KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
DOMINIK KUBERA - Wiadomości
103
Polska ma już dwóch pierwszych reprezentantów w finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W Pardubicach odbyła się pierwsza Runda Kwalifikacyjna do młodzieżowego czempionat(...)
102
Po raz kolejny deszcz storpedował finał Brązowego Kasku na świętochłowickiej Skałce. Tym razem zawody przerwane zostały po rozegraniu 15 biegów, lecz sędzia zaliczył wyniki po trze(...)
70
Dominik Kubera z Leszna wygrał rozgrywane w środę na torze w Pile eliminacje do Brązowego Kasku. Drugie miejsce zajął Michał Gruchalski z Częstochowy, zaś trzecie kolejny Leszczyni(...)
106
Podano szeroki skład kadry Polski na rok 2017.(...)
143
Od ruszyła akcja "Od małego szczepimy metanolem", która prowadzona jest w leszczyńskich przedszkolach.(...)
108
Dominika Kubery w sezonie 2016 nie ominęły kontuzje, mimo to zawodnik z Leszna zalicza miniony sezon do udanych.(...)
1
Mateusz Burzyński z zielonogórskiego Ekantor.pl Falubaz triumfował w ostatniej rundzie Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski rozgrywanej na torze w Ostrowie Wielkopo(...)
3
Żużlowego mistrza świata Europy 2016 roku poznamy już 17 września. Pierwszy numer startowy finałowego turnieju w Rybniku wylosował Krzysztof Kasprzak, który ? podobnie jak ponad po(...)
104
Daniel Kaczmarek z trzynastoma punktami na koncie zwyciężył w Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów, który odbył się dzisiaj na torze w Lesznie. Drugie miejsce zajął Oskar Bober, natomi(...)
102
Zawodnicy z Polski w niedzielne popołudnie w Stralsund będą walczyć o Drużynowe Mistrzostwo Europy Juniorów. Rywalami biało-czerwonych będą reprezentanci Niemiec, Danii oraz Szwecj(...)
0
Fogo Unia Leszno tegorocznego sezonu nie zaliczy do udanych. Leszczynianie nie wygrali w tym roku żadnego z meczy wyjazdowych. Na stadionie im. Alfreda Smoczyka zawodnicy z Leszna (...)
0
Zwycięstwem Bartosza Smektały zakończyła się dzisiejsza Liga Juniorów w Lesznie. Na drugim miejscu podium stanął Dominik Kubera, natomiast trzeci był Kacper Woryna.(...)
103
Bartosz Smektała z 14 punktami na koncie zwyciężył dzisiaj w Indywidualnych Mistrzostwach Ligi Juniorów na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka. O drugie miejsce w biegu dodatkowym (...)
6
Rafał Karczmarz z kompletem punktów wygrał dzisiejszą rundę Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Na drugim miejscu z dorobkiem 13 punktów uplasował się Dominik Kub(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu pomiędzy ROWem Rybnik i Fogo Unią Leszno lepsi okazali się zawodnicy miejscowej drużyny, zwyciężając 54:36. (...)
3
Zwycięstwem Dominika Kossakowskiego zakończył się półfinał Brązowego Kasku w Ostrowie. Zawodnik z Gdańska był bezbłędny i na swoim koncie zapisał komplet 15 punktów. Na drugim miej(...)
6
W środę na torze w Lublinie odbył się kolejny Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Dzisiejsze podium zostało zdominowane przez zawodników Fogo Unii Leszno. Pierwsze miejsce zajął Domin(...)
54
Od wtorku do środy na torze rybnickiego ROW-u odbyło się zaległe zgrupowanie zaplecza kadry juniorów. Zawody zdominowali młodzi jeźdźcy z Leszna, którzy triumfowali we wtorek jak i(...)
0
Dominik Kubera podczas kwietniowych zawodów młodzieżowych w Czechach nabawił się kontuzji nogi. Młodzieżowiec Fogo Unii Leszno wróciła na tor po niemal dwumiesięcznej przerwie.(...)
1
Dominik Kubera urazu nogi nabawił się w połowie kwietnia podczas młodzieżowego turnieju w Czechach. Istnieje prawdopodobieństwo, że młodzieżowiec z Leszna na tor wróci jeszcze w ma(...)