KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
FIM - Wiadomości
0
Znamy już pełny kalendarz imprez żużlowych organizowanych przez Międzynarodową Federację Motocyklową w roku 2015. Oprócz takich ośrodków jak Toruń czy Gorzów, zawody rangi mistrzow(...)
0
Darcy Ward zapłaci 3000 euro kary za pijaci wybryk podczas GP Łotwy w Daugavpils. Wciąż pozostaje otwarta kwestia zawieszenia zawodnika.(...)
0
W sezonie 2015 wszyscy zawodnicy, którzy startować będą w cyklu Grand Prix będą mogli również startować Speedway European Championships. FIM, FIM Europe, BSI a także One Sport po w(...)
0
W galerii zdjęć dostępna jest fotorelacja z wczorajszego oraz dzisiejszego Indywidualnego Młodzieżowego Pucharu Świata 250cc, które miało miejsce w Opolu . Zdjęcia są autorstwa fot(...)
0
W nadchodzącą sobotę Martin Smolinski powinien wystąpić w 3. rundzie SEC w Holsted. Zawody te kolidują jednak z Challengem GP w longtracku.(...)
0
Przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego wraz z prezesem Speedway Ekstraligi wydali oświadczenie dotyczące kontrowersyjnej decyzji jaką podjął FIM. Całe oświadczenie prezent(...)
1
Po ogłoszeniu przez FIM uchwały zakazującej łączenia startów zarówno w Grand Prix jak i w cyklu SEC w środowisku żużlowym zawrzało. Głos w tej sprwawie zabrał również nasz Mistrz Ś(...)
0
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa wprowadziła uchwałę w której zakazuje zawodnikom łączenia zawodów rangi mistrzostw świata i Europy. Tak więc żużlowcy jeżdżący w cyklu Grand Pr(...)
0
Podczas obrad Międzynarodowej Federacji Motocyklowej (FIM) które obyły się zeszły weekend w Edynburgu ustalono przyszłoroczny kalendarz imprez żużlowych. W Polsce Ostrów Wlkp. zorg(...)
0
FIM zatwierdziło zakaz startów zawodników z cyklu Grand Prix w mistrzostwach Europy (SEC). To tylko pokazuje, jak wielką konkurencję stanowiły mistrzostwa Europy dla organizatorów (...)
0
Piotr Pawlicki okazał się najlepszy w 2 finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanych w angielskim Berwick. Drugie miejsce zajął Kacper Gomólski wygrywając bieg dod(...)
0
Już w najbliższą sobotę, 13 lipca, na torze w Częstochowie będziemy świadkami żużlowych zmagań rangi międzynarodowej, podczas których o wejście do finału Drużynowego Pucharu Świata(...)
0
Dzisiaj w ukraińskim Czerwonogradzie, włoskim Lonigo oraz Rawiczu rozegrana zostanie runda kwalifikacyjna do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Aż siedmiu naszych zawodnikó(...)
0
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa wykreśliła z kalendarza rozgrywek o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów zawody w Bahia Blanca w Argentynie i Daugavpils na Łotwie.(...)
0
Po 20 latach przerwy Międzynarodowa Federacja Motocyklowa postanowiła wskrzesić rozgrywki Mistrzostw Świata Par na żużlu. Terminarz i lokalizacje turniejów nie są jeszcze znane.(...)
0
Mimo wcześniejszych informacji nadal nieznany jest terminarz tegorocznych finałów o Indywidualne Mistrzostwa Europy na żużlu. Organizator rozgrywek firma One Sport Marketing nadal (...)
0
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa FIM potwierdziła, że 24 sierpnia na Stadionie Miejskim w Rzeszowie rozegrany zostanie czwarty finał turnieju Grand Prix 2013 w wyścigach na dłu(...)
0
W naszej galerii można zobaczyć zdjęcia z 7 finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Bahia Blanca, które zwyciężył Maciej Janowski. Cały cykl IMŚJ wygrał Michael Jepsen J(...)
0
W naszej galerii można zobaczyć zdjęcia z 6 finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Bahia Blanca, które zwyciężył Duńczyk Michael Jepsen Jensen. Autorem zdjęć jest Marti(...)
0
Michael J. Jensen zwyciężył w Bahia Blanca gdzie rozegrany został szósty finał IMŚJ. Duńczyk pokonał w biegu dodatkowym swojego największego rywala do tytułu Macieja Janowskiego. T(...)