IMP - Wiadomości
0
Z dorobkiem 13 punktów Grzegorz Zengota wygrał ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który został rozegrany na torze w Lublinie. Drugie miejsce dla Janusza Kołodzieja, a tr(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego podała nowe terminy rozegrania zawodów półfinałowych Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz II rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski.(...)
0
Spragnieni żużla opolscy kibice, którzy na najbliższy mecz domowy swojej ukochanej drużyny - Kolejarza Opole - będą musieli dość długo czekać (w związku z wycofaniem się z rozgrywe(...)
0
Od jutra ruszają Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu. Jeden z czterech ćwierćfinałów będzie miał miejsce w Grudziądzu. (...)
0
W czwartek 16 maja, na torze w Pile odbędzie się jeden z ćwierćfinałów Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Obsada zawodów jest wyrównana, choć można wskazać kilku faworytów.(...)
0
W najbliższy czwartek na torze w Lublinie rozegrany zostanie jeden z ćwierćfinałów Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody te zapowiadają się bardzo ciekawie, bo oprócz zawodników(...)
0
W czwartek 16 maja na torze w Lublinie zostanie rozegrany jeden z czterech ćwierćfinałów Indywidualnych Mistrzostw Polski. Wiemy, że zaszły zmiany jeśli chodzi o listę startową. Pi(...)
0
W czwartek 16 maja na torze w Lublinie zostanie rozegrany ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Znamy już listę startową tych zawodów.(...)
0
W czwartek 16 maja na opolskim torze odbędzie się ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Awans do półfinału, który odbędzie się w Krośnie uzyska ośmiu najlepszych zawodników(...)
0
14.10.2012 na torze przy ul.Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze odbyły się Indywidualne mistrzostwa Polski Zawodników Nieprofesjonalnych. (...)
0
Do niecodziennej sytuacji doszło już w pierwszym wyścigu Janusza Kołodzieja w półfinale IMP w Pile. "Koldi" podczas walki o pierwszą pozycję z Tomaszem Chrzanowskim połamał sobie p(...)
0
W dniu dzisiejszym odbyły się półfinały indywidualnych mistrzostw Polski. W Pile zwyciężył Piotr Protasiewicz przed Dawidem Stachyrą oraz Tomaszem Chrzanowskim. W Rawiczu natomiast(...)
0
Indywidualne Mistrzostwa Polski w tym roku będą przebiegać w mocno okrojonej obsadzie. Z powodu kontuzji nie wystąpi w nich Jarosław Hampel, a dzisiaj podobna informacja pojawiła s(...)
0
Janusz Kołodziej z Tauronu Azotów Tarnów okazał się zwycięzcą 1/4 IMP rozegranej na torze w Krośnie. Drugie miejsce zajął jego klubowy kolega Maciej Janowski. Trzeci natomiast okaz(...)
0
Wygraną Roberta Miśkowiaka zakończył się ćwierćfinał IMP rozegrany w Łodzi. Drugi w klasyfikacji okazał się Grzegorz Zengota, a trzeci Adrian Miedziński.(...)
0
Grzegorz Walasek wygrał ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który rozegrany został na torze Speedway Wandy Kraków. Drugi sklasyfikowany został Krzysztof Buczkowski a trze(...)
0
Zwycięstwem Krzysztofa Kasprzaka zakończyła się 1/4 IMP rozgrywana na torze w Gnieźnie. "Kasper" zgromadził na swoim koncie 14 punktów. Drugi był Patryk Dudek - 12 pkt, zaś trzeci (...)
0
W czwartek 31.05 na torach w Krakowie, Łodzi, Krośnie oraz Gnieźnie rozegrane zostaną ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski.(...)
0
Zwycięstwem Jarosława Hampela zakończył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Ostrowie Wielkopolskim. "Mały" zakończył zawody z kompletem punktów. Drugie miejsce zajął Kr(...)
0
Jarosław Hampel nie pozostawił żadnych złudzeń i jako niepokonany wywalczył pierwszy w karierze tytuł mistrza Polski! Po biegu dodatkowym srebro wywalczył Przemysław Pawlicki a brą(...)