-2
5.Pawlicki(23221)-10
6.Jeppesen(000)-0
7.Drabik(32223)-12
Landshut
9.Madsen(33233)-14
10.Smoliński(12112)-7
11.Holta(1210)-4
12.Hucknabck(21311)-8
13.Hancock(33330)-12
14.Kubera(200)-2
15.Finhage(010)-1

wynik 48-42 dla landshut
--------------------------------------------------
Vetlanda
1.Zmarzlik(242233)-16
2.Wells(0032)-5
3.Kolodziej(203130)-9
4.Wozniak(00)-0
5.Łaguta(202111)-7
6.Kaczmarek(00)-0
7.Karczmarz(1100)-2
Poole:
9.Janowski(33332)-14
10.Batchelor(1101)-3
11.Harris(12020)-5
12.Grajczonek(1120)-4
13.Holder(33121)-10
14.Shanes(122)-5
15.Kurtz(3333)-12

wynik 53-39 dla Poole
---------------------------------------
Lokomotiv:
1.Covatti(000)-0
2.Lebiedievs(21101)-5
3.Milik(332333)-17
4.Bogdanovs(0100)-1
5.Łaguta(232321)-13
6.Kostygow(101)-2
7.Hansen(000)-0
Belle Vue:
9.Cook(13123)-10
10.Tungate(1221)-6
11.Protasieiwcz(32302)-10
12.Worrall(31212)-9
13.Zagar(11330)-8
14.Bewley(320)-5
15.Frickie(202)-4

wynik 52-38 dla Belle Vue
---------------------------------
Masarna:
1.Lindback(333ow3)-12
2.Bellego(000)-0
3.Zengota(22ww)-4
4.Sundstrem(10221)-4
5.Woffinden(326333)-20
6.Andersson(000)-0
7.Berge(102)-3
Mega Lada
9.Sajfudinov(33222)-12
10.Allen(111)-3
11.B.Pedersen(3211)-7
12.Kulakow(22110)-6
13.N.Pedersen(32111)-8
14.Czugunow(33212)-11
15.karion(120)-3

wynik 51-42 dla Mega Lady
------------------------------------------------------
Vetlanda
1.Zmarzlik(232333)-16
2.Wells(20000)-2
3.Kolodziej(300022)-7
4.Musielak(0)-0
5.Łaguta(333200)-11
6.Kaczmarek(010)-1
7.Czerniawski(000)_0
Belle Vue
9.Cook(13322)-11
10.Worrall(32213)-11
11.Protasieiwcz(1211)-5
12.Buczkowski(2121)-6
13.Zagar(11331)-9
14.Drozdz(121)-4
15.Fric,kie(2111)-7

wynik 53-37 dla Belle |Vue
----------------------------------
Lokomotiv
1.Lahti(12223)-10
2.Łaguta(2222w1)-9
3.Milik(201012)-6
4.Podzouks(1)-1
5.Lebiedievs(211313)-11
6.Polis(100)-1
7.Hansen(201)-3
Lakeside:
9.Doyle(333)-9
10.Lawson(10001)-2
11.Jonsson(33312)-12
12.Morris(3313)-10
13.Ward(222)-6
14.Wajknecht(00000)-0
15.Lambert(33310)-10
------------------------------------------------------
Lakeside:
1.Doyle(33332)-14
2.Gapiński(32002)-7
3.Jonsson(22121)-8
4.Karpov(11)-2
5.Ward(32111)-8
6.Jensen(001)-1
7.Lambert(31002)-6
Vetlanda:
9.Zmarzlik(21323)-11
10.Ljung(2020)-4
11.Kołodziej(30113)-8
12.Wozniak(32100)-6
13.Łaguta(33230)-11
14.Hjelmand(100)-1
15.Karczmarz(120)-3

wynik 46-44 dla lakeside
--------------------------------------------
Mega Lada
1.Sajfuidnov(322322)-14
2.Allen(1)-1
3.B.Pedersen(11112)-6
4.Davidsson(22211)-8
5.N.Pedersen(32220)-9
6.Krcmar(000)-0
7.Czugunow(21101)-5
Lejonen:
9.Hampel(33333)-15
10.Miskowiak(10200)-3
11.Loktajev(0110)-2
12.Fajfer(100)-1
13.Pawlicki(32331)-12
14.Jeppesen(100)-1
15.Drabik(33233)-14
wynik 47-43 dla Lejonen
----------------------------------
Dackarna
1.Dudek(231312)-12
2.Korneliusen(022)-4
3.Andersen(323231)-14
4.Przedpslski(010)-1
5.Vaculik(203100)-6
6.Hansen(000)-0
7.Bickley(100)-1
Wolverhampton
9.Iversen(33320)-11
10.Karlsson(12211)-7
11.Thorsell(2121)-6
12.Masters(1210)-4
13.Lindgren(33313)-13
14.Bates(210)-3
15.Holder(3023)-8

wynik 52-38 dla Wolverhampton
---------------------------
Masarna:
1.Pawlicki(33331)-13
2.Bellego(00)-0
3.Lindback(21223)-10
4.Nilsson(00100)-1
5.Woffinden(32333)-14
6.Jensen(100)-1
7.Smektala(20201)-5
Fje;lsted
9.Kildemand(23222)-11
10.Thomsen(11101)-4
11.Bjerre(33220)-10
12.Miedzinski(10)-1
13.Kasprzak(22332)-12
14.Jakobsen(31111)-7
15.Sorensen(010)-1

wynik 46-44 dla Fjelsted
-------------------------------------------
Lejonen
1.Hampel(1111)-4
2.Hougard(22010)-5
3.Jensen(122123)-11
4.Jonsson(0)-0
5.Pawlicki(222021)-9
6.Selvin(00)-0
7.Drabik(223312)-13
Fjelsted
9.Bjerre(33133)-13
10.Michelsen(11201)-5
11.Kildemand(33320)-11
12.Miedzinski(0010)-1
13.Kasprzak(33332)-14
14.Sorensen(1000-1
15.Thyasen(300)-3

wynik 48-42 dla Fjelseted
--------------------------
Landshut:
1.Madsen(333332)-17
2.Smolinski(00)-0
3.Doyle(233231)-14
4.Huckanback(1000)-1
5.Hancock(303113)-11
6.Jensen(100)-1
7.Heartel(000)-0
Lokomotiv:
9.Łaguta(32123)-11
10.Milik(21302)-8
11.Tarasienko(21220)-7
12.Bogdanovs(1210)-4
13.Lebiedievs(12211)-7
14.Lambert(211)-4
15.Kostygow(302)-5

wynik 46-44 dla Lokomotivu
----------------------------
Lokomotiv
1.Łaguta(332332)-16
2.Lebeidievs(1100)-2
3.Tarasienko(321101)-8
4.Podzouks(00)-0
5.Milik(123331)-13
6.Polis(111)-3
7.Michailovs(000)-0
Mega Lada
9.Sajfuidnov(33223)-13
10.Kudriaszow(23110)-7
11.Holta(22002)-6
12.Gafurov(3201)-6
13.Pedersen(32220)-9
14.Karion(021)-3
15.Czugunow(301)-4

wynik 48-42 dla mega lady
--------------------------------------------
Wolverhampton
1.Iversen(332213)-14
2.Howarth(00)-0
3.Karlsson(101)-2
4.Thorsell(23212)-10
5.Lindgren(332131)-13
6.Lyager(000)-0
7.Holder(20020)-4
Poole
9.Janowski(12332)-11
10.Harris(21101)-5
11.Woryna(110)-2
12.Morris(22001)-5
13.Holder(21330)-9
14.Shanes(011)-2
15.Kurtz(33323)-14

wynik 47-43 dlas Poole
---------------------------------------
Vetlanda
1.Zmarzlik(323123)-14
2.Musielak(010)-1
3.Kołodziej(11302)-7
4.Wozniak(2201)-5
5.Łaguta(332220)-12
6.Czerniawski(000)-0
7.Karczmarz(200)-2
Landshut:
9.Madsen(23313)-12
10.Wolbert(101)-2
11.Doyle(32332)-13
12.Riss(11110)-4
13.Hancock(23231)-11
14.Kubera(3020)-5
15.Heartel(101)-2

wynik 49-41 dla lenadhut
night
Ostatnio edytowany: 03.04.2018 19:50
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (248)
10 miesięcy temu
VETLANDA - BELLE VUE

Belle Vue:
1.Cook(221101)-7
2.Schlein(10)-1
3.Zagar(223222)-13
4.Worrall(0210)-3
5.Bjerre(212220)-9
6.Bewley(00)-0
7.M.B.Andersen(2000)-2
Vetlanda:
9.Zmarzlik(33313)-13
10.Nilsson(2100)-3
11.Kołodziej(31232)-11
12.Wozniak(13033)-10
13.Łaguta(33331)-13
14.Hjemland(300)-3
15.Czerniawski(111)-3

Tak to powinno wyglądać prawidłowo w punktacji.
  Lubię
  Nie lubię
+1
10 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
To idzie od końca!:}
No no cztery imiona mnie zainteresowały, a jedno w szczególności :D
  Lubię
  Nie lubię
10 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
To idzie od końca!:}
Hihi to przejrzę ;D
  Lubię
  Nie lubię
+1
10 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Przecież Ty Zbigniew nie jesteś ;D
To idzie od końca!:}
  Lubię
  Nie lubię
+1
10 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Hahahahaha.Jestem :na pudle:!:}}}}http://www.pomorska.pl/strona-kobiet/zwiazki/g/mezczyzni-o-tym-imieniu-czesciej-zdradzaja-lista,12807956,26847472/
Przecież Ty Zbigniew nie jesteś ;D
  Lubię
  Nie lubię
10 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Hihi będzie dobrze, powodzenia;D
Hahahahaha.Jestem :na pudle:!:}}}}http://www.pomorska.pl/strona-kobiet/zwiazki/g/mezczyzni-o-tym-imieniu-czesciej-zdradzaja-lista,12807956,26847472/
  Lubię
  Nie lubię
10 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
:} Tak tak.Przyda mi się bo następny mecz mam u Przemka:} i będzie jak znalazł:}
Hihi będzie dobrze, powodzenia;D
  Lubię
  Nie lubię
+1
10 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Nie, do Ciebie Tungate, do mnie Thorssell;P
:} Tak tak.Przyda mi się bo następny mecz mam u Przemka:} i będzie jak znalazł:}
  Lubię
  Nie lubię
+1
10 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Do mnie?:}}}}}}}}}
Nie, do Ciebie Tungate, do mnie Thorssell;P
  Lubię
  Nie lubię
10 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Thorsell jeszcze nie doleciał???
Do mnie?:}}}}}}}}}
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com