Podczas wczorajszego spotkania angielskiej Rowe Motor Oil Premiership Jason Doyle już w pierwszym swoim występie zanotował upadek pechowo uderzając w bandę.(...)
GORZOW - wyszukaj wiadomości
418
W poniedziałkowy wieczór gorzowianie pewnie pokonali podopiecznych Roberta Kempińskiego 57:33. Dobra passa ekipy z miasta nad Wartą trwa. Matematycznie Stal Gorzów ma szansę na pla(...)
514
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania. Punkt bonusowy za dwumecz zdobywają zawodnicy(...)
103
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu spotkają się zespoły z Leszna i Grudziądza, natomiast w drugim ekipy z (...)
309
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze Betard Spartę Wrocław w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
535
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu zmierzą się zespoły Moje Bermudy Stali Gorzów i PGG ROWu Rybnik, natomi(...)
392
W poniedziałkowy wieczór został rozegrany zaległy mecz z zespołem z Częstochowy. Podopieczni Stanisława Chomskiego pokonali drużynę Marka Cieślaka 49:41. (...)
340
Poniedziałkowy wieczór obfitował w żużlowe emocje. Na stadionie im. Edwarda Jancarza odbył się zaległy mecz 4. kolejki PGE Ekstraligi. (...)
127
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia relacji na żywo z zaległego spotkania 4 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stalą Gorzów a Eltrox Włókniarzem Częśtochow(...)
120
Przed nami drugie podejście do meczu 4. kolejki PGE Ekstraligi. W pierwotnym terminie, do momentu przerwania zawodów gospodarze prowadzili czterema punktami. Jak będzie w drugiej o(...)
2
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze Motor Lublin w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
41
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym z nich zmierzą się zespoły Moje Bermudy Stali Gorzów i Motoru Lublin,(...)
108
Kolejne rozstrzygnięcia mamy za sobą. (...)
16
Przypomnijmy, że mecz czwartej kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy Stalą Gorzów a Włókniarzem Częstochową został przerwany po awarii rozdzielni. Jak wygląda obecnie sytuacja techniczna(...)
171
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już w piątek rozpocznie się VIII runda PGE Ekstraligi. Od 18 pierwsze spotkanie pomiędzy RM Solar Falubaz Zielona Góra a PGG ROW Rybnik a już od 20.30 mecz pomiędzy Fogo Unią Lesz(...)
199
Marek Grzyb prezes Moje Bermudy Stal Gorzów wystosował dzisiaj list otwarty do Prezesa PGE Ekstraligi, w którym m.in pyta się o przyczyny przerwania spotkania w Grudziądzu. Dodatko(...)
0
Jack Holder zdaje sobie sprawę, że dwa polskie kluby, które reprezentuje mają swoje cele. Chce zarówno pomóc wrócić Apatorowi do PGE Ekstraligi a zarazem pomóc w niej się utrzymać (...)
106
MrGarden GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 29:25. Mecz został przerwany po 9 biegach. Sędzia podjął decyzje o zakończeniu po tym jak w b(...)