Dzisiaj o 14:00
ICE SPEEDWAY - Wiadomości
202
Daniił Iwanow po raz drugi triumfował w cyklu FIM Ice Speedway World Championship. Niedzielne zawody podobnie jak wczoraj rozegrane w kazachskich Ałmatach. Drugie miejsce przypadło(...)
46
Rosjanin Daniił Iwanow został pierwszym triumfatorem cyklu Finał FIM Ice Speedway World Championship. 1 finał rozegrany został w kazachskich Ałmatach.(...)
0
FIM Europe przyznała miejsca dla dziesięciu federacji, jeśli chodzi o obsadę European Individual Ice Speedway Championship. Walka o medale odbędzie się 21 marca w Arenie Lodowej w (...)
0
W sobotę, 21 marca 2020 roku, w Arenie Lodowej Tomaszów Mazowiecki zostanie wyłoniony najlepszy specjalista Starego Kontynentu w lodowej odmianie żużla. Speedwayevents.pl, razem z (...)
118
Trzecim kolejnym zwycięstwem Dmitrija Chomicewcza zakończyła się 3 runda IM Rosji w ice speedwayu. Tym samym jest o krok od triumfu w całych zawodach., gdyż do zakończenia została (...)
91
Drugie zwycięstwo odniósł Dmitrij Chomicewicz w rozgrywanym w Togliatti finale IM Rosji w ice speedwayu. Podobnie jak wczoraj zawodnik Kamienska Uralskiego zakończył zawody z kompl(...)
102
Dzisiaj na torze imienia A.Stepanowa w Togliatti rozegrana została pierwsza runda Indywidualnych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu. Po rozegranych 20 biegach najlepszym z kompletem (...)
47
Po pierwszym weekendzie w rosyjskiej Superlidze ice speedwaya na czło klasyfikacji generalnej wysunęła się, po dwóch zwycięstwach, ekipa Baszkortostan Ufa. Drugie miejsce zajmuje o(...)
130
Daniił Iwanow jest o krok od zdobycia tytułu najlepszego lodowego gladiatora świata po tym jak triumfował dzisiaj w 5 finale FIM Ice Speedway World Championship rozgrywanym w Holen(...)
108
Złe wieści napłynęły z berlińskiego szpitala dotyczące szwedzkiego gladiatora, Martina Haarahiltunena. Okazuje się, że po niepozornym upadku w biegu półfinałowym Szwed doznał złama(...)
1
Dmitrij Kołtakow dzięki wygranej w 5 finale FIM Ice Speedway World Championship na Horst Dohm Eis-Stadion w Berlinie usadowił się samodzielnie na fotelu lidera klasyfikacji general(...)
101
Rosjanie tak jak to było do przewidzenia 16 raz z rzędu zdobyli złoty medal najlepszej drużyny świata w ice speedwayu. Tym razem w nieco zmienionej formule, Ice Speedway of Nations(...)
60
Rosjanie sa o krok od zdobycia po raz 16 z rzędu tytuł najlepszej drużyny świata. W tym roku FIM zmienił szyld zespołowego ścigania na Ice Speedway of Nations. Gospodarzem dwudniow(...)
104
W 3 finale FIM Ice Speedway World Championship rozegranym w rosyjskim Szadrińsku po raz drugi w tym sezonie triumfował Daniił Iwanow. Podobnie jak to miało miejsce w Ałmatach Rosja(...)
272
Rosjanie zdominowali dzisiejszy 2 finał FIM Ice Speedway World Championship w kazachskich Ałamty. Pięć pierwszych miejsc przpadło właśnie naszym wschodnim sąsiadom. Zwycięstwo odni(...)
115
Andrej Divis wygrał pierwszą rundę Indywidualnych Mistrzostw Czech w Ice Speedwayu, która odbyła się w Holicach. Drugie miejsce zajął Lukas Volejnik, a podium uzupełnił Jan Klauz.(...)
105
Trochę niespodziewanie, Dinar Walejew z Rosji triumfował w pierwszym finale FIM Ice Speedway World Championship w kazachskich Ałmaty. Młody Rosjanin wyprzedził w finale swoich dwóc(...)
23
W najbliższą sobotę oraz niedzielę w kazachskich Ałmatach zainaugurowany zostanie cykl FIM Ice Speedway World Championship. Tytułu najlepszego lodowego gladiatora świata broni Rosj(...)
260
Ekipa CTWC DOSAAF Swierdłowskoj Oblasti triumfowała w 6 etapie rosyjskiej Superligi ice speedway, rozgrywanej dzisiaj na torze Stroitiel w Ufie. Drugie miejsce przypadło dla Mega Ł(...)
546
Zwycięstwem Mega Łady Togliatti zakończył się dzisiejszy 5 etap rosyjskiej Superligii w ice speedwayu. (...)