Celem Polonii Piła w przyszłym sezonie jest awans do fazy play-off na zapleczu PGE Ekstraligi. Piąty zespół minionego sezonu w okresie transferowym pozyskał Tomasz Gapińskiego i Ad(...)
0
Polonia Piła kontraktem z australijskim talentem, Brady Kurtzem zamknęła skład na sezon 2017. (...)
105
Brady Kurtz dostał od organizatorów australijskiej rundy FIM Speedway Grand Prix dziką kartę na te zawody. 19-latek przywdzieje plastron z numerem 16 na stadionie Etihad w Melbourn(...)
15
Indywidualnym Mistrzem Australii do lat 21 został w sobotni wieczór Jack Holder. 19-latek zwyciężył w Gillman we wszystkich biegach ze swoim udziałem. Wpierw wygrał fazę zasadniczą(...)
44
Niezwykła dramaturgia w ostatniej finałowej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii, rozgrywanej w Mildurze. O wszystkim zadecydował dopiero ostatni bieg, a o końcowych rozstrz(...)
14
Przedostatnia runda finałowa Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016 padła łupem 19-letniego Brady?ego Kurtza, który dzięki temu awansował na pozycję lidera klasyfikacji punktowej(...)
1
Nick Morris wygrał drugi turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016 rozegrany w Underze. Drugie miejsce zajął Mason Campton, a trzecie Sam Masters. Rywalizację poza (...)
14
Triumfem Rohana Tungate?a zakończył się pierwszy turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016, rozegrany na Loxford Park Speedway w miasteczku Kurri Kurri w Nowej Połu(...)
10
Bardy Kurt wygrał dzisiaj w Kurri Kurri turniej kwalifikacyjny do cyklu zawodów o tytuł Indywidualnego Mistrza Australii. Awans do finałów uzyskała pierwsza ósemka z piątkowych zaw(...)
9
Polonia Piła zdecydowała się zakontraktować na sezon 2016 dwóch nowych zawodników. Do klubu dołączyli Szwed, Jonas Davidsson oraz Australijczyk Brady Kurtz. (...)
0
W piątkowym spotkaniu Premier League, ekipa Somerset Rebels rozgromiła Rye House Rockets 66:26.(...)